Keičiantis sezonui, turbūt, kaip ir dauguma, svarstote atnaujinti savo spintos turinį. Sveikiname tokį  Jūsų sprendimą. Tai ne tik leis atsikratyti senų, nunešiotų  batų, bet ir išlikti stilingu įsigyjant naujausios mados avalynę.

Batai yra ne tik svarbi, bet ir įvaizdį nulemianti stiliaus detalė. O juk visi norime atrodyti nepriekaištingai bei savitai. Todėl svarbu išsirinkti pačius geriausius Jums tinkančius batus. Tačiau nepamirškime, kad batai turi būti ne tik madingi, bet taip pat patogūs, praktiški, komfortiški.

Clarks batai yra bene labiausiai trokštamas, bet kartu dažniausiai nuviliantis pirkinys. Tik šiuos įsigijus, jie nebeatrodo tokie pat patogūs, lengvučiai, o dažnai nusiviliama ir batų kokybe.  Pirkdamas avalynę, dažniausiai pirkėjas tikisi ją išnešioti bent iki kito sezono, bet dažnai pasitaiko kitaip. Batai imi plyšti, blukti, trintis jau po kelių savaitės nešiojimo. Todėl labai svarbu išsirinkti geriausią ir kokybiškiausią batų gamintoją dar prieš renkantis pirkinį.  Taip pat pravartu pasidomėti pirkėjų atsiliepimais apie gamintoją.  Pastangos, įdėtos pasidomėti, atsipirks galbūt sutaupytais pinigais ar apsaugos nuo klaidingo pasirinkimo ir nusivylimo.

Tad, kas yra svarbu renkantis naują avalynę? Būtina žinoti batų paskirtį ir turėti omenyje drabužius, su kuriais tikitės nešioti šiuos batus. Juk prie puošnios raudonos suknelės ar proginio kostiumo netiks sportiniai bateliai, o tikriausiai pasirinksite juodus, elegantiškus, prabangius batus. Ne paslaptis, kad dažna moteris nusipirkusi pačius gražiausius batelius, vėliau suka galvą, ką apsirengti, kad derėtų. Kad išvengtumėte tokio atvejo, patartina peržiūrėti spintos turinį ir gerai žinoti, kokio stiliaus batų jums reikia. O kai tai žinosite, nebebus taip paprasta pasiklysti tarp visų pasirinkimų ir nenusipirksite pirmo pasitaikiusio varianto. Juk gerai apgalvotas ir subrandintas pirkinys ilgai džiugins ir atliks savo funkciją.

Naujos technologijos, aukšta kokybė, subtilus dizainas garantavo Clarks (viena pirmaujančių avalynės kompanijų) stiprų įsitvirtinimą rinkoje. Šis prekės ženklas pasižymi  autentiškais  ir savitais avalynės produktais, skirtais klasiką ir autentišką stilių pamėgusiems pirkėjams.  Iš plataus pasirinkimo galima išsirinkti batus tinkančius tiek prie kostiumo, šventinės aprangos, tiek sportui bei laisvalaikiui. Ši kompanija siūlo batus  moterims, vyrams, bei vaikams. Gausus pasirinkimas garantuoja, kad rasite būtent tai, ko ieškote, o aukšta kokybė džiugins ilgai.

Renkantis savo naujus batus, verta eiti jau patikrintu keliu,  rinkitės geriausią ir verčiausią jūsų pasitikėjimo gamintoją.  Clarks, ilgalaike patirtimi ir aukštais standartais jūsų nenuvils. O jų ieškokite elektroninėje parduotuvėje membershop.lt.

Rodyk draugams

Jei kas nors netenkina lūkesčių, pasitelkiamas apibūdinimas „kompromisinis variantas”. Kai tema pasisuka dantų gydymo pusėn, kompromisiškumo paprasčiausiai nebegali būti. Gydytojas tikrai nepaklaus: Ar taisyti šimtu procentų kokybiškai, ar pakaks ir penkiasdešimčia? Kad kokybė visapusiškai svarbi, gali patvirtinti ir Odonteja.lt specialistai.

Odontologija vienaip ar kitaip yra apipinta mitais. Pavyzdžiui, kartais teigiama, kad apsilankymas pas gydytoją neturi ar negali būti malonus. Tarytum kabinete karaliautų milžiniškas grąžtas ir kraugeriškai išsišiepęs gydytojas… Anaiptol! Štai ir citata iš „Odontėjos” interneto svetainės: „Odontėjos” specialistai siekia pakeisti Jūsų nuomonę ir parodyti, kad dantų gydymas būna ne tik kokybiškas, bet dar ir malonus bei atpalaiduojantis. Ir iš tiesų - gal jau kur nors girdėjote, bet šį posakį neprošal pakartoti: dabar ne sovietmetis. O būtent apie sovietmečio dantų taisymą sklando įvairiausių istorijų.

