Šiais laikais daugelis žmonių negali įsivaizduoti savo gyvenimo be interneto. Paprasčiausiai tai labai palengvina net ir pačius sudėtingiausius darbus padeda sutaupyti daug laiko ir garantuoja, kad kiekvienas ieškantis kokybės ras tai, kas jam labiausiai tinka.

Pirštinių pirkimas internetu irgi gana įprastas procesas. Laparėja pirštinės - geriausias pasirinkimas. Ši prekybos vieta puiki dėl daugelio aspektų, kurie džiugina klientus. Visgi, kai prekybos vietų pasiūla tokia plati - visada norisi sudėti kuo daugiau aspektų į vietą  ir garantuoti, kad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka. Tuo tarpu geriausios prekybos vietos paieškos garantuoja našumą, kuris atsiskleidžia įvertinus tam tikras smulkmenas.

 • Rekomenduojame pirkti iš tų prekybos vietų, kurios akcentuoja, kad Jums gautas netikusias prekes galite grąžinti. Dažniausiai tokie atveju yra labai reti, tačiau žmonės džiaugiasi, ka esant poreikiu turi tokia galimybes. Ir nors vartotojų teisės suteikia tokią galimybę, visgi, dalis prekybininkų vis dar nenoriai priima prekes atgal.
 • Tuo pačiu rinkitės tik tas vietas, kurios savo prekes siūlo legaliai. Jokiu būdu nepirkite iš ten, kur produkcija parduodama legendiniai, kadangi iškilus kokiems nors nesklandumas paprasčiausiai neturėsite jokių galimybių atgauti pinigus, kadangi teisiškai nebūsite apdraustas.
 • Žinoma, tuo pačiu naudinga internete skaityti kitų žmonių paliktus komentarus, kurie gali padėti susidaryti nuomonę apie tam tikro prekybos vietos funkcionalumą. Kai norisi, kad prekės būtų tokios kokybiškos, kad atitektų net ir išrankiausio poreikius - kitų žmonių komentarai padės rasti tokią vietą.
 • Taip pat nepamirškite, kad kartais konkretaus gamintojo prekė apriboja paieškas. Tokiu atveju reikia pirkti tokiose vietose, kur prekiaujama konkretaus gamintojo produkcija.
 • Galiausiai reikia nepamiršti, kad malonus bendravimas ir atsakymai į visus iškilusius klausimus padeda kur kas labiau pasitikėti prekybos vieta ir tuo pačiu džiaugtis patarimais, kurie pagreitins paieškas ir padės rasti tai, kas Jums labiausiai tinka.

Laparėja pirštinės - kiekvienam, kuris nori, kad jo rankos niekada nešaltų. Susipažinkite su plačia pasiūla, kuri suteiks galimybę kiekvienam apdovanoti savo rankas nuostabiomis pirštinėmis. Kad jaustis maloniai būtų galima paprastai ir lengvai.

Rodyk draugams

Sargiai visame Pasaulyje jau senai yra numeris vienas apsisaugojimo priemonė nuo nepageidaujamo neštumo ar lytiškai plinatnčių įvairiausių ligų turint lytinius santykius.

Ne paslaptis, kad prezervatyvai Lietuvoje taip pat  yra dažniausiai pasirenkama kontracepcijos priemonė tarp jaunų ir ne tik žmonių. Jie yra patogiausia, sveikiausia ir lengviausiai prieinama priemonė, o taip pat ji apsaugo kaip jau minėjome ne tik nuo nepageidaujamo neštumo, kaip tai daroma dauguma kontraceptinių tablečių ir kitų priemonių, bet ir nuo LPL.

Ne nuostabu, kad visos apsisaugojimo priemonės kainuoja. Mes visi siekiame sutaupyti ir rasti pačius patraukliausius kainų pasiūlymus. Dabartinė jaunimo karta labai gerai  žino, kad šiandiena galima prekes įsigyti ne tik per tradicinius kanalus, tai yra parduotuvėse - supermarketai, vaistinės, degalinės, bet ir internetinėse parduotuvėse.

Visi kas perka ir naudoja prezervaatyvus žino, kaip paskutiniu metu parduotuvėse pabrango visos prekės įskaitant ir sargius. Ypač po Euro įvedimo Lietuvoje, vaistinėse ar degalinėse, jūs per metus išleidžiate ženkliai diesnę sumą savo santaupų negu tai padarytumėte pirkdami prezervatyvus internetu. Prezervatyvai internetu pigiau - ir tai ne mitas, ir vis daugiau žmonių tai supranta, kad ne tik rūbus ir buitinę techniką galima internetu nusipirkti pigiau, bet ir sargius. Dar daugiau nustebinsime Jus, prezervatyvai ir lubrikantai yra vienas sparčiausiai augantis prekybos internetu segmentas Lietuvoje.

