„Kas yra prezervatyvai?“ – juokingas klausimas, juk ši kontraceptinė priemonė plačiai naudojama visame pasaulyje. Deja, prieš kelis dešimtmečius ir dar seniau tai buvo gerai neišanalizuota naujovė, kuria pasinaudoti galėjo ne kiekvienas. Keista, tačiau sklido labai priešiška nuomonė apie jų efektyvumą. Dažnas žmogus manydavo, jog tai amorali priemonė tikslui pasiekti. Tad kaip yra iš tikrųjų? Ar tai vadinamieji mitai?

Mitai ir klaidingi stereotipai atgraso nuo kontraceptikų naudojimo ir sukelia tik dar daugiau priešiškumo. Informacijos trūkumas ir netinkamas prezervatyvų naudojimas sukūrė šias nepagrįstas teorijas, kurios šiandien gali suklaidinti ne vieną jaunuolį ar merginą. Aptarkime keletą jų:
„Prezervatyvai sekso metu nesuteikia jokio malonumo“ – įprasta manyti, jog natūralūs pojūčiai lytinio akto metu neprilygsta tokioje pat situacijoje naudojamam prezervatyvui. Na, šiandien šią situaciją galima palenkti savo naudai. Apsaugos priemonė gaminama iš kokybiško latekso – itin plonos, tačiau tvirtos medžiagos, kuri padeda patirti stiprius pojūčius. Įvairi forma, lubrikantai bei kiti privalumai taip pat sustiprina malonumą.

„Kontraceptinė priemonė neapsaugo nuo lytiniu keliu plintančių ligų“ – taip žmonės manė prieš kelis šimtmečius, tačiau dabar mokslo pasiekimai ir praktika įrodė, jog tai tik mitas. Tačiau nereikėtų į tai žvelgti atmestinai, nes susirgti vis dėlto galima. 99% atvejų prezervatyvas apsaugo tik tada, kai yra tinkamai naudojamas. Jeigu nesusipažinsite su jo naudojimo instrukcija, padidinsite ligos atvejo riziką.

„Prezervatyvų medžiagos yra nekokybiškos, todėl jie dažnai plyšta“ – šiandien prezervatyvai gaminami iš itin kokybiško latekso. Tai tvirta medžiaga, kurios savybes ne vieną kartą išbandė gamintojų kompanijos. Deja, ne kiekvienas geba taisyklingai pagal paskirtį naudoti šią kontraceptinę priemonę, todėl gali atrodyti, jog ji yra labai nepatikima ir nekokybiška. Jeigu viską atliksite teisingai, rezultatai neturėtų jūsų nuvilti.

Prezervatyvai internetu – nepatikimas būdas pirkti“ – priešingai, elektroninės parduotuvės Lietuvoje gali pasiūlyti platų kokybiškų prekių asortimentą, kuris kiekvienam klientui suteiks pasitikėjimo. Greitas prekių pristatymas ir pinigų grąžinimo garantija tik sustiprina šiuos įsitikinimus.

Tai tik keli, tačiau be galo svarūs bruožai apie jų naudojimo ir pirkimo galimybes. Svarbu pasirūpinti, jog informacija pasiekianti jūsų ausis nebus klaidinanti ir nesukels nemalonių abejonių.

Patiko (0)

Rodyk draugams