Dabar XXI-asis amžius. Ir kai kalbama apie odontologiją, kone sinonimu tampa pažanga. Nes dantų gydymo technologijos iš tikro labai pažangios. Apsilankius klinikoje formuojasi bent kelios mintys:

1. Mandagus bendravimas, be jokio žiūrėjimo į pacientą „iš aukšto”, be nekantraus raginimo ar pan.

2. Švari, estetiška aplinka. Nei laukiamasis, nei kabinetas neprimena šiukšlyno. Sutikite, tokia ir turi būti odontologija - tvarkinga.

3. Kartais net nustembama, kaip greitai iš būsenos „skauda dantį” pereinama prie „dantis sveikas”. Kitaip tariant, yra procedūrų, kurios tikrai atliekamos gana sparčiai (žinoma, visų pirma - kruopštumas).

4. Jei gydymas ilgesnis ir sudarytas iš kelių vizitų, nustembama dėl kito dalyko: kaip sklandžiai viskas planuojama. Kadangi procedūros skiriasi sudėtingumu ir laiko trukme, tenka atidžiai sudėlioti laiką. Jei procedūrai, kuriai reikia bent 40 minučių, būtų skiriama vos 30… tuomet kiltų chaosas.

Jeigu reikėtų vienu sakiniu apibūdinti, koks gi tas plombavimas, koks gi tas implantavimas, kokia gi ta apžiūra, sakinys veikiausiai skambėtų taip: KOKYBIŠKAI TEIKIAMOS DANTŲ GYDYTOJŲ PASLAUGOS. Įtikinėti nereikia - kokybė čia ne trečioje ir ne antroje vietoje. Lengva suprasti ir be užuominų - ji pirmoje vietoje. Panašiai šnekėtina ir apie kitų sričių paslaugas, tačiau medicininiai dalykai tiesiogiai susiję su sveikata, o ši yra brangiausias turtas. Tai ne vien posakis, bet ir realybė. Tad ir kompetentingumas čia ne tik pageidautinas, bet ir būtinas.

Dantų gydymas negali būti abejotinas. Tai sritis, kurioje svarbus profesionalumas, kruopštumas. Čia svarbi patirtis, įtakos tikrai turi ir veiksminga šiuolaikinė įranga. Specialistai, pasitelkdami patirtį, kompetenciją ir modernias priemones, ne tik išgydo dantis, bet ir sukuria stebuklą. Net tada, kai situacija atrodo prastoka, gerai apgalvojus ir sudarius planą įmanomas puikus rezultatas. Pavyzdžiui, pacientas nerimauja, kad trūksta keturių dantų, o specialistas ne tik nuramina, bet ir pateikia galimybes, kaip dantis atkurti.

Rodyk draugams

Nugaros skausmas - vienas dažniausių sveikatos sutrikimų, nuo kurio kenčia įvairaus amžiaus žmonės. Dabar ši problema paplitusi ir tarp itin jauno amžiaus asmenų. Šio negalavimo priežastys gali būti tikrai labai įvairios - tą gali lemti netaisyklinga laikysena, raumenų patempimas, pernelyg mažas fizinis aktyvumas ir t. t. Nugaros skausmo pobūdis gali labai skirtis, ir nuo to priklausys tinkamiausias šio sutrikimo gydymas. Taigi, kas sukelia nugaros skausmą, ir kaip jis gali būti gydomas?

Dažniausiai pasitaikančios nugaros skausmo priežastys

XXI a. dažnas mūsų sėdėdamas prie kompiuterio, dirbdamas ar kilnodamas sunkius daiktus išlaiko netaisyklingą laikyseną. Tai ir yra viena dažniausių nugaros skausmo priežasčių. Jei esate pratę kūprintis, dažnai sėdite ar stovite persikreipę, natūralu, jog su laiku pasireiškia ir ši problema. Nugaros skausmas pagal statistikas vargina didžiąją dalį sėdimą darbą dirbančių žmonių, pvz. biuro darbuotojai per savaitę praleidžia apie 40 val. sėdėdami, o tai tikrai kenkia nugarai. Todėl išties verta daryti pertraukeles bei mankštas.

Aktyviai sportuojantiems žmonėms nugaros skausmo taip pat dažniausiai nepavyksta išvengti. Tą neretai lemia sportinės traumos, netaisyklingai atliekami sportiniai pratimai ir pan. Dėl tokių priežasčių patariama sporto salėje naudotis trenerių paslaugomis, kurie parodo kaip taisyklingai atlikti pratimus, nežalojant savęs. Pernelyg staigūs judesiai taip pat gali sukelti nugaros negalavimus. Dažniausiai skausmas pajuntamas tuomet, kai sunkiai sveriantys daiktai yra staigiai pakeliami nuo žemės (pvz. svarmenys). Todėl, keliant sunkius daiktus reikia pritūpti.