Itin svarbu paminėti tai, kad sargių internetinėse parduotuvėse yra nepalyginamai didesnis prezervatyvų ir lubrikantų pasirinkimas. Kas labai svarbu šiuolaikiniam jaunimui, tai, kad perkant internetu nėra žmogiško kontakto, viskas vyskta diskretiškai ir galima pirkti įvairiausių rūšių ir  didesnį kiekį sargių. Ir niekas į tave nežiūrės keistais žvilgsniais, tau nereikės su nieko šnekėti ar susitikti, tu paprasčiausiai savo nupikrtus sargius ar lubrikantus per kelias minutes, jau kitą diena gali atsiimti bet kuriuo paros metu paštomate.

Prekių suaugusiems arba dar liaudyje vadinamu “sexshopų” parduotuvių Lietuvoje internete daugėja kas met. Konkurencija aštrėją, vadinasi kainos tik žemėja ir paslaugos tik gerėja.  Taip pat, paskutiniu metu į šį žaidimą prekiauti prezervatyvais ir lubrikantais vis daugiau įsitraukią ir žinomos vaistinės Lietuvoje - Eurovaistinė, Kamelijos vaistinė ir t.t. Vartotojams patinka pirkti internetu.

Greitai jaunimas išvis nebepirks sargių parduotuvėse ar degalinėse, manome, kad tai darys tik tuomet, kai sargių reikia čia ir dabar, kai jų reikia ekstremalioje situacijoje, visais kitais atvejais jaunimas sargius pirks internetu ir visada bus pasiruošę.

Išvada tokia, kad sargiai ir lubrikantai internetu siūlo pačius patraukliausius kainų pasiūlymus, platų asortimentą, greitą ir sikretų pristatymą bei privatumą.

Straipsnis paruoštas https://www.sargiai.lt/ komandos.

Rodyk draugams

Dantų implantavimas - tai vis dažniau pasirenkama odontologinė procedūra, kuri padeda efektyviai atstatyti prarastus dantis. Implantuoti dantys atrodo labai estetiškai ir užtikrina pakankamą funkcionalumą, ko negali garantuoti išimami dantų protezai arba dantų tilteliai, kurie šiuo metu yra pasirenkami ganėtinai retai. Vis dėlto, jei svarstoma apie dantų implantavimą, neretai svarbiu kriterijumi tampa tai, kokia bus šios procedūros kaina, ir visada galima rasti tokių klinikų, kuriose nustatyti įkainiai pacientams būtų tikrai palankūs. Čia gali praversti internetinė paieška pagal tam tikrus raktažodžius, pavyzdžiui, dantų implantai kaina, ir tikrai greitai galėsite rasti tokias galimybes, kurios iš tiesų puikiai pateisintų jūsų poreikius. Kaina taip pat gali priklausyti ir nuo kitų kriterijų, taigi, kas tam turi įtakos, ir kaip pasirinkti tinkamiausią odontologijos kliniką?

Dantų implantavimo kaina priklauso nuo…

 • Pasirinktos klinikos: įvairiose klinikose teikiamų paslaugų kainos gali net labai varijuoti, tad ieškodami tinkamiausio pasiūlymo atkreipkite dėmesį į tai, kokias kainas yra nustatę skirtingi odontologai. Pagal raktažodžius dantų implantai kaina rasti jus dominančios informacijos tikrai nebus labai keblu, tad galėsite palyginti, ką siūlo viena ar kita odontologijos klinika;
 • Teikiamų paslaugų: palanku atsižvelgti į tai, kokios konkrečios paslaugos įeina į dantų implantavimo kaina. Ją gali sudaryti tik danties implantas, arba visas dirbtinis dantis, t.y., danties implantas ir protezas. Palanku pasidomėti, ar jums prireiks tam tikrų papildomų išlaidų, ar pateikta kaina jau yra galutinė;
 • Vietovės, kurioje įsikūrusi klinika: mažesniuose miestuose įsikūrusių klinikų nustatytos kainos gali būti mažesnės nei didmiesčiuose, ir tuo įsitikinsite vykdydami paiešką internetinėje erdvėje. Nors mažesnės kainos visada vilioja, tačiau svarbu įvertinti ir tai, kad klinikoje jums teks apsilankyti ne vieną kartą, tad skaičiuokite ir būsimų kelionių kainą. Kartai paaiškėja, kad kainų skirtumas yra ne toks ir didelis, tad palankiau rinktis tokias klinikas, kurios būtų įsikūrusios pakankamai patogioje vietoje;
 • Reikalingų procedūrų: pirmojo vizito metu yra įvertinama, ar pacientui gali būti atliekamas dantų implantavimas, ar bus reikalingos tam tikros papildomos procedūros. Tuo atveju, jei yra reikalingas ne vien tik dantų implantavimas, bet taip pat ir sinusų pakėlimas ar kaulinio audinio priauginimas, natūralu, kad procedūrų kaina bus didesnė. Šių išlaidų kartais galima išvengti, jei išrauti ar iškritę dantys yra implantuojami pakankamai greitai - įprastai tą rekomenduojama atlikti ne vėliau nei po metų.

Kaip rasti tinkamiausią odontologijos kliniką?

