Sunkiai rastume žmogų, kuris galvodamas apie savo lytinį gyvenimą nepagalvotų apie ar nežinotų, kas yra ir kam naudojami sekso reikmenys, be kurių kai kurios poros visai neįsivaizduoja seksualinio gyvenimo, o kai kurios vengia, prisibijo ir vis nedrįsta išmėginti.

Sociologai tvirtina, kas sekso reikmenų vengimas dažniausiai yra tiesiog žmogaus ar poros nusistatymas, tradicijos, tačiau vis daugiau porų bent kartą ar kelis išmėgina seksualinius žaisliukus. Be to, prie sekso reikmenų priskiriami ir lubrikantai, kurie leidžia užsiimti seksu be skausmo, lengviau ir paprasčiau, taip suteikiant malonumą abiem partneriams.

Sekso reikmenys taip pat labai svarbu toms poroms, kurios mano viską išbandę ir lovoje jaučiasi nekaip, seksas nebeteikia jiems tokio didelio malonumo kaip anksčiau, atsiranda dvejonės, noras išmėginti santykius su kitais partneriais. Gausybė sekso reikmenų, tarp kurių vibratoriai, teminiai kostiumai, botagėliai ir panašios prekės, leidžia kiekvieną kartą jaustis taip pat maloniai ir jaudinančiai kaip ir anksčiau. Tiesa, kad malonumas būtų abipusis, sekso reikmenys ir jų išsirinkimas turi būti abiejų partnerių reikalas. Taip pat, reikėtų pasirūpinti, kad pirkinys tiktų Jums, nekeltų skausmo ar kito nemalonaus jausmo. Kaip ir minėta anksčiau, nuo to iš dalies apsaugo lubrikantai. Tai itin aktualu jei sekso žaidimuose yra naudojami vibratoriai.

Ilgesnį laiką sekso reikmenis naudojančios poros pastebi, jog paįvairindami seksą jie jaučiasi laimingesni, artimesni, tačiau po kurio laiko to paties sekso žaisliuko naudojimas pabosta. Tiesa, yra tokių reikmenų, kurie turi daugybę funkcijų ir panaudojimo galimybių, tad, tikėtina, Jums nepabostų ilgesnį laiką.

Sekso reikmenų skeptikai teigia, jog tokių priemonių naudojimas yra nenatūralus bei prieštarauja prigimčiai, skatina priklausomybę nuo išorinių dirgiklių, atitolina partnerius. Tačiau kaip bebūtų teigiama, dauguma dalykų keičiasi ir tampa normomis, tad ir sekso reikmenys, tokie kaip vibratoriai, lubrikantai ir kiti, gali tapti įprastu Jūsų intymaus gyvenimo atributu, bet reikėtų nepamiršti, kad ir be jų yra įmanoma mėgautis kokybišku seksu. Be to, vertėtų atkreipti dėmesį, kad  kai kurie sekso reikmenys suteikia galimybę pajausti aukščiausio lygio malonumą net ir tuomet, kai greta nėra seksualinio partnerio.
Sekso reikmenys paprastai parduodamos specializuotose parduotuvėse. El. komercijos bumas atvėrė šiai verslo rinkai ypatingas galimybes. Užeiti į sekso reikmenų parduotuvę drovisi ne vienas, stengiasi ieškoti atokiau įsikūrusių parduotuvių, kad tik nesutiktų netoliese pažįstamų žmonių. Nereikia čia stebėtis, nes ir prezervatyvus pirkti nepatogu ne tik paaugliams iš komedijinio serialo “Naša Raša”, bet ir suaugusiems žmonėms, ką jau bekalbėti apie vibratorių, botagėlį, antrankius, ar lateksinius rūbus. Dėl šios priežasties el. parduotuvės, prekiaujančios erotinėmis prekėmis yra ypač gera proga patogiai ir be jokios baimės įsigyti tam tikras prekes. Aišku, jas pirkti dar ir pigiau, nes nereikia išlaikyti specializuotos parduotuvės - sex-shopo

Patiko (0)

Rodyk draugams