Norite susirasti gyvenimo partnerį, draugą, o gal paprasčiausiai žmogų su kuriuo galėtumėte laisvai leisti laiką? Tuomet siūloma įvertinti internetinių pažinčių svetainių privalumus. SEX skelbimai yra galimybė pažinti žmones ne tik iš Lietuvos, tačiau ir viso pasaulio. Visgi, daugelis žmonių, o ypač vyrai, skundžiasi, kad kiti asmenys jam neatrašo, atrodo nenori bendrauti. Išeitis – susitvarkyti savo profilį, kuris yra internetinėje svetainėje. Geras savęs reprezentavimas yra pirmasis žingsnis link greitesnio kito žmogaus radimo.

SEX skelbimai neturėtų kažkuo labai skirtis nuo tų, kurie orientuoti į draugo, antros pusės radimą. Dažniausiai pateikiama ta pati informacija, kuri leidžia kitam susidaryti nuomonę apie jus. Pateiksime kelis patarimus, kurie padės susikurti reprezentacinį profilį į kurį kiti turėtų reaguoti.

  • Pirmiausia pasirinkite kelias nuotraukas, kurios geriausiai reprezentuoja Jūsų išvaizdą. Siūlome įdėti bent dvi. Vienoje turėtų matytis Jūsų kūno sudėjimas, o kitoje – veidas. Pasistenkite naudoti kuo mažiau įvairiausių efektų, kurie gali trukdyti matyti Jūsų tikrą veidą. Taip pat pasižiūrėkite, kad nuotraukose nebūtų kitų žmonių. Galbūt jie nenori, kad jų veidas būtų pažinčių skelbimuose.
  • Įvertinant, kokiu tikslu ieškote kito žmogaus, naudinga pateikti ir atitinkamą informaciją. Pavydžiui, apie save, apie savo darbą ir ką mėgstate leisti laisvu metu. Arba - ar esate atviras sekso prasme, kokios antros pusės tikitės ir panašiai. Detalumas gali padėti kur kas greičiau surasti antrą pusę, kadangi Jums rašys konkrečiai Jumis susidomėję asmenys.
  • Žinoma, taip pat naudinga naudoti lietuvių kalbą, nepalikti keiksmažodžių bei tvarkingai surašyti visą informaciją. Atrodo smulkmena, tačiau net ir pažinčių svetainėse jis gali nulemti Jūsų populiarumą bei patrauklumą.

Ir sex skelbimai, ir tie, kurie orientuoti į antros pusės paieškas turėtų būti informatyvūs. Juk ir pats dažniausiai susidomite tais skelbimais, kurie pateikti detaliai ir juos perskaičius galima suprasti koks tai žmogus. Pamatysite sutvarkius profilį net kelis kartus padidės apsilankiusiųjų skaičius ir kur kas greičiau internetinis puslapis atneš Jums naudą.

Patiko (0)

Rodyk draugams