 • Jei kainą jums yra esminis kriterijus, tokiu atveju galite pasinaudoti internetine paieška, ir pagal raktažodžius dantų implantai kaina labai greitai rasite pačių tinkamiausių pasiūlymų. Įvairių klinikų nustatyti įkainiai gali net labai varijuoti, tad tikrai galėsite pasirinkti tokias klinikas, kurių nustatytos kainos jums būtų pačios palankiausios;
 • Palanku atsižvelgti į tai, kaip apie klinikas atsiliepia klientai - juk visada norima, kad būtų suteikiamos profesionalios paslaugos. Norėdami rasti tinkamiausių odontologijos klinikų, galite ieškoti rekomendacijų bei atsiliepimų, ir tai tikrai padės rasti tinkamiausius pasirinkimus;
 • Pasidomėkite, kokių odontologijos klinikų galima rasti jūsų gyvenamojoje vietovėje, ir ar čia yra teikiamos dantų implantavimo paslaugos. Laiko taupymas šuo metu yra aktualus daugeliui žmonių, tad gali būti svarbu tai, ar į kliniką bus pakankamai patogu nuvykti. Jei gyvenate didmiestyje, pagal raktažodžius dantų implantai kaina taip pat galėsite rasti informacijos apie klinikoje nustatytus įkainius, ir rasti tinkamiausią pasirinkimą tikrai nebus labai keblu;
 • Jei norite, kad dantų implantavimo darbai būtų pradedami kuo greičiau, pasidomėkite, kokiose klinikose yra galimas anksčiausias vizitas. Natūralu, kad odontologų užimtumas gali labai skirtis, tad rasite tokią kliniką, kurioje būtų galima užsiregistruoti anksčiausiai.

Dantų implantavimas praverčia visais atvejais, kada pacientas yra netekęs bent vieno danties, ir tikrai visada galima rasti tokią kliniką, kurioje paslaugos būtų teikiamos pačiomis geriausiomis sąlygomis. Pagal raktažodžius dantų implantai kaina tikrai labai greitai galėsite rasti informacijos, kiek jums kainuotų tokia paslauga, ir atsižvelgę į kitus svarbiausius kriterijus galėsite priimti vienokį ar kitokį sprendimą. Šiuo metu įvairių klinikų galime rasti iš tiesų nemažai, taigi, visais atvejais rasite pačius palankiausius sprendimus.

Straipsnis parengtas pagal Šv. Kristoforo odontologijos kliniką.

Rodyk draugams

Kasdienė dantų priežiūra labai svarbi mūsų sveikatai. Siekiant dantis išlaikyti švarius, sveikus ir nepriekaištingai baltus, svarbu ne tik kasdienis jų prižiūrėjimas, bet ir reguliarūs apsilankymai pas stomatologą. Stomatologo paslaugos padės nustatant, bei pašalinant galimoms dantų, bei burnos problemoms. Stomatologas Vilniuje, taip pat ir kituose Lietuvos miestuose yra daugumoje valstybės gydymo įstaigų, taip pat ir privačiose klinikose. Kodėl privatus stomatologas yra paklausesnis už valstybinėse įmonėse įsikūrusius stomatologus?

Kodėl verta rinktis privatų stomatologą

Stomatologas Vilniuje ir kituose miestuose dažniausiai suteikia paslaugas naudodami naujausią ir efektyviausią įrangą, kuri ne visada randama valstybinėse įstaigose. Atsiradus bet kokioms burnos ar dantų problemoms norisi jas pašalinti kuo greičiau, o laukti ilgoje eilėje valstybiniuose odontologijos kabinetuose ir kentėti skausmą tikrai neverta. Privatus stomatologas naujamiestyje ar kitame miesto rajone užtikrins, kad gausite geriausias paslaugas, bus nustatytos galimos problemos, bei jos bus išspręstos profesionaliai naudojant geriausia įrangą. Gyvenant Vilniuje ar kitame didmiestyje dirbantiems ir užimtiems žmonėms gali būti sunku atrasti laiko apsilankyti pas stomatologą. Norint sutaupyti laiko ir streso vertėtų pasirinkti vietinį stomatologą, kuris įsikūręs netoli jūsų. Pvz. Stomatologas naujamiestyje bus pasirinktas gyvenant ar dirbant naujamiestyje ir pan.

Kasdienė dantų priežiūra daug laiko nereikalauja, o ir gaivus burnos kvapas, bei balti dantys malonu tiek jums patiems tiek aplinkiniams. Reguliarūs vizitai pas stomatologą užtikrins, kad atliekate tinkamą burnos, bei dantų priežiūrą, bei padės užkertant kelią problemoms kurių niekas nenori ir nelinkėtų net priešui.

Rodyk draugams

Tipiška moteris, atkeliavusi iš anekdotų pasaulio, dievins apsipirkinėjimus ir savo neigiamas emocijas bandys užglaistyti  „šopinimosi” terapija. Tuo tarpus tipinis vyras prekybos centrų baidosi kaip velnias kryžiaus ir į šiuos žengia tik kritiniu momentu (pavyzdžiui, netikėtai prisiminęs, jog šiandien - vestuvių sukaktis arba žmonos gimtadienis). Kad ir kokie šaržuoti paveikslai bebūtų, šiuose aprašymuose yra nemažai tiesos. Moterys, išsaugojusios pirmykštį geną, būdingą gėrybių rinkėjoms, mėgsta patį apsipirkinėjimo procesą, tuo tarpu vyrai, orientuoti į tikslą, tenori kuo greičiau įsigyti reikiamą daiktą. Natūraliai peršasi išvaizda, jog firminės vyriškos piniginės internetu pastariesiems bus kur kas patrauklesnė alternatyva nei šių paieška varstant  prekybos centrų duris viena po kitos.