Apatinę nugaros dalį moterims gali skaudėti menstruacijų metu. Tokį skausmą lemia nerviniai impulsai, einantys iš kiaušidžių ir gimdos. Taip pat moterys dažnai kenčia šį skausmą paskutiniais nėštumo mėnesiais. Taip nutinka dėl pakitusio pusiausvyros centro.

Kaip kovoti su nugaros skausmu?

Jei nugaros skausmas yra ūmus, ir trunka ne ilgiau nei šešias savaites, tokiu atveju jis gali būti gydomas kompleksiškai - skiriami raumenis atpalaiduojantys vaistai, vaistai nuo uždegimo ir skausmą mažinantys medikamentai.

Lėtinis nugaros skausmas, kuris tęsiasi ilgiau nei 12 savaičių, gali būti gydomas specialia mankšta, kuri padeda sustiprinti nugaros raumenis.

Tačiau jei nei vienas iš šių variantų Jums nepadeda kovoti su šia problema, siūlome išbandyti gydomąsias procedūras. Gydomosios procedūros be skausmų gydymo turi ir kitų privalumų: skatina medžiagų apykaitą, plečia kraujagysles, teigiamai veikia centrinės nervų sistemos funkcijas, mažina jautrumą, malšina uždegimus ir t. t.

Sportuojantiems asmenims, kurie nori atsikratyti ne tik nugaros, bet ir raumenų skausmų, atsigauti po patirtų traumų, rekomenduojamas sportinis masažas. Taikant šį gydymo metodą, apribojama padaryta žala, sumažinamas skausmas, gerinama apytaka ir reabilitacija. Sportinio masažo formą bei trukmę įtakoja sporto šaka, kliento lytis, amžius bei paciento svoris.

Jei vargina nugaros skausmas - stuburo tempimas gali būti vienas iš sprendimų! Kuomet pasiverčiate į tempimo padėtį ir atsipalaiduojate ant specialaus stalo, atvirkštinė Žemės trauka ištempia visą kūną bei sumažina spaudimą kremzliniuose audiniuose. Treniruoklis ištempia raumenis nuo galvos iki kojų. Tai padeda ištiesinti stuburą, laikyseną.

Kartais nugaros skausmus gali sukelti ir nuolatinis nerimas, patiriamas stresas, įtampa, todėl šiuo atveju Jums padėti gali antistresinis nugaros masažas. Jo metu naudojant šildantį, saldžiai kvepiantį „šokoladinį” aliejų sužadinami ramybės ir laimės jausmai. Šokolado aromatas ir šiluma aktyvizuoja endorfinų gamybą. Maloni procedūra padės pašalinti stresą, nuovargį, suteiks žvalumo, laimės ir vidinės harmonijos.

Taigi, jei Jus vargina nugaros skausmas, bandykite rasti šio sutrikimo priežastį, tačiau tuomet, jei „savigyda” nepadeda, nedelskite, ir kreipkitės į specialistus, kurie tikrai ras geriausią sprendimą, kaip būtų galima pašalinti skausmą.

Rodyk draugams

Maisto papildų pardavėjai pastebi, jog pavasaris yra toks metų laikas, kai žmonės susirūpina savo sveikata ir dažniau į savo pirkinių krepšelį įsideda maisto papildų bei vitaminų. Vienas populiariausių - vitaminas E. Tai vitaminas, dažnai vadinamas grožio vitaminu, nes jis ypač naudingas plaukams, nagams bei odai.

Kokia yra vitamino E nauda?

Visais metų laikais vertinamas vitaminas A nauda pirmiausia įvertinama pavasarį. Nes svarbiausia šio vitamino savybė yra tai, jog vitaminas E yra antioksidantas. Tai reiškia, kad šis vitaminas padeda apsaugoti ląsteles nuo pažeidimų, nuo aplinkos poveikių. Antioksidantinėmis savybėmis pasižymintys vitaminai yra geriausia apsauga plaukams, odai ir nagams. Todėl šis vitaminas E Eurovaistinė ar bet kurioje kitoje prekybos vietoje dažnai ir vitaminas grožio vitaminu. Be to, vitaminas E pastojimui taip pat dažnai rekomenduojamas, kai šeimoje planuojamas pagausėjimas. Vitaminas E taip pat padeda siekiant išgydyti randus, strijas, norint normalizuoti odą, apsaugoti ją nuo bakterijų, suaktyvinti vitamino C pasisavinimą organizme.

Kur ieškoti?

