maisto papildai

Keičiantis orams vaistinių lentynas nuolat papildo įvairūs maisto papildai. Tai specialūs preparatai, skirti praturtinti mitybą organizmui trūkstamomis medžiagomis. Dažniausiai suskumbame pirkti papildus kai artėja sezono kaita, pakinta oras ir padidėja tikimybė peršalti ar susirgti. Tokiai kasdienei organizmo priežiūrai vaistininkai pataria, jog pakanka gerti žuvų taukus ir vitaminą C. Tačiau maisto papildai ne visada perkami norint išvengti sezoninių susirgimų, vis dažniau ne tik specialių parduotuvių, bet ir vaistinių lentynas puošia specialūs maisto papildai sportui. Tai  preparatai, skirti gerti sportuojantiems ir norintiems palaikyti geras formas bei pasiekti itin aukštų rezultatų. Šie papildai sutvirtina organizmą ir suteikia jam papildomos energijos bei sulėtina senėjimo procesus, tai leidžia pasiekti užsibrėžtų rezultatų. Sportui skirtų maisto papildų yra net kelių rūšių.

Prieš sportą

Jei galvojate, kad norint pasiekti gerų rezultatų, užtenka vartoti papildus sportuojant, klystate. Maisto papildai prieš sportą yra taip pat reikalingi. Tai dažniausiai būna  papildai, turinys azoto oksido skatinamų medžiagų. Šie preparatai tiekia maisto medžiagas į raumenis, suteikia daugiau energijos ir atsipalaidavimo. Tokius papildus pieš sportą, kuriuose dažniausiai yra L - Arginino, galima vartoti ir norint priaugti svorio ir jo numesti. Rezultatas priklauso nuo to, su kokiais kitais papildais geriami preparatai.

Riebalų deginimui

Raumenų auginimas ir organizmo tvirtinimas dažniausiai yra vyrų sporto tikslas. Moterys mieliau sportuoja tam, kad atsikratytų vieno kito nereikalingo kilogramo. Todėl ir moterims karts nuo karto praverčia papildai sportui. Tik jų vartojami preparatai dažniausiai veikia atvirkščiai. Moterys labiau linkusios gerti papildus, skatinančius riebalų deginimą ir stabdančius jų patekimą į organizmą. Taip jos užtikrina aktyvių treniruočių rezultatus ir gražią figūrą.

Augimo hormonai

Dar viena papildų sportuojantiems rūšis - augimo hormonai. Šiuose maisto papilduose esantis somatotropinas rūpinasi Jūsų kokybišku ir geru miegu po treniruočių ir prižiūri organizmą, kad jis galėtų tinkamai atsipalaiduoti. Šie hormonai skirti didelius fizinius krūvius gaunantiems sportininkams. Šie papildai užtikrina Jūsų ramų miegą ir atpalaiduoja kūną, kad ryte nubudę būtumėte tinkamai pailsėję ir aktyvūs naujai treniruotei.

Organizmo atstatymui

Vieni papildai sportuojantiems skirti suaktyvinti organizmą treniruočių metu, o kiti - atpalaidavimui. Organizmo atstatymui po sporto skirti maisto papildai pasižymi raumenų atpalaidavimu, prižiūri lėtesnį kraujo varinėjimą organizme ir taip padeda Jums atgauti jėgas ir pusiausvyrą po itin aktyvių treniruočių.

Patiko (0)

Rodyk draugams