Sveikinu visus sulaukus naujųjų 2009 metų, kurie žada būti labai įdomūs virtualiojoje erdvėje. Realybėje siautėja krizė ir politikai, paprastų žmonių sąskaita bandantys užkamšyti biudžeto skyles. Kadangi žmonės neturės pinigų šlaistytis po barus - daugiau bendraus virtualiai ir vaikščios vienas pas kitą į svečius susipažinti… Taip gims naujos meilės, nusivylimai, šeimos, žmonės dėl to skirsis - vyks normalus socialinis gyvenimas.

Virtualiojoje erdveje Facebookas vis labiau ir labiau įsigalės žmonių sąmonėje. Būsi lochas jei neturėsi Facebook profilio, nes one.lt sėdi tik mažamečiai, draugas.lt - norintys susipažinti, BitėPlius - blevyzgų forumai, frype.lt - normalūs lietuvaičiai mastantys tik Baltijos šalių mastu ir t.t.

Twitteris taps vienu iš pagrindinių virtualių “seklių” informuojantis apie tai ką žmonės masto ir veikia tam tikru momentu. Taip pat ir pagrindiniu savo interesų reklamos būdu, nes kaip geriau pareklamuoti savo blogą arba naujieną apie naują iPodą jei ne per Twitter? Lietuviškas atitikmuo vibe.lt po skandalo su “parduota” Gedimino pilimi netapo labai dideliu Twitterio konkurentu, bet visko gali būti…

El. paštas kaip buvo Google sinonimas, taip ir liks, nors Yahoo ir MSN daro paštą panašesį į įprastas pašto programas. Maža to, dominavimas rinkoje tęsis, nes Google turi didelių pretenzijų šiais metais interneto rinkoje ir… mobiliųjų telefonų rinkoje su Android operacine sistema.

Blogų bus daugiau - žmonės galvos kaip uždirbti iš savo raštliavos.

O daugiau? Kas bus tas, bet nepražūsime šiais 2009 metais, kurie prasideda nuostabia žiema, kokios Lietuva nemate jau kokį 10 metų :)

Rodyk draugams