Šiandien pažinčių svetainės internete skina populiarumo laurus apjungdamos vis daugiau ir daugiau vartotojų. Nuolat kuriasi naujos interneto erdvės aktyviam bendravimui. Šiandien tai net gali būti specializuotos vietos, kuriose bendraminčių ieško jaunimas, vyresnio amžiaus žmonės, o kartais pažinčių svetainės net turi savo specifiką, kurioje renkasi muzikos, šokio fanai ar kitų bendrų pomėgių turintys žmonės. Visgi, net ir gyvenant informacinėje visuomenėje, tenka pripažinto, jog internetas toli gražu ne vienintelė efektyvi vieta susipažinti. Savo gyvenimo meilę ar žmogų pasikalbėti galite rasti ir už kompiuterio ekrano ribų.

Viešos pasilinksminimo vietos

Itin dažnai efektyvios pažintys užsimezga viešose pasilinksminimui skirtose susibūrimų vietose. Dažniausiai tai klubai, kavinės, šventės, vakarėliai, koncertai. Čia, galima sakyti, yra aktyvios realios pažinčių svetainės. Surinkę žmonės linksminasi ir labai dažnai yra atviri naujoms pažintims. Tokios pasilinksminimo vietos kaip susipažinimo pretekstas dažniausiai naudojamas jaunimo. Jie ypač linkę linksmintis ir vakarėliuose atsipalaiduoti. Manantiems, jog tai vieta lengvabūdiškoms ir nerimtoms pažintims, gali tekti nusivilti. Jei taip manytume, reikėtų galvoti, jog visi klube ar kavinėje esantys žmonės yra laisvo elgesio, arba tik ieškantys pramogų.

Kultūrinės išraiškos oazės

Itin dažnai pažinčių galima surasti ir kultūrinio poilsio vietose. Tai gali būti galerijos, teatras, pristatymai, kino teatrai, parodos. Tokios vietos tarsi specializuotos pažinčių svetainės. Čia susirenka žmonės, besidomintys menu, galbūt konkrečia jos kryptimi, jei tai impresionistinių paveikslų paroda ar naujos konkretaus dizainerio kolekcijos pristatymas. Taigi, jei tokioje meno kupinoje erdvėje pamatėte patinkantį žmogų ir ketinate jį užkalbinti, ko gero, nusivilti neteks, nes yra didelė tikimybė, jog rasite bendrą kalbą. Juk Jūs turite šį tą bendro. Mažų mažiausiai - neblogą skonį, kadangi susitikote būtent šiame renginyje.

Gatvės mistika

Daugelis gali pripažinti, jog efektyvios pažintys visiškai neturi įvykti kažkur stebuklingoje vietoje, esant palankiam mėnuliui ar tinkamai datai. Surasti tinkamą žmogų, gerą draugą ar net būsimą mylimąjį galima ir tiesiog gatvėje. Netikite? Pabandykite tai patikrinti. Autobuso stotelėje ar parke prieikite prie nepažįstamo žmogaus. Užkalbinkite jį ir maloniai nusišypsokite. Gal šis svetimas žmogus Jums taip pat atsakys šypsniu, kuris taps Jūsų gražios draugystės pradžia ir taip pamatysite, jog pažintys įmanomos visur ir visada. Tereikia šiek tiek drąsos ir nuoširdumo.

Patiko (0)

Rodyk draugams