Dėl kokių priežasčių vyrai pinigines vis dažniau perka internetu?

Lengva paieška. Vyrai, besirenkantys tiek pinigines, tiek kitus daiktus, dažniausiai turi aiškius prioritetus, kuriais vadovaujasi rinkdamiesi konkretų pirkinį. Tiesa, užsukus į parduotuvę, kurioje nuo prekių gausybės lūžta lentynos, gali ištikti lengvas šokas….O kur dar pardavėjas, visiškai tavęs negirdintis ir, atrodo, lyg tyčia rodantis visiškai su pageidavimais prasilenkiančius variantus!

Internetinė prekyba gelbsti nuo minėto košmaro. Tereikia ramiai prisėsti prie kompiuterio, ir, pasinaudojus atitinkamais filtrais, išsirinkti tinkamiausią variantą. Kalbant apie pinigines, pastarosios dažniausiai rūšiuojamos pagal kainą, spalvą, prekinį ženklą, formą, užsegimą.

Geriausia kainos garantija. Vyrai, ieškodami piniginės, yra pasiruošę investuoti į kokybę, tačiau retas nori permokėti. Internetinės prekybos ypatumai lemia, jog pardavėjas už tą pačią prekę gali pasiūlyti kur kas patrauklesnę kainą nei fizinėje parduotuvėje. Paradoksalu, tačiau vyriškos piniginės Pierre Cardin internetu neretai kainuoja tiek pat, kiek ir neaiškios kokybės „no name” gaminys turguje! Apsiperkant internetu, patogu dar ir tai, jog tos pačios piniginės kaina pas skirtingus pardavėjus gali būti patikrinta akimirksniu.

Greitas ir patogus pristatymas. Savo įtemptoje dienotvarkėje rasti laiko nuvykti į artimiausią prekybos centrą ir ten įsigyti piniginę gali būti sunkiau nei iš pradžių atrodo. Neretai kur kas patogiau įsidėti išsirinktą piniginę į virtualų pirkinių krepšelį, atlikti apmokėjimą bei laukti kurjerio, pristatysiančio pirkinį.

Prekės grąžinimo bei kokybės garantijos. Žmonės, neišbandę internetinės prekybos, neretai baiminasi pastarosios dėl galimybės likti apgauti. Iš tiesų internetinės parduotuvės yra tokios pat patikimos, kaip ir įprastos, tereikia prieš perkant pasidomėti, kokias taisykles pastarosios taiko lūkesčių neatitikusios prekės grąžinimui bei kokia garantija galioja konkrečiam gaminiui.

Internetinės parduotuvės suteikia galimybę reikiamą daiktą įsigyti greičiau, patogiau bei pigiau. Tiesa, tiek perkant pinigines, tiek kitus daiktus, reikia būti atidiems. Neužtenka pažvelgti vien į paveikslėlį - reikia kruopščiai išanalizuoti pateiktą produkto specifikaciją (išmatavimai, skyrių skaičius, medžiaga ir panašiai), o, iškilus klausimams, nedvejojant kreiptis į parduotuvės konsultantą.

Rodyk draugams

Tinkamai rūpintis savo dantimis šiais laikais yra paprasta kaip niekada. Ne tik todėl, kad yra labai daug įrangos, kuri gali padėti tinkamai atlikti valymo darbus, tačiau ir dėl specialių klinikų, kuriose atliekamos labai kokybiškos paslaugos. Svarbiausia pasirinkti kokybišką kliniką, kurioje būtų malonu lankytis kartą per pusę metų. Tokiu atveju galite būti ramus, kad reguliarus lankymasis bus vainikuojamas nuostabia ir labai sveika šypsena, kurios nusipelnė kiekvienas iš mūsų.

Susiradus kliniką, kurios paslaugos patenkina Jūsų poreikius, nepamirškite, kad labai svarbu reguliariai pasinaudoti burnos higienos paslaugomis, kurios gali užtikrinti, kad dantukai bus ne tik gražūs, tačiau ir sveiki.

Kol vieni supranta kad namuose tikrai nepavyks tinkamai pačiam išsivalyti dantukų, tad profesionali higiena yra būtina ir turi būti atlieka reguliariai, tuo tarpu kiti vis dar galvoja, kad tai nereikalingas pinigų išmetimas į balą. Klausimas, kokia yra tiesa ir kaip pasirinkti tokią kliniką, kurios paslaugos Jums labiausiai tinka ir kurios užtikrina, kad profesionaliai atlikta burnos higiena bus vainikuojama pačia nuostabiausia šypsena.