Jeigu jaučiate, kad Jūsų organizmui trūksta vitamino E. geriausiai jo ieškoti kvalifikuotose pardavimo vietose. Pavyzdžiui, vitaminas E Camelia vaistinėje visuomet bus patikimas ir efektyvus. Geriausi nesirinkti tokių prekių nepatikimose internete parduotuvėse, kuriose sunku įvertinti, iš kur vežami produktai ir ar jie yra sertifikuoti bei atitinka saugumo reikalavimus. Be to, vitaminas E kapsules ar kitomis formomis parduodamas vaistinėse dažnai yra siūlomos su patraukliomis akcijomis, todėl padeda sutaupyti pinigų. Jeigu svarstote, kokį preparatą rinktis, pabandykite pasidomėti, kokie yra oledixin vitaminaia+e atsiliepimai internete, o tada pasikonsultavę su vaistininku, išsirinksite geriausiai Jums tinkantį variantą.

Kokie yra vitamino E šaltiniai?

Vitaminai - labai svarbi mūsų mitybos dalis, kurios nevalia praleisti. Būtent tam, kad organizmas būtų pripildytas visų reikalingų vitaminų kiekiu, dietologai ir mitybos ekspertai nuolat kartoja, jog turime mėgautis visaverte mityba, nepraleisti vaisių ir daržovių. Net jeigu jaučiate, kad organizmą vargina sunkumai, sudėtinga susikaupti arba esate nuolat pavargę, dar nereiškia, kad reikėtų pulti ieškoti maisto papildų. Galbūt Jums reikalingas vitaminas E, vitaminas K ar net vitaminas D gali būti aptinkamas maiste, kurį tiesiog reikėtų įtraukti į savo mitybos racioną. Vitaminas E gausiai aptinkamas tokiuose maisto produktuose kaip lapinės daržovės, riešutai, sėklos, augaliniai aliejai.

Rodyk draugams

Nors santykiai iš esmės turėtų nešti naudą abiem pusėms, vis dažniau nutinka priešingai. Daugėja porų, kurios mano, jog jų partneriai ne tik nepadeda, bet taip pat ir kenkia jiems. Dėl šios priežasties vis dažniau žmonės susimąsto ar verta kurti naujus santykius ar vis dėlto geriausia būti vienam. Tačiau, reikėtų išsiaiškinti ar visada santykiai yra naudingi ir ar tikrai neretai jie tampa žalingi. Kiekviena skirtinga patirtis dažniausiai gali būti paaiškinama racionaliai, tačiau ne visi sugeba analizuoti savo situacijas. Tad, šiuo atveju galime apibendrinti dėl kokių priežasčių santykiai gali būti žalingi vienai ar abiem pusėms.

Vienas iš signalų, parodančių, kad santykiai kenkia - finansinis nestabilumas. Paprastai kalbant, šeimos modelis apibrėžiamas tuo, kad du žmonės geba geriau tvarkyti finansus nei vienas. Tačiau, tai ne visada yra tiesa. Jeigu iki santykių sukūrimo jūsų finansinė padėtis buvo geresnė nei esant santykiuose, tuomet akivaizdu, kad kažkas čia negerai. Paprasta buitinė situacija - gyvenant vienam ar vienai, už būsto nuomą tenka mokėti daugiau. Kai gyvena dviese, nuoma mažėja, nes už ją mokama per pusę. Na, bent jau taip turėtų būti. Lygiai tas pats su įprastomis išlaidomis - jeigu apsigyvenus kartu jūs išleidžiate žymiai daugiau, tuomet vėlgi - signalas, kad kažkas čia yra ne taip. Juk sprendžiant finansinį klausimą, dvi galvos yra geriau nei viena. Tuo labiau - juk ir biudžetas padidėja. Tad, vienas iš požymių, kad santykiai kenksmingi - kartu išleidžiate daugiau nei būdami vieni.

Prasta nuotaika dėl antrosios pusės reikalavimų. Santykiai tampa itin kenksmingais, kuomet viena iš antrųjų pusių siekia radikaliai pakeisti kitą. Ji įveda tam tikrus ribojimus, draudimus ar net iškelia daug streso sukeliančius ultimatumus. Santykiuose to neturėtų būti, nes turėtų būti prisitaikymas prie kito. Jeigu jaučiatės, kad kartu esate smarkiai suvaržyti ir nejaučiate jokios laisvės - tai dar vienas iš indikatorių, jog reikia kažką keisti. Tai liečia ir demonizavimą - jeigu darote kažką ir jūsų antroji pusė reikalauja to nedaryti, tuomet tai yra problema.

Kaip bebūtų, esminis problemos sprendimas - žiūrėti koks yra gyvenimas kartu ir jį palyginti su ankstesniu, kai gyvenama be antrosios pusės.

