lektuvu bilietaiLektuvu bilietai - sykiu rizika ir dovana sau. Dovana sau, nes kelionės šiais nebrangių aviabilietų laikais tampa tarsi asmenine valiuta. Rizika, nes įsigyjant lektuvu bilietai internetu ne iš patikimų aviakompanijų tinklapių, o iš pigiau parduoti siūlančių įtartinų interneto gyventojų. Kartais tokie padėjėjai būna vadinamieji karderiai ( angl. carder) - žmonės, perkantys daiktus ir paslaugas, pasinaudodami vogtais kreditinių kortelių duomenimis. Lektuvu bilietai, įsigyti iš tokių „padėjėjų”, gali jus priversti gėdingai išvykti iš oro uosto, bendrovei atsisakius įleisti jus į lėktuvą arba įtraukti jus į aviakompanijos „juodąjį sąrašą”, tai yra, nebeparduoti jums bilietai. Taigi geriausia nepasitikėti tokiais pagalbininkais, o verčiau netingėti patiems patykoti nuolaidų oficialiuose aviakompanijų tinklalapiuose.

Kaip ieškoti tų trokštamų pigiausiųjų? Pirmiausia verta sugalvoti, kada turėsite laiko vykti į kelionę. Jei norite pasiimti atostogas, nebloga mintis būtų pirmiausia susirasti keletą pigių skrydžių į jums patinkančias vietas, o paskui prašyti atostogų. Jei atostogų laikas nustatytas dar prieš tai, kai lektuvu bilietai atsiduria jūsų kišenėje, geriausia pradėti ieškoti nebrangių skrydžių likus porai mėnesių iki kelionės datos. Čia jums gali padėti įvairūs pigiausi lektuvu bilietai forumas su naudingais patarimais, bet visgi ieškant bilietų geriausia pasitikėti savo jėgomis. Jei ieškote bilietų su persėdimu (o neretai jie būna neblogas finansinis pasirinkimas!), įsitikinkite, kad turėsite pakankamai laiko vieną lėktuvą pakeisti kitu lektuvu!

Kitas klausimas, iškylantis prieš renkantis skrydį - kodėl jūs keliaujate? Ar ketinate pamatyti artimuosius ir ieškote kuo pigesnių lektuvu bilietai anglija Kalėdoms (sudėtingas atvejis, greičiausiai nepavyks itin daug sutaupyti)? Tokiu atveju tikriausiai svečioje šalyje turėsite kur apsistoti ir netgi kuo maitintis. Taigi galite nebijoti rinktis ir kiek brangesnį lėktuvo bilietą ir atpirkti savo viešnagės išlaidas lauktuvių atvežtu šakočiu.

O gal trokštate patirti kažąk naujo ir ieškote galimybės nuvažiuoti į dar nematytas vietas? Lektuvu bilietai į tolimas, egzotiškas šalis, žinoma, visada bus brangesni. Bet jei pradėsite planuoti kiek įmanoma anksčiau (kad ir likus puseim metų iki kelionės), turite galimybių surasti gana nebrangų bilietą pirmyn atgal. Vykstant į tolimus kraštus, pirmiausia kyla noras rinktis kelionę su agentūra: svetimumas neretai atrodo baisus ir nesaugus. Tačiau tai labai priklauso nuo šalies: jei prieš vykdami skirsite šiek tiek laiko interneto forumuose panaršyti apie valstybės situaciją, gali paaiškėti, kad vieta yra pakankamai saugi, maža to, apsigyvenimas bei maistas ženkliai pigesnis negu agentūrų pasiūlymuose. Lėktuvų bilietai gali būti brangiausia visos kelionės dalis.

Galimas ir trečias variantas: ne tiek trokštate egzotikos, kiek norite atitrūkti nuo kasdienybės. Tokiu atveju nebūtina vykti už jūrų marių: pakanka įsigyti lektuvu bilietai i vokietija, vokietija yra netolima šalis, o bilietai į ją nebūna itin brangūs. Gražūs Vokietijos miestai ir kultūros paminklų gausa papildys įspūdžiais jūsų atostogas, o ir lektuvu tvarkarastis gana palankus: skrydžiai į Vokietiją vyksta pakankamai dažnai. Pavyzdžiui, Prancūzija, ko gero, nepopuliarus lietuvių kelionių tikslas, todėl patogių ir nebrangių lektuvu į šią šalį surasti sunkiau. Kita vertus, ar būtina skristi? Vos keletą valandų trunkanti kelionė autobusu į kaimyninės Latvijos sostinę lygiai taip pat gali praskaidrinti sielą. Jei vis dėlto norisi toliau siekiančios kelionės, patartina patikrinti įvairių aviakompanijų pasiūlymus: jei lektuvu bilietai wizzair bus pernelyg brangūs, gal ryanair pasiūlys geresnių?.. Kaip ten bebuvę, kelionėje svarbiausia - nuotaika. Prasto nusiteikimo nė bilietai į pasaulio kraštą neatpirks!

Patiko (0)

Rodyk draugams