Burnos problemos - labai nemalonus dalykas. Jei dantys netvarkingi, vengiama plačiai šypsotis, o kalbant lūpos nesąmoningai vis dengiamos ranka ar drabužio dalimi. Žinoma, vieni pergyvena dėl vieno vos kreivo danties, kitų problemos kiek didesnės.

Tačiau nėra bėdos, kurios neišspręstų odontologijos klinika. Ir visai nesvarbu ar problema maža, ar didelė, jei ji trukdo gyventi ir be baimės šypsotis.

Žinoma, kuo anksčiau susigriebiama tvarkyti problemas, tuo geriau. Idealu, jei imamasi prevencinių priemonių ir daugumai tokių problemų kelias išvis užkertamas. Jei tai odontologiniai susirgimai ar liaudiškai vadinamos atsiradusios skylutės, labai jaudintis tikrai nėra ko, nes tokioms problemoms išspręsti pakanka vieno ar kelių vizitų pas gydytoją odontologą ir sąžiningos tolimesnės priežiūros.

Vaikams ar paaugliams padėti lengviau. Tačiau daugelis suaugusių žmonių kenčia ne nuo šių paprastų negalavimų. Problema kur kas gilesnė ir reikalauja ilgo gydymo. Tai įvairūs gydytojams ortodontams gydyti patikimi atvejai, trukdantys džiaugtis gražia, tvarkinga šypsena. Kreivi dantys, vienas ant kito suaugę dantys, netvarkingas sąkandis, per daug išaugusių dantų, per dideli tarpai ir t.t.

Vienas populiariausių ir veiksmingiausių tokių problemų gydymo būdų - breketų sistemos. Deja, jei vaikams ir paaugliams šis būdas idealus, suaugusieji dažnai jo vengia, net ir turėdami labai kreivus dantis. Ilgas gydymo laikotarpis, galintis trukti ne vienerius metus, prasta pačių breketų sistemų estetinė išvaizda, galinti trukdyti solidžiam darbe. Trukdžiai kalbant ir valgant.

Atsižvelgiant į šiuos trūkumus, dabar jau galima dantų nelygumus koreguoti nematomais vidiniais arba keramikiniais breketais. Vidiniai breketai niekuo nesiskiria nuo įprastų. Tiesiog jie tvirtinami dantų vidinėse pusėse, tad iš išorės jų visiškai nesimato ir žmogus nejaučia jokio diskomforto. Keramikiniai breketai taip pat beveik nepastebimi ir nesukelia nemalonių pojūčių. Tokie breketai netrukdo kalbėti ar valgyti. Dantis valyti daug paprasčiau, nei su įprastais breketais.

Gydymas šiomis naujomis breketų sistemomis yra kur kas trumpesnis ir gali užtrukti vos kelis mėnesius. Tai labai patogu daug dirbantiems ar keliaujantiems bei nekantraujantiems kuo greičiau turėti gražią šypseną.

Niekas nė neįtars apie breketų nešiojimą, o šypsena pastebimai taps gražesnė.

Patiko (0)

Rodyk draugams