Rodyk draugams

Šiais laikais daugelis žmonių negali įsivaizduoti savo gyvenimo be interneto. Paprasčiausiai tai labai palengvina net ir pačius sudėtingiausius darbus padeda sutaupyti daug laiko ir garantuoja, kad kiekvienas ieškantis kokybės ras tai, kas jam labiausiai tinka.

Pirštinių pirkimas internetu irgi gana įprastas procesas. Laparėja pirštinės - geriausias pasirinkimas. Ši prekybos vieta puiki dėl daugelio aspektų, kurie džiugina klientus. Visgi, kai prekybos vietų pasiūla tokia plati - visada norisi sudėti kuo daugiau aspektų į vietą  ir garantuoti, kad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka. Tuo tarpu geriausios prekybos vietos paieškos garantuoja našumą, kuris atsiskleidžia įvertinus tam tikras smulkmenas.

 • Rekomenduojame pirkti iš tų prekybos vietų, kurios akcentuoja, kad Jums gautas netikusias prekes galite grąžinti. Dažniausiai tokie atveju yra labai reti, tačiau žmonės džiaugiasi, ka esant poreikiu turi tokia galimybes. Ir nors vartotojų teisės suteikia tokią galimybę, visgi, dalis prekybininkų vis dar nenoriai priima prekes atgal.
 • Tuo pačiu rinkitės tik tas vietas, kurios savo prekes siūlo legaliai. Jokiu būdu nepirkite iš ten, kur produkcija parduodama legendiniai, kadangi iškilus kokiems nors nesklandumas paprasčiausiai neturėsite jokių galimybių atgauti pinigus, kadangi teisiškai nebūsite apdraustas.
 • Žinoma, tuo pačiu naudinga internete skaityti kitų žmonių paliktus komentarus, kurie gali padėti susidaryti nuomonę apie tam tikro prekybos vietos funkcionalumą. Kai norisi, kad prekės būtų tokios kokybiškos, kad atitektų net ir išrankiausio poreikius - kitų žmonių komentarai padės rasti tokią vietą.
 • Taip pat nepamirškite, kad kartais konkretaus gamintojo prekė apriboja paieškas. Tokiu atveju reikia pirkti tokiose vietose, kur prekiaujama konkretaus gamintojo produkcija.
 • Galiausiai reikia nepamiršti, kad malonus bendravimas ir atsakymai į visus iškilusius klausimus padeda kur kas labiau pasitikėti prekybos vieta ir tuo pačiu džiaugtis patarimais, kurie pagreitins paieškas ir padės rasti tai, kas Jums labiausiai tinka.

Laparėja pirštinės - kiekvienam, kuris nori, kad jo rankos niekada nešaltų. Susipažinkite su plačia pasiūla, kuri suteiks galimybę kiekvienam apdovanoti savo rankas nuostabiomis pirštinėmis. Kad jaustis maloniai būtų galima paprastai ir lengvai.

Rodyk draugams

Sargiai visame Pasaulyje jau senai yra numeris vienas apsisaugojimo priemonė nuo nepageidaujamo neštumo ar lytiškai plinatnčių įvairiausių ligų turint lytinius santykius.

Ne paslaptis, kad prezervatyvai Lietuvoje taip pat  yra dažniausiai pasirenkama kontracepcijos priemonė tarp jaunų ir ne tik žmonių. Jie yra patogiausia, sveikiausia ir lengviausiai prieinama priemonė, o taip pat ji apsaugo kaip jau minėjome ne tik nuo nepageidaujamo neštumo, kaip tai daroma dauguma kontraceptinių tablečių ir kitų priemonių, bet ir nuo LPL.

Ne nuostabu, kad visos apsisaugojimo priemonės kainuoja. Mes visi siekiame sutaupyti ir rasti pačius patraukliausius kainų pasiūlymus. Dabartinė jaunimo karta labai gerai  žino, kad šiandiena galima prekes įsigyti ne tik per tradicinius kanalus, tai yra parduotuvėse - supermarketai, vaistinės, degalinės, bet ir internetinėse parduotuvėse.

Visi kas perka ir naudoja prezervaatyvus žino, kaip paskutiniu metu parduotuvėse pabrango visos prekės įskaitant ir sargius. Ypač po Euro įvedimo Lietuvoje, vaistinėse ar degalinėse, jūs per metus išleidžiate ženkliai diesnę sumą savo santaupų negu tai padarytumėte pirkdami prezervatyvus internetu. Prezervatyvai internetu pigiau - ir tai ne mitas, ir vis daugiau žmonių tai supranta, kad ne tik rūbus ir buitinę techniką galima internetu nusipirkti pigiau, bet ir sargius. Dar daugiau nustebinsime Jus, prezervatyvai ir lubrikantai yra vienas sparčiausiai augantis prekybos internetu segmentas Lietuvoje.

