Odontologija - savo įkainiais brangi ar net prabangi, tačiau teikiama nauda neabejotinai itin reikšminga sritis. Iš pažiūros atliekamas smulkus darbas - užtaisoma nežinia iš kur atsiradusi skylutė dantyje ar ištiesinamas netaisyklingas sąkandis. Iš tikrųjų atliktos tokio pobūdžio paslaugos gali užkirsti kelią rimtesnėms psichologinėms ar socialinėms problemoms (išorė šiandien yra sėkmės raktas daugelyje sričių, o burnos ertmės būklė neatsiejama nuo bendro išvaizdos “komplekto”). Galima sakyti, jog odontologai atima dalį darbo iš psichologų. Odontologijos kabinetuose yra teikiamas platus spektras paslaugų: pradedant burnos ertmės higiena ir baigiant dantų implantavimu. “Panevėžys estetinis plobavimas” - paslauga, kuria domisi nemaža dalis interneto vartotojų. Šiame straipsnyje pabandysime pateikti glaustą santrauką šia tema bei atsakyti į pagrindinius klausimus kas, kodėl, kaip, kiek.

Nuėjus į odontologijos kabinetą, dažniausiai nereikia dėstyti savo pageidavimų. Užtenka tik išsižioti, leisti specialistui atlikti burnos apžiūrą ir sudaryti tolimesnių veikmų planą. Jei tai bus nedidelė skylutė kažkuriame iš galinių dantų, jums turbūt bus reikalingas įprastas plombavimas. Tačiau odontologas, pastebėjęs, jog ir priekinių dantų būklė yra suprastėjusi, gali pasiūlyti būtent estetinį plombavimą, kurio dėka spalvą pakeitęs, nulužęs, kreivas, neteisingoje padėtyje išaugęs ar kitaip pažeistas dantis yra užplombuojamas taip, jog iš tolo jokia intervencija nėra pastebima: džiugina tik gražus, natūraliai atrodantis dantis. Aišku, toks metodas gali būti puikiai pritaikomas ne tik priekiniams dantims, tačiau praktikoje dažniausiais “pacientais” būna kaip tik jie: pastarieji yra matomiausi, tad ir reikalauja daugiausia dėmesio. Aišku, kai kurie žmonės, iš anksto susipažinę yra su paslauga “Panevėžys estetinis plombavimas” bei įvertinę jos poreikį savo situacijoje: ateina ir patys pasako odontologui, ko konkrečiai pageidauja.

Estetinis dantų plombavimas nuo įprasto skiriasi technikos sudėtingumu bei kruopštumu. Odontologas, įvertinęs, kaip turi atrodyti taisyklingas paciento dantys (dantys), stengdamasi kuo mažiau pažeisti danties audinius, užsiima kūrimo procesu - restauracija. Šios rezultatas - identiškas natūraliam dančiui tiek išvaizda, tiek ir praktiškumu. Dažnai prireikia plombuoti keliais sluoksniais. Sudėtingesnė procedūra įtakoja ir aukštesnę kainą lyginant su paprastu plombavimu. Konkrečių sumų nevardinsime - visa tai galite rasti odontologijos klinikų internetiniuose puslapiuose, paieškoje įvedę “Panevėžys estetinis plombavimas” (ar bet kuris kitas jums tinkamas miestas).

Belieka konkretizuoti estetinio dantų plombavimo naudą. Išvaizda - bene pagrindinė priežastis, dėl kurių pacientai pasirenka šią paslaugą, tačiau didelė dalis iš jų tikriausiai nežino, jog taip prisideda ir prie burnos ertmės sveikatos. Nuskilęs dantis gali visiškai nulūžti. Suprastėja jo kramtymo funkcija. Gali atsirasti jautrumas, laikui bėgant pereinantis į rimtesnę dantų ligą. Netinkamoje vietoje išdygę dantys kenkia ne tik savo artimiausiems “kaimynams”, tačiau gadina ir bendrą sukandimą. Ar dar maža argumentų, kodėl, esant reikalui, būtina naudotis šia paslauga?

Patiko (0)

Rodyk draugams