Jeigu gaunate kvietimą dalyvauti gimtadienio ar jubiliejaus šventėje, iš karto kirba mintis galvoje - „Ką reikės įteikti jubiliatui dovanų?”. Daugelis renkasi pinigus ir nesuka per daug galvos. Tačiau juk tokia dovana dažnai pamirštama tą pačia akimirką, kai atplėšiamas vokas, o pinigai išleidžiami kasdieniniams reikalams: maistui, drabužiams ar komunaliniams mokesčiams susimokėti. Ar norite, kad jubiliatas Jūsų dovanojamą gimtadienio dovaną panaudotų tokiais tikslais? Geriau būkite išradingi ir prabangios idėjos dovanai ieškokite internete.

Tikriausiai nenustebinsime, kad dovanas jau galima ne tik susirasti internete, bet čia pat ir įsigyti. Internete savo virtualias galerijas, svetaines bei parduotuves turi daugelis verslininkų, menininkų bei amatininkų. Virtualioje erdvėje galite rasti pačių įvairiausių ir pačius įnoringiausius norus įgyvendinamų sprendimų vos per keletą minučių. Prabangios dovanos nebūtinai turi būti brangios. Idėjos dovanai ieškokite tarp vienetinių rankų darbo gaminių. Tai - viena prabangiausių prekių rinkoje. Tad ką padovanoti tam, kuris, atrodo, viską turi ir jau niekuo nebegalima nustebinti?

Rinkitės mūsų lietuvių kūrėjų rankų gamintas dovanas. Tai gali būti prašmatni odinė piniginė, velti aulinukai, pagalvėlės, skaros arba idėjos dovanai, kuria galima paskanauti - kvietimas prabangiai vakarienei arba tiesiog paprastas, tačiau tikrai ne prastas mėsos mėgėjams skirtas rinkinys, kurį sudaro ekologiškas aliejus, įvairių rūšių vytintos dešros, marinuoti agurkėliai bei alyvuogės. Taip pat nepamirškite įteikti gėlių. Tinka visi lietuviški žiedai arba, jeigu šventė numatyta tokiu metu, kai jubiliato gėlės nežydi, galite nustebinti saldainių puokšte ar kita netikėta staigmena.

Kiekvieno iš mūsų gimtadienis būna tik kartą metuose, todėl reikia tinkamai jam pasirengti ir išrinkti draugui tokią dovaną, kurios jis ilgai nepamirš. Jei žmogus mėgsta praktines dovanas, galite dovanoti bėgimo batelius, kvepalus arba rankšluosčių rinkinys. Dar galima rinktis ir iš įspūdžių teikiančių dovanų. Galite nustebinti įteikdami VIP kino seansą, šaudymą į skriejančius taikinius ar net pramogą tarp šėlstančių jūros bangų. Daugelis mėgsta netikėtas ir išskirtines dovanas, nes gaudami pinigų sumą vokelyje jie tikrai ne visada ryšis patys save palepinti. Padėkite draugui pajusti tikros prabangios dovanos skonį ir vertę.

Patiko (0)

Rodyk draugams