Kažkaip jau tapo įprasta, kad būtent čia skelbiu apie naujus savo darbus ir gyvenimo iššūkius. Praėjo daugiau nei metai, kai gyriausi apie darbą TonyBet lažybų bendrovėje, dabar laisvai galiu pasigirti, kad ir toliau dirbu su Antano Guogos projektais, kurie prasideda žodžiu Tony… Šį kartą tai TonyResort - nuotykių ir aktyvaus laisvalaikio parkas.

Jei lažybos buvo labai ribotas projektas, nes už kiekvieną pirstelėjimą, ar tiesiog teksto “paboldinimą” tekdavo aiškintis priežiūros komisijos pareigūnams, dabartinė sritis labai plati, kaip ir pats 18 hektarų parkas, kuriame veikti yra ką visą dieną. Tiesa, kai kurios paslaugos labai priklauso nuo oro (kaip ir lažybos - nuo didžiųjų sporto varžybų), tačiau veikti bus tikrai ką net ir žiemą.

Truputį apie TonyResort. Pats pavadinimas gal ir naujas, siejamas su Antano Guogos pseudonimu Tony G., tačiau dauguma vilniečių ir trakiškių tikrai žino, kas yra Anupriškės. Anupriškių nuotykių parkas veikia jau pora metų, tad nemažai žmonių ten yra pabuvoję ir matę lipynes, tačiau ne visą didžiulį parką. Šiuo metu TonyResort keičia šiek tiek profilį. Iš lipynių parko + konferencijų salių ir pirčių nuoma pereiname prie Apgyvendinimas nameliuose, visos dienos veikla prie ežero + virvių parkas. Skirtumas nedidelis, tačiau visi lankytojai turi suprasti, kad TonyResort yra kur kas platesnis ir didesnis, nei poroje hektarų miško keliais aukštais pririšti lynai… Mano darbas - padėti žmonėms tai suprasti ir padaryti, kad jie papasakotų kitiems. Jei nuobodžiai kalbant - marketingas.

Ne, nuolaidų visiems aš nedalinu. Taip, su TonyResort Facebooku ir kitais socialiniais tinklais dirbu aš.

Įdomu dar ir tai, kad su šiuo gyvenimo nuotykiu pradėjau dar vieną asmeninį projektą - blogą, kuriame aprašau visus Lietuvos nuotykių ir pramogų parkus. Šis projektas yra skirtas pareklamuoti juos visus, ne vien tik TonyResort, kuriame po mėnesio darbo vis dar nespėjau išbandyti virvių ir lynų.

Jei kam reikia daugiau informacijos apie poilsį TonyResort parke, visada galite manęs klausti - atsakysiu, padėsiu kuo galėsiu.

Patiko (0)

Rodyk draugams