Šaldytuvas - labai svarbus jūsų virtuvės aksesuaras. Daugelis žmonių net neįsivaizduoja savo namo ar buto be šio modernaus buitinės technikos prietaiso. Kai rinksitės šaldytuvą, turėsite atkreipti dėmesį į daugelį aspektų, palengvinsiančių jūsų pasirinkimą. Čia mes pristatysime įprastą šaldytuvo pasirinkimo eigą, kuri padės jums tinkamai išsirinkti.

  • Atkreipkite dėmesį į matmenis. Dar prieš važiuojant į prekybos centrą ar pradedant naršyti elektroninę parduotuvę, apgalvokite, kur jūsų šaldytuvas stovės ir kiek jam vietos reikės. Geriausia, jeigu prieš domėdamiesi naujais šaldytuvais, išmatuotumėte erdvę ir pagal tai jau galėtumėte atrinkti jums patinkančius variantus. Be abejo, atkreipkite dėmesį ir į šeimos poreikius - jeigu šaldytuvas turės aptarnauti didelę šeimą, tai savaime suprantama, kad jis turi būti gana talpus.
  • Šaldytuvo skleidžiamas garsas. Būna įvairių žmonių - vieni nėra labai jautrūs aplinkos garsams, todėl gali ramiai užmigti. Kitiems ir nedidelis, tačiau nemalonus garsas gali sukelti daug miego problemų. Taigi, kaip būna skirtingų žmonių, taip yra ir skirtingų šaldytuvų, kurie gaminami iš skirtingų detalių, todėl ir garsus skleidžia ne vienodus. Įprasta norma yra 35 - 37 dB garsas, skleidžiamas šaldytuvo. Jeigu ieškote pigesnio varianto, galbūt rasite 39 dB garsą skleidžiantį šaldytuvą, tačiau čia jau riba. Jeigu šaldytuvas yra nelabai didelis, o garsą skleidžia didesnį, nei čia nurodėme, vadinasi, jis nėra kokybiškas. Jeigu įsigijote 35 dB garsą skleidžiantį šaldytuvą, bet pastaruoju metu jaučiate, kad garso lygis gerokai padidėjo, jums greičiausiai reikalingas šaldytuvų remontas Vilniuje.
  • Energijos taupymas. A kategorijos šaldytuvai yra geriausi dėl kelių priežasčių. Visų pirma, specialistai teigia, kad šaldytuvų remontas Vilniuje tokiems moderniems šaldymo prietaisams reikalingas rečiausiai. Visų antra, toks šaldytuvas padės jums sutaupyti energijos, kadangi, pavyzdžiui, A+++ taupumo klasė maksimaliai apsaugos jus nuo elektros energijos išlaidų dėka savo modernios šaldymo sistemos. Aišku, tokios klasės šaldytuvas kainuos brangiausiai, palyginus su kitomis klasėmis ir pogrupiais, tačiau tai greitu metu atsipirks, kai pamatysite, kad tiek daug mokėti už elektrą nebereikia.
  • Šaldymo sistemos. Jos gali būti dvejopos. Senieji šaldytuvai turi statinę šaldymo sistemą, kuriai vis dažniau reikalingas šaldytuvų remontas Vilniuje, kadangi šaltas oras nepasiskirsto tolygiai šaldytuve. Vartotojai vis greičiau tai pastebi, todėl renkasi modernesnį šaldytuvą, turintį dinaminę šaldymo sistemą. Aišku, negalima sakyti, kad su tokia šaldymo sistema veikiantis šaldytuvas niekada nesuges. Jo pagrindinis šaldymo sistemos prietaisas - ventiliatorius. Su juo kartais iškyla problemų, todėl nenustebkite, jei po penkerių metų bus reikalingas šaldytuvų remontas Vilniuje, net jei nusipirkote pačios geriausios firmos ir patį brangiausią šaldytuvo modelį.

Tikimės, kad tokie patarimai jums padės nusipirkti tinkamiausią šaldytuvą, kuris patenkins visus jūsų poreikius ir ištikimai tarnaus jūsų šeimai ilgus metus.

Patiko (0)

Rodyk draugams