Itin svarbu paminėti tai, kad sargių internetinėse parduotuvėse yra nepalyginamai didesnis prezervatyvų ir lubrikantų pasirinkimas. Kas labai svarbu šiuolaikiniam jaunimui, tai, kad perkant internetu nėra žmogiško kontakto, viskas vyskta diskretiškai ir galima pirkti įvairiausių rūšių ir  didesnį kiekį sargių. Ir niekas į tave nežiūrės keistais žvilgsniais, tau nereikės su nieko šnekėti ar susitikti, tu paprasčiausiai savo nupikrtus sargius ar lubrikantus per kelias minutes, jau kitą diena gali atsiimti bet kuriuo paros metu paštomate.

Prekių suaugusiems arba dar liaudyje vadinamu “sexshopų” parduotuvių Lietuvoje internete daugėja kas met. Konkurencija aštrėją, vadinasi kainos tik žemėja ir paslaugos tik gerėja.  Taip pat, paskutiniu metu į šį žaidimą prekiauti prezervatyvais ir lubrikantais vis daugiau įsitraukią ir žinomos vaistinės Lietuvoje - Eurovaistinė, Kamelijos vaistinė ir t.t. Vartotojams patinka pirkti internetu.

Greitai jaunimas išvis nebepirks sargių parduotuvėse ar degalinėse, manome, kad tai darys tik tuomet, kai sargių reikia čia ir dabar, kai jų reikia ekstremalioje situacijoje, visais kitais atvejais jaunimas sargius pirks internetu ir visada bus pasiruošę.

Išvada tokia, kad sargiai ir lubrikantai internetu siūlo pačius patraukliausius kainų pasiūlymus, platų asortimentą, greitą ir sikretų pristatymą bei privatumą.

Straipsnis paruoštas https://www.sargiai.lt/ komandos.

Rodyk draugams

Dantų implantavimas - tai vis dažniau pasirenkama odontologinė procedūra, kuri padeda efektyviai atstatyti prarastus dantis. Implantuoti dantys atrodo labai estetiškai ir užtikrina pakankamą funkcionalumą, ko negali garantuoti išimami dantų protezai arba dantų tilteliai, kurie šiuo metu yra pasirenkami ganėtinai retai. Vis dėlto, jei svarstoma apie dantų implantavimą, neretai svarbiu kriterijumi tampa tai, kokia bus šios procedūros kaina, ir visada galima rasti tokių klinikų, kuriose nustatyti įkainiai pacientams būtų tikrai palankūs. Čia gali praversti internetinė paieška pagal tam tikrus raktažodžius, pavyzdžiui, dantų implantai kaina, ir tikrai greitai galėsite rasti tokias galimybes, kurios iš tiesų puikiai pateisintų jūsų poreikius. Kaina taip pat gali priklausyti ir nuo kitų kriterijų, taigi, kas tam turi įtakos, ir kaip pasirinkti tinkamiausią odontologijos kliniką?

Dantų implantavimo kaina priklauso nuo…

 • Pasirinktos klinikos: įvairiose klinikose teikiamų paslaugų kainos gali net labai varijuoti, tad ieškodami tinkamiausio pasiūlymo atkreipkite dėmesį į tai, kokias kainas yra nustatę skirtingi odontologai. Pagal raktažodžius dantų implantai kaina rasti jus dominančios informacijos tikrai nebus labai keblu, tad galėsite palyginti, ką siūlo viena ar kita odontologijos klinika;
 • Teikiamų paslaugų: palanku atsižvelgti į tai, kokios konkrečios paslaugos įeina į dantų implantavimo kaina. Ją gali sudaryti tik danties implantas, arba visas dirbtinis dantis, t.y., danties implantas ir protezas. Palanku pasidomėti, ar jums prireiks tam tikrų papildomų išlaidų, ar pateikta kaina jau yra galutinė;
 • Vietovės, kurioje įsikūrusi klinika: mažesniuose miestuose įsikūrusių klinikų nustatytos kainos gali būti mažesnės nei didmiesčiuose, ir tuo įsitikinsite vykdydami paiešką internetinėje erdvėje. Nors mažesnės kainos visada vilioja, tačiau svarbu įvertinti ir tai, kad klinikoje jums teks apsilankyti ne vieną kartą, tad skaičiuokite ir būsimų kelionių kainą. Kartai paaiškėja, kad kainų skirtumas yra ne toks ir didelis, tad palankiau rinktis tokias klinikas, kurios būtų įsikūrusios pakankamai patogioje vietoje;
 • Reikalingų procedūrų: pirmojo vizito metu yra įvertinama, ar pacientui gali būti atliekamas dantų implantavimas, ar bus reikalingos tam tikros papildomos procedūros. Tuo atveju, jei yra reikalingas ne vien tik dantų implantavimas, bet taip pat ir sinusų pakėlimas ar kaulinio audinio priauginimas, natūralu, kad procedūrų kaina bus didesnė. Šių išlaidų kartais galima išvengti, jei išrauti ar iškritę dantys yra implantuojami pakankamai greitai - įprastai tą rekomenduojama atlikti ne vėliau nei po metų.

