Artėjant svarbiai šventei ar progai daugelis pradeda sukti galvas, kaip nustebinti mylimų ar artimą žmogų. Kuomet tas žmogus iš tiesų rūpi, tai norisi, kad ir dovana apie tai pati pasakytų. Deja, ne visuomet lengva sugalvoti kažką tokio, nuo ko dovanos gavėjas iš tiesų nudžiugtų, iš tiesų apsidžiaugtų. Vartotojiška visuomenė vis dažniau skatina dovanų kultą, o tai tik verčia nuolat pastebėti ne itin daug dėmesio skirtų dovanų krautuvių kiekvienoje parduotuvėje. Iš tiesų didžiausio susidomėjimo vertos originalios dovanos, kurias surasti ne taip ir paprasta.

Romantiškos akimirkoms

Poroms, o ypač stipriosios lyties atstovams, santykiams trunkat jau ne vienus metus dažnai kyla klausimas prieš tradicines meilės šventes - ką šiemet padovanoti tokio, kad ją ar jį nustebinčiau? Tokioms progoms dažniausiai ir praverčia originalios dovanos. Iš tiesų Lietuvoje jau net yra tokių dovanų krautuvės, kuriose galite išsirinkti kažką ypač tinkančio Jums. Žinoma, dovana antrai pusei dažniausiai turėtų kažką pasakyti apie Jūsų santykius arba apie tai, kaip gerai vienas kitą pažįstate. Tokioms progoms puikiai tinka tamsaus stiklo paveikslai, ant kurių galima parašyti norimus žodžius savo mylimam žmogui, taip pat puiki dovana yra dekupažo rėmelis su kalendoriaus lapeliu tos dienos, kuomet Jūs susipažinote arba medinė papuošalų dėžutė, padailinta jos mėgstamais ornamentais ar filmo epizodais.

Žiemiškiems malonumams

Net jei daug kam ir atrodo, kad Kalėdinės originalios dovanos neegzistuoja, nes per šis šventes kasmet gauname tas pačias dovanas, tai nėra tiesa. Visuomet egzistuoja išskirtinės dovanos, kurios ypač nustebint Jūs artimą žmogų, tereikia apie jas pagalvoti šiek tiek labiau. Net jei ir neieškote kažko išskirtinio, tradicines kalėdines dovanas taip pat galite originaliai pateikti. Pvz., jei mėgstate dovanoti vilnones kojines ar pirštines, šiemet rinkite jas ne parduotuvėje, o užsakykite, kad numegztų žmogus ir išsiuvinėtų ant jų gražią frazę ar inicialus. Kalėdos taip pat yra skonio metas. Kasmet mamai dovanojate prieskonių rinkinį? Šiemet nupirkite jai stebuklingų pupų rinkinį, kuri ji vidurį žiemos ant palangės užaugins vos per tris dienas.

Metų šventės džiaugsmui

Žinoma, kad gimimo diena yra viena tų švenčių, kuomet kartais žmogui sugalvoti padovanoti kažką iš tiesų išskirtinio gana sunku. Tačiau dovanų prekybininkai linkę Jums padėti ir sako, jog originalios dovanos gimtadieniui ieškoti tikrai nereikia visą dieną. Tam net yra susikūrusios kelios interneto parduotuvės. Čia gimtuvininkui tikrai kažką išrinksite. Galite jam nupirkti paveikslą ant drobės su jo nuotrauka, diržą su šio žmogaus inicialais, užsakykite sveikinimą nuo jo mėgstamo atlikėjo. Taip pat gimimo dienai labai populiarios originalios rankų darbo dovanos: keramikos dirbiniai, vienetiniai geležiniai namų dekorui skirti daiktai, rankų darbo papuošalai.

Patiko (0)

Rodyk draugams