 • Pirmiausia labai svarbu tai, kad burnos higiena gali padėti pašalinti tuos nešvarumus, kurie kaupiasi Jūsų tarpdančiuose ir kuriuos pasiekti su paprastu dantų šepetuku labai sunku. Žinoma, taip alternatyvos gali būti pasinaudojami keli skirtingi dantų šepetukai, kurių galiukai skiriasi. Visada galima naudoti ir dantų skalavimo skystį, kuris taip pat gali užtikrinti, kad dantukai bus sveiki. Tačiau greta to esant profesionali burnose higiena padės išpildyti galutinį rezultatą ir džiaugtis, kad dantukai vis visada gražus.
 • Taip pat reikia nepamiršti, kad dantų higiena gali padėti džiaugtis kur kas baltesniais dantukais. Taip jau yra, kad žmonės kartais neskiria užtektinai dėmesio savo sveikatai, tačiau išvaizdai - skiria. Tad jeigu Jums nėra svarbu, kad dantukai būtų kuo sveikesni - tokiu atveju tvarkykite juos bent tokiu atveju, kad jie būtų kuo baltesnis.
 • Jeigu nešiojate kabes, plokštelę arba Jums dygsta protiniai dantys - tokiu atveju dantukai reikalaus šiek tiek daugiau dėmesio. Paprasčiausiai, tokiuose dantukuose maisto likučiai kaupiasi kur kas intensyviau ir su paprastu dantų šepetuku išvalyti nešvarumus nebus paprasta. Elektrinis dantų šepetukas kiek palengvins valymą tačiau ir jis nėra tiek efektyvus, kaip kad profesionali dantų higiena.

Apskritai, kad ir kokius pliusus išskirtume, reikia nepamiršti, kad jeigu norite, kad Jūsų dantukai būtų kuo gražesni ir kuo sveikesni - tokiu atveju reikia savo dantukams kiti kuo daugiau dėmesio. Šiuo atveju tai apimtų ir burnos higieną, kuri turėtų būti daroma ir namuose ir pas profesionalą. Šiuo metu galima įsigyti labai daug įvairiausių priemonių, kurios padeda susitvarkyti dantukų problemas namuose. Pavyzdžiui, tokiu atveju, kai pavalgius lieka labai daug nešvarumų. Burnos irigatorius turėtų būti pats geriausias ir labiausiai rekomenduojamas pasirinkimas, kadangi juo išvalius dantukus paprasčiausiai neliks maisto likučių, kurie galėtų sukelti įvairiausias ligas. Tačiau tai toli gražu nereiškia, kad nebereikės lankytis pas profesionalą. Tikrai reikės, kadangi tai vienintelė galimybė užsikirdinti, kad šypsena bus nuostabi ir akins visus savo savo sveikata.

Turėsi nuostabią ir sveiką šypseną nėra sudėtinga. Svarbiausia skirti šiek tiek laiko, kadangi galiausiai tai vainikuojama sveikata, kurią galime turėti visi. O reguliariai lankantis pas profesionalą kiekvienas ras tai, kas jam padės puikiai jaustis ir tuo pačiu puikiai atsidaryti. Imkite visk į savo rankas ir džiaukitės nuostabia šypsenas jau dabar!

Rodyk draugams

Kalbėti apie dantų balinimą galima tikrai labai daug, kadangi šiuo metu egzistuoja itin platus skirtingų priemonių pasirinkimas ir kiekvienas pagal savo poreikius gali rasti tą variantą, kuris jam labiausiai tinka. Dantų balinimas lazeriu dažnai įvardijamas kaip vienas geriausių būdų gauti tai, ko daugelis žmonių siekia. Tai yra ne tik nuostabi balta šypsena, tačiau tuo pačiu ir sveika burnos ertmė. Juk geras specialistas (Šv. Kristaforo odontologijos klinika tokių turi net kelis) dantukus balins tik tokiu atveju, jeigu žinos, kad paciento ertmė yra visiškai sutvarkyta.

Dantų balinimas lazeriu lyginant su kitomis alternatyvomis dažnai įvardijamas kaip vienas geriausių būdų gauti kokybiškas paslaugas. Suprantama, kad šiuo metu egzistuoja labai platus skirtingų priemonių pasirinkimas, tačiau lazerinis balinimas kažkodėl iškeliamas į geriausias pozicijas. Kodėl? Į tai atsakysime žemiau.

Taip, galima sakyti, kad skirtingi dantų balinimo būdai skirtingiems asmenims tina labiau. Būtent todėl konsultacija su profesionalu šiuo atveju ne tik kad galima, tačiau būtina. Tik tokiu atveju galite būti tikras, kad dantų balinimas jums bus naudingas. O kad būtų paprasčiau apsispręsti - pateikiame lazerinio balinimo privalumus, kurie skatina rinktis būtent šią alternatyvą, nors jų yra kur kas daugiau.