Kaip rasti tinkamiausią odontologijos kliniką?

 • Jei kainą jums yra esminis kriterijus, tokiu atveju galite pasinaudoti internetine paieška, ir pagal raktažodžius dantų implantai kaina labai greitai rasite pačių tinkamiausių pasiūlymų. Įvairių klinikų nustatyti įkainiai gali net labai varijuoti, tad tikrai galėsite pasirinkti tokias klinikas, kurių nustatytos kainos jums būtų pačios palankiausios;
 • Palanku atsižvelgti į tai, kaip apie klinikas atsiliepia klientai - juk visada norima, kad būtų suteikiamos profesionalios paslaugos. Norėdami rasti tinkamiausių odontologijos klinikų, galite ieškoti rekomendacijų bei atsiliepimų, ir tai tikrai padės rasti tinkamiausius pasirinkimus;
 • Pasidomėkite, kokių odontologijos klinikų galima rasti jūsų gyvenamojoje vietovėje, ir ar čia yra teikiamos dantų implantavimo paslaugos. Laiko taupymas šuo metu yra aktualus daugeliui žmonių, tad gali būti svarbu tai, ar į kliniką bus pakankamai patogu nuvykti. Jei gyvenate didmiestyje, pagal raktažodžius dantų implantai kaina taip pat galėsite rasti informacijos apie klinikoje nustatytus įkainius, ir rasti tinkamiausią pasirinkimą tikrai nebus labai keblu;
 • Jei norite, kad dantų implantavimo darbai būtų pradedami kuo greičiau, pasidomėkite, kokiose klinikose yra galimas anksčiausias vizitas. Natūralu, kad odontologų užimtumas gali labai skirtis, tad rasite tokią kliniką, kurioje būtų galima užsiregistruoti anksčiausiai.

Dantų implantavimas praverčia visais atvejais, kada pacientas yra netekęs bent vieno danties, ir tikrai visada galima rasti tokią kliniką, kurioje paslaugos būtų teikiamos pačiomis geriausiomis sąlygomis. Pagal raktažodžius dantų implantai kaina tikrai labai greitai galėsite rasti informacijos, kiek jums kainuotų tokia paslauga, ir atsižvelgę į kitus svarbiausius kriterijus galėsite priimti vienokį ar kitokį sprendimą. Šiuo metu įvairių klinikų galime rasti iš tiesų nemažai, taigi, visais atvejais rasite pačius palankiausius sprendimus.

Straipsnis parengtas pagal Šv. Kristoforo odontologijos kliniką.

Rodyk draugams

Kasdienė dantų priežiūra labai svarbi mūsų sveikatai. Siekiant dantis išlaikyti švarius, sveikus ir nepriekaištingai baltus, svarbu ne tik kasdienis jų prižiūrėjimas, bet ir reguliarūs apsilankymai pas stomatologą. Stomatologo paslaugos padės nustatant, bei pašalinant galimoms dantų, bei burnos problemoms. Stomatologas Vilniuje, taip pat ir kituose Lietuvos miestuose yra daugumoje valstybės gydymo įstaigų, taip pat ir privačiose klinikose. Kodėl privatus stomatologas yra paklausesnis už valstybinėse įmonėse įsikūrusius stomatologus?

Kodėl verta rinktis privatų stomatologą

Stomatologas Vilniuje ir kituose miestuose dažniausiai suteikia paslaugas naudodami naujausią ir efektyviausią įrangą, kuri ne visada randama valstybinėse įstaigose. Atsiradus bet kokioms burnos ar dantų problemoms norisi jas pašalinti kuo greičiau, o laukti ilgoje eilėje valstybiniuose odontologijos kabinetuose ir kentėti skausmą tikrai neverta. Privatus stomatologas naujamiestyje ar kitame miesto rajone užtikrins, kad gausite geriausias paslaugas, bus nustatytos galimos problemos, bei jos bus išspręstos profesionaliai naudojant geriausia įrangą. Gyvenant Vilniuje ar kitame didmiestyje dirbantiems ir užimtiems žmonėms gali būti sunku atrasti laiko apsilankyti pas stomatologą. Norint sutaupyti laiko ir streso vertėtų pasirinkti vietinį stomatologą, kuris įsikūręs netoli jūsų. Pvz. Stomatologas naujamiestyje bus pasirinktas gyvenant ar dirbant naujamiestyje ir pan.

