Populiarėjant pokeriui nauji žmonės nori paskaityti ne vien tik pokerio taisykles, ar parašinėti forumuose. Reikalingi ir kitokio pobūdžio informacija - strategijos straipsniai, patarimai, lietuviškos pokerio naujienos, žaidėjų pristatymai ir t.t. Jau apžvelgiau pokerio blogofermas ir socialiniam bendravimui tarp pokerio žaidėjų skirtus resursus. Dabar norėčiau apžvelgti paprastas informacines svetaines ir portalus, kurių paskirtis - ne vien tik 117 reklaminių skydelių (banerių) su rakebacko pasiūlymais ir mirusiu forumu. Lietuvoje jų tikrai nėra daug, nes reklamuoti pokerį Lietuvos teritorijoje draudžiama (jei esate iš Lietuvos ir norite paskaityti kas bus toliau - nešdinkitės į Lenkiją ar Latviją ir ten skaitykite :)). Daug neradau, nes daug jų ir nėra. Taigi, lenkiam pirštus…

Azartas.net - vienas senesnių informacinių puslapių apie azartinius žaidimus, tačiau turi is pokeriui skirtą skyrelį, kuriame pateikia ir naujienas apie lietuviškas pokerio aktualijas.

Pokeris.eu - pokerio naijienų nepateikia, bet turi surinkęs nemažai informacijos apie pokerį lietuviškai - žargoną, taktiką, tikimybes, pinigų valdymą, net keletą darbastalių kompiuteriui pokerio tematika.

Fold.lt - pateikia naujienas tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio. Taip pat galima rasti nemažai informacijos apie lietuvius žaidėjus. Taip pat pateikiama keletas pamokėlių ir patarimų dėl žaidimo internete.

RoyalFlush.lt - tinklaraščio tipo naujienų iš pasaulio ir šiek tiek Lietuvos puslapėlis. Jame taip pat pateikiami keletas mokomųjų video, rengiamas straipsnių ciklas apie žymiausius pasaulio pokerio žaidėjus.

Pokeris24.com - nenorėčiau šio bendruomenės puslapio laikyti informaciniu resursu, kadangi skyrelyje „Naujienos” pateikiamos puslapio ir bendruomenės, bei labai komercializuotos naujienos, tačiau Strategijos skiltis turi nemažai naudingų straipsnių lietuviškai.

Lazybos.net - puslapis, kuriame surenkamos lietuviškos pokerio naujienos iš įvairių šaltinių, daugiausiai iš Lietuvos informacijos gigantų Delfi, Lrytas.lt ir t.t. Be pokerio naujienų čia randame ir su lažybomis susijusias naujienas, nes būtent joms ir yra skiriama pirmenybė.

LT.pokernews - didžiausias ir profesionaliausias pokerio informacijos šaltinis lietuviškai. Čia pateikiamos naujienos apie Lietuvos ir pasaulio pokerio įvykius, strategijos straipsniai (dažniausiai verstiniai), gyvai transliuojami turnyrai, kuriuose žaidžia lietuviai.

Pagrindinis PokerNews konkurentas pasaulyje yra Pokerlistings. Šis švedų milžinas jau seniai paleido lietuvišką versiją pokerlistings.lt, tačiau informaciniu pokerio resursu negalėčiau jo vadinti dėl to, kad paskutinės naujienos išpublikuotos 2008 vasarį, taigi greitai 2-ji metai, kai jis neatnaujintas.

Paminėtuose portaluose naujienas galima prenumeruoti kaip RSS srautą, tad nesunkiai galima jas susirinkti ir skaityti kas dien nesilankant šiuose 5 puslapiuose (Pokeris.eu ir Pokeris24.com savo naujienų nepateikia).

Jei pasaulyje pokerio naujienas rengia šimtai puslapių ir tūkstančiai tinklaraščių, tai Lietuvoje šioje srityje vis dar aiškus badas. Tikiuosi, kad ateityje ši situacija pasikeis į gerąją pusę ir populiarėjant pokeriui, atsirandant vis naujiems talentingiems žaidėjams, galėsime kas dieną skaityti po lietuviško pokerio naujieną. Taip pat ir strategijos straipsniai prašosi būti parašomi pačių lietuvių žaidėjų, o ne išversti ar parengti iš milijono angliškų rašinėlių.

Patiko (0)

Rodyk draugams