Žmonėms, kuriems  statybos  darbai yra labai tolimi terminas oro tarpai   nieko  nereiškia ir gali  būti net visiškai nekaltas, bei geras. Be to, tokių  tarpų  buvimas ant namo  sienų  yra  labai rimta problema su kuria  yra  būtina kovoti.  Juk  tarpų  atsiradimas reiškia, kad yra pažeistas  šilumos  vientisumas sienoje dėl to  pastatas  nekontroliuojamai praranda šilumą. Kaip galima pamatyti  tokias  vietas  ir ką reikėtų  daryti  tokiu  atveju?  Kuo  yra  pavojingi  oro tarpai  ir kaip  juos reikėtų pamatyti? Tai  yra svarbiausi klausimai, kuriuos sau užduoda  namo savininkas.  Oro  tarpai tai yra  statybinės  konstrukcijos  elementas, kuris turi padidėjusį šilumos pralaidumą. Kaip  tvirtina projektuotojai tokius  tarpus turi praktiškai  visos namų  sienos.  Tai gali  būti perdangos, plieninė  armatūra, vamzdžiai ir kitos komunikacijos, kurios yra  sienose. Labai rimtą pavojų  gali sukelti  gelžbetonio  konstrukcijos ir durų  tarpai.  Skaičiai mums parodo, kad šilumą  yra prarandama  tose vietose, kurios  kontaktuoja  su  oru.  Per  oro  tarpus namas gali prarasti net  apie 20 procentų  šilumos.  Kai  bus  atliktas  oro tarpo šiltinimas  atitinkamai  sumažės  ir šilumos pralaidumo lygis, neliks jokių šalčio  tiltelių.  Statybininkai  žino, kad  šaltis yra labai pavojingas  žmogaus sveikatai, kadangi per juos  yra nepaprastai prarandama šiluma, kuri mums  taip brangiai kainuoja šiais laikais.  Šaltuoju metų laiku aplink tokias vietas  gali pradėti  kauptis kondensatas, tai yra  drėgmė.  Šis  procesas gali būti  labai menkas, tačiau jis taip pat gali  sudrėkinti  visą sieną.

Jei staiga  užklups  labai dideli šalčiai  drėgnos vietos labai greitai  sušals.  Be to, ledas padeda  susidaryti mažiems įtrūkimams ir taip po truputi yra  naikinama  siena.  Taigi šio proceso rezultatas yra toks, kad  ženkliai  sutrumpėja konstrukcijos tarnavimo laikas, o tai reiškia, kad ir viso namo  tarnavimo  laikas.  Dar vienas oro tarpų palydovas yra pelėsiai, kurie  aktyviai  auga  drėgnoje terpėje.   Kad  kovoti  su neigiamu  tarpų poveikiu juos iš pradžių reikia  surasti.  Paprasčiausia tai padaryti atliekant termozijos tyrimą, kai yra  naudojami specialūs prietaisai, kurie  fiksuoja per kur namas praranda  šilumą.  Gauti  duomenys leidžia be jokio  vargo nustatyti kokios  yra sklypo  problemos.  Vienas iš  efektyviausių  būdų, kuris padeda  išvengti  šalčio namuose tai  kokybiškai  atliekamas  oro tarpo šiltinimas, šio  proceso metu turi  būti naudojamos patikimos  šilumą izoliuojančios medžiagos.  Kai yra ieškomas optimaliausias metodas kaip  galima užpildyti  oro tarpus dažniausiai  yra  atliekamas medžiagų įpurškimas į  tarpus.  Ši  technologija  jau ne vienerius metus  yra naudojama, kai reikia užpildyti oro tarpus ir šiuo metu  ši technologija  yra naudojama pakankamai dažnai, ji naudojama visame pasaulyje.

Kaip teigia  patyrę  statybos  srities  darbuotojai oro  tarpo šiltinimas  tai yra  geras  būdas  jei  jūs  norite  apšildyti savo namus.  Labai  dažnai toks šiltinimo būdas yra  naudojamas, kai statomi namai ir kotedžai.  Tačiau  oro tarpus  galima  apšildyti net tada, kai namas jau yra pastatas, tačiau reikia  pataisyti  tai kas  buvo nepadaryta  arba  buvo  blogai padaryta.  Šis  šiltinimo metodas padės įtikti įvairiems klientams, net ir tiems, kurie yra  reikliausi.   Kaip ir kiti  šiltinimo   būdai  taip  ir šis  būdas jei yra naudojama  izoliuojanti medžiaga  jis  bus  atliktas kokybiškai.  Šiltinimas   vykdomas naudojant tik patikimas technologijas, kurios  užtikrina, kad   būtų  sudarytas  vientisas  šiltinimo  sluoksnis. Juk tai  suteikia galimybę  su  šio proceso  pagalba pasiekti  maksimalios  sienų  apsaugos  nuo šalčio, drėgmės  ir kitų pasekmių. Jeigu norite pasikonsultuoti su specialistais apsilankykite puslapyje siltinimas.biz-oro tarpo

Patiko (0)

Rodyk draugams