Bene pats didžiausias privalumas yra tai, kad balinimas lazeriu jau po labai trumpo laiko tarpo padeda pamatyti akivaizdžius rezultatus. Ir suprantama, kad tai yra vienas pagrindinių pliusų, kuriuos paskatins rinktis šią alternatyvą. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad šiuo metu nusibalinti dantukus yra ne tik paprasta, tačiau tai padaryti galima per gerą valandą. Štai yra labai daug natūralių priemonių, kurios taip pat įvardijamos kaip puikus būdas turėti kur kas gražesnius dantukus. Tačiau šiuo atveju reikia įvertinti tai, kad balinimas natūraliomis priemonėmis reikalaus labai daug laiko ir tinka tik tokiu atveju, jeigu norite minimaliai apšviesinti savo dantukus, o ne tikrai gauti geriausią rezultatą, kuris pilnai patenkins Jūsų poreikius. Štai verta atsižvelgti į tai, kad lazerini balinimas ju po ienos procedūros pasieks maksimalų rezultatų, kuris tinka jūsų dantukams. Žinoma, jeigu norite, kad dantų balinimas lazeriu Vilniuje padėtų jums pasieti tikrai maksimaliai geriausius rezultatus ir dantukai atrodytų puikiai - tokiu atveju reikia susirasti ir gerą profesionalą. Štai lazerinis balinimas namuose nėra įmanomas, kadangi paprasčiausiai technika yra sunkiai įperkama. O kapes žmonės renkasi tada, kai nori, kad balintis būtų galima namuose. Visgi, tai tikrai nėra geras pasirinkimas, kadangi neturint patirties galima sukurti daugiau problemų ir sugadinti dantis. Juolab, labai blogai, kai žmonės pilnai nesusitvarko dantukų, tačiau patys bando balintis ir pasiekti puikų rezultatą. Dažniausiai dar labiau sugadinami tie dantukai, kuriems ir taip reikia skirti dėmesio. O jeigu balinsitės lazeriu pas profesionalą - pirmiausia jis sutvarkys jūsų dantukų problemas ir tik paskui bus imamasi estetikos. O tai ne tik kad reikalinga, tačiau būtina. Savarankiškas balinimas namuose gali sukelti dar daugiau problemų, tad palikite tiems, kurie geriausiai žino kas ir kaip bei padeda pasiekti maksimaliai pačių geriausių rezultatų.

Toliau judame link to, kad dantų balinimas lazeriu tikrai nėra labai blogas pasirinkimas ir visi, kurie nori būti tikri, kad dantų balinimo paslaugos patenkins ne tik jų, tačiau ir piniginės poreikius - renkasi šią alternatyvą. Šiuo metu labai daug specialistų teikia balinimo paslaugas, tad pati atveria galimybes konkurencijai, kurie padeda paslaugas gaut pigiau. Žinoma, jokiu būdu nesusiviliokite labai pigiu pasiūlymu, kadangi jis tikrai nebus toks geras, kokio galima tikėtis.

Dantų balinimas naudojant lazerį taip pat garantuoja ir ilgiausią rezultatą. Suprantama, kad norint ilgą laiką džiaugtis puikiai atrodančiais dantukais teks skirti laiko priežiūrai. Tačiau pastaroji neturi būti kažkokia ypatinga, kadangi paprasčiausiai užtenka valyti du kartus per dieną ir pasistengti vartoti tokius maisto produktus, kurie nebūtų labai žalingi. Ypač daug dėmesio reikia skirti tiems maisto produktams, kurie dažo, kadangi tokiu atveju visas balinimo rezultatas nelaikys taip ilgai, kaip galima būtų tikėtis. O daugelis žmonių to nori, tad skirkite laiko savo dantukų priežiūrai po balinimo lazeriu ir džiaukitės nuostabiai atrodančia šypsena, kuri laikysis labai ilgai. Kur kas ilgiau nei naudoja t kitas balinimo priemones.

Dantų balinimas - puikus pasirinkimas tiems, kurie nori turėti kur kas šviesesnius dantukus, tačiau nesugadinti savo dantukų. Kadangi šiuo metu paslaugas teikia tiek daug profesionalų - tikrai surasite tą, kurio paslaugos jums labiausiai tinka. Svarbiausia drąsiai lyginti bei vertinti galimybes, kad galiausiai pavyktų rasti puikiausią alternatyvą. Balinimas lazeriu - greičiausias, paprasčiausias ir gana pigus būdas nustebinti aplinkinius. Svarbiausia yra susirast gerą specialistą, kuris suteiks tokias paslaugas, kurios pranoks jūsų poreikius. O naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis viskas yra įmanoma.

Rodyk draugams

Jei esate vienas tų laimingųjų, kurių šio sezono klastingasis gripas nepaguldė į lovas, nuoširdžiai sveikiname, tačiau bent nedidelių peršalimo simptomų išvengti tikriausiai nepavyko. Farmacininkai neleistų sumeluoti, jog masinių ligų metu vaistai nuo kosulio buvo perkamiausių medikamentų sąraše. Atrodo, jog vaistai atsikosėjimui lengvinti yra vienas elementariausių preparatų, tačiau ir šių įsigijimas bei vartojimas turi būti atsakingas. O ypač tada, kai tema yra vaistai nuo kosulio vaikams.