Kasdienė dantų priežiūra daug laiko nereikalauja, o ir gaivus burnos kvapas, bei balti dantys malonu tiek jums patiems tiek aplinkiniams. Reguliarūs vizitai pas stomatologą užtikrins, kad atliekate tinkamą burnos, bei dantų priežiūrą, bei padės užkertant kelią problemoms kurių niekas nenori ir nelinkėtų net priešui.

Rodyk draugams

Tipiška moteris, atkeliavusi iš anekdotų pasaulio, dievins apsipirkinėjimus ir savo neigiamas emocijas bandys užglaistyti  „šopinimosi” terapija. Tuo tarpus tipinis vyras prekybos centrų baidosi kaip velnias kryžiaus ir į šiuos žengia tik kritiniu momentu (pavyzdžiui, netikėtai prisiminęs, jog šiandien - vestuvių sukaktis arba žmonos gimtadienis). Kad ir kokie šaržuoti paveikslai bebūtų, šiuose aprašymuose yra nemažai tiesos. Moterys, išsaugojusios pirmykštį geną, būdingą gėrybių rinkėjoms, mėgsta patį apsipirkinėjimo procesą, tuo tarpu vyrai, orientuoti į tikslą, tenori kuo greičiau įsigyti reikiamą daiktą. Natūraliai peršasi išvaizda, jog firminės vyriškos piniginės internetu pastariesiems bus kur kas patrauklesnė alternatyva nei šių paieška varstant  prekybos centrų duris viena po kitos.

Dėl kokių priežasčių vyrai pinigines vis dažniau perka internetu?

Lengva paieška. Vyrai, besirenkantys tiek pinigines, tiek kitus daiktus, dažniausiai turi aiškius prioritetus, kuriais vadovaujasi rinkdamiesi konkretų pirkinį. Tiesa, užsukus į parduotuvę, kurioje nuo prekių gausybės lūžta lentynos, gali ištikti lengvas šokas….O kur dar pardavėjas, visiškai tavęs negirdintis ir, atrodo, lyg tyčia rodantis visiškai su pageidavimais prasilenkiančius variantus!

Internetinė prekyba gelbsti nuo minėto košmaro. Tereikia ramiai prisėsti prie kompiuterio, ir, pasinaudojus atitinkamais filtrais, išsirinkti tinkamiausią variantą. Kalbant apie pinigines, pastarosios dažniausiai rūšiuojamos pagal kainą, spalvą, prekinį ženklą, formą, užsegimą.

Geriausia kainos garantija. Vyrai, ieškodami piniginės, yra pasiruošę investuoti į kokybę, tačiau retas nori permokėti. Internetinės prekybos ypatumai lemia, jog pardavėjas už tą pačią prekę gali pasiūlyti kur kas patrauklesnę kainą nei fizinėje parduotuvėje. Paradoksalu, tačiau vyriškos piniginės Pierre Cardin internetu neretai kainuoja tiek pat, kiek ir neaiškios kokybės „no name” gaminys turguje! Apsiperkant internetu, patogu dar ir tai, jog tos pačios piniginės kaina pas skirtingus pardavėjus gali būti patikrinta akimirksniu.

Greitas ir patogus pristatymas. Savo įtemptoje dienotvarkėje rasti laiko nuvykti į artimiausią prekybos centrą ir ten įsigyti piniginę gali būti sunkiau nei iš pradžių atrodo. Neretai kur kas patogiau įsidėti išsirinktą piniginę į virtualų pirkinių krepšelį, atlikti apmokėjimą bei laukti kurjerio, pristatysiančio pirkinį.

Prekės grąžinimo bei kokybės garantijos. Žmonės, neišbandę internetinės prekybos, neretai baiminasi pastarosios dėl galimybės likti apgauti. Iš tiesų internetinės parduotuvės yra tokios pat patikimos, kaip ir įprastos, tereikia prieš perkant pasidomėti, kokias taisykles pastarosios taiko lūkesčių neatitikusios prekės grąžinimui bei kokia garantija galioja konkrečiam gaminiui.

Internetinės parduotuvės suteikia galimybę reikiamą daiktą įsigyti greičiau, patogiau bei pigiau. Tiesa, tiek perkant pinigines, tiek kitus daiktus, reikia būti atidiems. Neužtenka pažvelgti vien į paveikslėlį - reikia kruopščiai išanalizuoti pateiktą produkto specifikaciją (išmatavimai, skyrių skaičius, medžiaga ir panašiai), o, iškilus klausimams, nedvejojant kreiptis į parduotuvės konsultantą.

Rodyk draugams


© 2019 Apie bele ką (kaip įprasta Lietuvoje) | Dizainas Windows Vista Administration | Susikurk savo blogą BLOGas.lt