Atostogų laikas pasirinktas, kelionės kryptis išsirinkta, belieka nusipirkti lėktuvo bilietus skrydžiui.  Tačiau ne viskas taip paprasta, kaip atrodo. Yra keletas esminių dalykų, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį, kad jie nesugriautų ilgai lauktos kelionės planų.

Skrydžių bilietai ir viešbučio rezervacija - du dalykai, kurių negalima palikti paskutinei akimirkai. Jei kelionę pradėsite planuoti mėnesį ar du iš anksto, yra didelė tikimybė, kad lėktuvo bilietus įsigysite pigiau, o viešbutis nebus nutolęs nuo miesto keliolika kilometrų. Ir atvirkščiai - ilgai delsę pirkti bilietus, numatytai datai jų galite nebegauti, o jei gausite, viešbutis bus arba smarkiai nutolęs nuo išsvajotojo miesto, arba bus įvertintas puse žvaigždutės.

Kitas dalykas, į kurį būtina atkreipti dėmesį kai yra perkami skrydžių bilietai internetu, yra teisingas duomenų suvedimas į pirkimo formą. Viena klaidingai įvesta raidė, neteisingai nurodytas asmens dokumentas (pasas vietoje asmens tapatybės kortelės ar atvirkščiai) gali jus palikti už oro uosto vartų. Neplanuotų rūpesčių gali sukelti ir pasibaigęs mokamosios kortelės galiojimo laikas.

Būtinai pasidomėkite avialinijų parduodamų skrydžių papildomais mokesčiais. Vienos kompanijos apmokestinamų paslaugų sąrašą turi trumpesnį (bilietas, registracija skrydžiui, sunkesnis bagažas), kitos įtraukia papildomas paslaugas apmokestinimui. Galite iš pradžių net nepastebėti, kaip pradinė pigių lėktuvo bilietų kaina paauga net keletą kartų. Taip gali nutikti, jei neatkreipsite dėmesio, koks apmokestinimas taikomas skirtingų tipų banko kortelėms arba kad yra taikomas valiutos konvertavimo mokestis, kurį pasiima pati skrydžius organizuojanti bendrovė.

Pasiruošę kelionei, nusipirkę visus reikalingus kelionės bilietus, užsisakę viešbutį, nepamirškite ir savo lagamino. Pigių skrydžių bendrovės papildomai neapmokestina rankinio bagažo, kuris atitinka dydžio ir svorio reikalavimus. Todėl prieš pradėdami krautis daiktus, išmatuokite lagaminą, o galiausiai nepamirškite jo su visais daiktais pasverti, kad oro uoste netektų netikėtai papildomai susimokėti.

Kai planuojate atostogas, pradėkite joms ruoštis iš anksto, visas užsakymo formas pildykite atidžiai, įsitikinkite, ar jūsų asmens dokumentai bei mokėjimo kortelės nebaigia galioti, pasverkite ir išmatuokite lagaminus, kuriuos vežatės su savimi. Taip išvengsite didelių rūpesčių, kuriuos sukelia mažos smulkmenos ir galėsite mėgautis ilgai lauktu poilsiu.

Patiko (0)

Rodyk draugams