Kuriant namų ar ofiso interjerą, esminiu klausimu tampa baldų pasirinkimas, nes juk tai nėra vienos dienos pirkinys. Siekiantiems originalumo, puikus pasirinkimas - nestandartiniai baldai. Juos galite rinktis pagal savo interjero viziją, poreikius, medžiagas ir finansines galimybes.

Patyrę baldininkai, pasitelkę moderniausias technologijas, pagal jūsų viziją gali suprojektuoti įvairiausių formų, dydžių ar spalvų baldus. Visgi, reiktų prisiminti, kad baldai turi taikytis prie kambario, o ne kambarys prie jų, todėl, norint sukurti savo svajonių interjerą, derėtų pasikonsultuoti su profesionaliu dizaineriu, kuris padės išsirinkti geriausią kambario ar ofiso apstatymo variantą. Atminkite- patalpos funkcionalumui didžiausią įtaką daro tinkamas baldų išdėstymas.

Dar vienas didelis nestandartinių baldų pliusas - galimybė pačiam pasirinkti medžiagas. Platus jų asortimentas leis jums sukurti itin originalius namus, kurie atspindės jūsų asmenybę. Lygiai tas pats galioja ir ofisui. Kas sakė, kad biuras tai baltos sienos, mediniai stalai ir odinės kėdės? Nebijokite būti drąsūs ir modernūs. Atminkite, kad prie klasikinio interjero gali puikiai derėti ryškiaspalvė komoda ar netradicinių formų lentynos.

Tiesa, kartais galima išgirsti nuomonę, kad netradiciniai arba pagal užsakymą gaminti baldai yra gerokai brangesni nei tie, kurie stovi parduotuvių ekspozicijose. Taip, iš dalies tai tiesa, bet didžiausią įtaką baldo kainai turi medžiaga iš kurios jis yra gaminamas. Jei pirmenybę teikiate natūralumui ir norite, kad jūsų baldai būtų pagaminti iš natūralaus medžio, tai teks papurtyti kišenes. Tuo tarpu, stiklas, metalas ar medžio plokštės yra pigesnės medžiagos nei natūralus medis, todėl pagal užsakymą iš šių medžiagų gamintų baldų kainos tikrai nesikandžioja.

Ar galima rasti nestandartinių baldų parduotuvėse? Žinoma galima, kai kurios parduotuvės net koncentruojasi į tokių baldų pardavimą. Visgi, pirkdami baldus salone, nepamirškite išsimatuoti jų matmenų, juk visai nesinori, kad nauja retro stiliaus spinta netilptų į jai numatytą vietą.

Baldai gali sukurti tikrą rojaus kampelį namuose arba pritrenkiantį biuro interjerą, kuris taps jūsų įmonės reprezentaciniu veidu. Tačiau nepamirškite, kas baldai turi būti ne tik funkcionalūs praktiški ir ilgaamžiai, jie turi kurti namų šeimininko istoriją, teikti džiaugsmą ir jaukumą.

Patiko (0)

Rodyk draugams