Vaistai nuo kosulio, įvertinus paciento sveikatos būklę bei susirgimo pobūdį, gali būti išrašomi gydytojo, tačiau jei žmogus jaučia, kad liga nėra tokia stipri, jog būtina apsilankyti pas specialistą, galima pasitikėti ir vaistininko rekomendacijomis. Šis, išklausęs nusiskundimus, patars, kurie efektyvus vaistai nuo kosulio tinkamiausi konkrečiu atveju. Džiuginanti tendencija, jog vis dažniau vaistininkai pasiteirauja, galbūt pacientą domina homeopatiniai vaistai nuo kosulio, kurie pasižymi silpnesniu poveikiu, tačiau yra kur kas draugiškesni organizmui (niekam ne paslaptis, kiek chemijos „prifarširuoti” eiliniai vaistai nuo kosulio - jei jų vartojimo galima išvengti, kodėl taip ir nepadarius). Jei kosulys yra stipresnis, rekomenduojamas sirupas nuo kosulio su kodeinu - medžiaga, padedančia sumažinti kosulio refleksą (tai itin aktualu nakties metu, kuomet kosulio priepuoliai neleidžia sudėti bluosto ne tik sergančiajam, bet ir visiems namiškiams).

Neabejotinai daugiausia problemų sukelia mažylių negalavimai. Jei namuose turite ligoms imlų, vaiką, vaistai nuo kosulio visada turėtų būti jūsų vaistinėlėje (nepamirškite patikrinti preparato galiojimo datos!). Aišku, liga ligai nelygu, tad net ir turint gausų vaistų rezervą, gali tekti keliauti į vaistinę šio papildymui: vienaip veikia vaistai nuo slapio kosulio vaikams, kitaip - preparatai, padedantys mažyliui atsikosėti.  Didžiulis iššūkis dažnai mamytei - sugirdyti vaistus savo vaikui. Šiuo atveju rekomenduojamas išbandyti sirupas nuo kosulio vaikams prospan. Tėveliai, tarpusavyje besidalinantys savo patirtimi interneto forumuose, dažnai kartoja, jog būtent šį preparatą jų mažyliai vartoja gana noriai (arba bent be didelių, nepasitenkinimą išreiškiančių scenų).

Jokiu būdu nesmerkiami ir liaudiski vaistai nuo kosulio (kaip minėjome, kuo mažiau chemijos, tuo geriau), tačiau šie turėtų būti vartojami tik nesunkaus negalavimo atveju bei atidžiai stebint, ar liga neprogresuoja.

Rodyk draugams

Iš karto atsakome į klausimą. Vieni šaltiniai mini, kad po tokios skrandžio apylankos operacijos svoris gali kristi iki 80 proc. Kitų šaltinių teigimu - iki 50 proc. Pasirinkime aukso viduriuką - 60 proc. Taigi, jei žmogus buvo nutukęs ir svėrė 150 kilogramų, praėjus porai metų po tokios operacijos jis turėtų sverti 90 kilogramų. Tai labai ryškus pokytis.

Gastroenterologai paprastai nepamini dar keleto papildomų sąlygų. Viena jų - po operacijos turi būti kardinaliai pakeičiamas gyvenimo būdas ir atsisakoma nesveiko riebaus maisto. Galbūt įmanoma pasiekti tokių rezultatų ir be skrandžio operacijos? Gydytojai sutinka, kad tai ilgas ir sunkus kelias, reikalaujantis daug valios ir šeimos palaikymo. Ne visi žmonės turi tokią aplinką, todėl jų kova su viršsvoriu gali būti pralaimėta. Skrandžio apylankos operacija padeda įveikti viršsvorį ne iš karto, o per pora metų.

Kaip atliekama skrandžio apylankos operacija?

Operacija atliekama invaziniu laparaskopiniu būdu visiškoje nejautroje (žmogus užmigdomas, operacijos metu nieko nejaučia). Pilvo odoje yra padaromi keli nedideli įpjovimai medicininiams įrankiams. Pilvo ertmė pripučiama anglies dvideginio, kad būtų patogiau dirbti chirurgui ir nebūtų pažeisti kiti organai.

Iš viršutinės skrandžio dalies yra suformuojamas nedidelis skrandukas, kuriame telpa apie 30 ml maisto. Palyginimui, normalus suaugusiojo skrandžio tūris yra 1500 ml. Toks drastiškas skrandžio sumažinimas tikrai turi įtakos maisto suvartojimui. Vėliau tas skrandukas kiek padidėja, todėl su metais maisto galima suvalgyti vis daugiau.

Kai suformuojamas mažas skrandukas, jis prijungiamas prie vidurinės plonosios žarnos (dvylikapirštės) dalies. Taip sutrumpinamas maisto kelias į žarnyną. Ši žarna yra išskirtinė tuo, kad būtent joje yra pasisavinama dalis maisto, prieš jam iškeliaujant į žarnyną. Sutrumpinus maisto „kelią”, organizmas gauna mažiau kalorijų.

Ar tai pavojinga operacija?

Skrandžio apylankos operacija nėra pavojinga gyvybei, nes pilvas nėra perpjaunamas ir atveriamas - padaromi tik nedideli pjūviai, kurie gana greitai sugyja. Tačiau gali pasitaikyti pašalinių efektų - dažniausiai tai anastomozių nutekėjimas - kai skystis patenka į pilvo ertmę. Tokie atvejai gana reti. Pasitaiko vienam pacientui iš 50 (2 proc.). Anastomozės gali gydamos susiaurėti, tačiau tai labai retas atvejis.

Iš esmės tai tikrai nepavojinga operacija, jos pašalinis poveikis yra ištyrinėtas ir žinomas. Gydytojai apie galimą poveikį nusprendžia iš anksto ir, jei nemato rizikos, operaciją atlieka sėkmingai per 1-3 valandas.

Pooperacinis laikotarpis

Po operacijos nedarbingumas suteikiamas mėnesiui, nes per tą laiką reikia ilsėtis ir maitintis po truputį skystu maistu. Kai skrandi sugyja, galima vartoti įprastą maistą, tačiau itin mažais kiekiais. Po operacijos vartojami specialūs vitaminai ir organizmą stiprinančios medžiagos, kurias paskiria gydytojas. Jos padeda greičiau sugyti skrandžiui ir grįžti prie jo normalaus ritmo.

Po poros metų nuo operacijos svoris sustoja kritęs ir nusistovi. Tada ir galima įvertinti, kiek iš tikrųjų kilogramų numetama, nes teorinės galimybės yra labai geros, tačiau viskas priklauso nuo organizmo ir valios negrįžti prie senų įpročių ir valgyti riebiai ir itin daug.

Jei grįžtama prie senų įpročių, skrandis išsitampo ir svoris sugrįžta. Tada gali tekti dar vieną operaciją, nors tai gali būti ir rizikinga. Gydytojai visada rekomenduoja keisti gyvenimo būdą ir maitinimosi įpročius po operacijos, kad skrandis neišsitampytų vėl. Skrandžio apylankos operacija atliekama jau dešimt metų, todėl Lietuvoje yra nemažai specialistų, galinčių ją atlikti. Vienas tokių yra chirurgas Nerijus Kaselis.

Rodyk draugams

Jeigu norite džiaugtis gražia ir lygia kūno oda – nebūtina keliauti į SPA salonus ir ten praleisti pusę dienos. Žinoma, tuo pačiu palikti ir pusę piniginės turinio, kadangi apsilankymas tokiuose salonuose tikrai gana brangus malonumas. Išeitis – fotoepiliatorius, kurį galite naudoti namuose pagal savo poreikius tada, kai plaukai vėl pradeda intensyviai augti ir norisi juos panaikinti. Fotoepiliatorius – paprasčiausias būdas gražaus kūno link.

Fotoepiliatorius veikia labai panašiai kaip ir lazeriukai, kurie yra skirti plaukų šalinimui. Naudojama speciali šviesa, kuri tarsi „išrauna“ plaukelį su visomis šaknimis. Taip užtikrinamas ilgesnis laiko tarpas norint džiaugtis puikiai atrodančiu kūnu. Šiais laikais depiliacija yra norma, kuri priimtina ne tik tarp moterų, tačiau ir vyrų tarpe. Fotoepiliatorius Philips epiliavimo darbus pavers tikru malonumu. Juk daugelis mūsų neturi laiko naudotis peiliukais ir beveik kasdien iš naujo skusti kojas. Lygiai taip pat daugelis iš mūsų bijo skausmo, kuris jaučiamas naudojant paprasčiausią epiliatorių. Fotoepiliatorius silk’n išsiskiria tuo, kad garantuoja ilgalaikį efektą ir tuo pačiu padeda epiliavimo darbus atlikti visiškai neskausmingai, be jokio diskomforto. Silk’n infinity 400.000 fotoepiliatorius pripažįstamas kaip vienas geriausių pasirinkimų ieškantiems saugumo ir kokybės už nedidelę kainą.

Fotoepiliatorius akcija leis Jums sutaupyti ir įsigyti kokybišką kūno priežiūros priemonę mažesne kaina. Žinoma, fotoepiliatorius atsiliepimai leis susidaryti nuomonę ko galima būtų tikėtis iš vienos arba kitos produkcijos, tad pasinaudokite galimybe ir investuokite į ją. Atsiliepimus paprasčiausia pamatyti ir palyginti yra internete, tad išnaudokite šią galimybę ir leiskite sau džiaugtis glotnina oda. Juolab, fotoepiliatorius veidui, kojoms, rankoms leis puikiai atrodyti ir tą patį prietaisą funkcionaliai naudoti skirtingoms kūno vietoms. Geriausias fotoepiliatorius yra tas, kuris labiausiai tinka Jums.

Leiskite sau ne tik atrodyti, tačiau ir jaustis puikiai. Labai dažnai smulkmenos, kurios mus supa kasdieniniame gyvenime, net ir paprasčiausi kūno plaukeliai – gali gadinti nuotaiką. Fotoepiliatorius BRAUN – saugus ir patikimas pasirinkimas visiems, kurie nori, kad jų gyvenimas būtų paprasčiausiai kur kas lengvesnis.

Pirkite internetu ir sutaupykite. Fotoepiliatorius – visiems, kurie ieško genialumo.

Rodyk draugams


© 2018 Apie bele ką (kaip įprasta Lietuvoje) | Dizainas Windows Vista Administration | Susikurk savo blogą BLOGas.lt