Kur publikuoti savo reklaminius straipsnius, kai norite gauti papildomų atgalinių nuorodų? Vienas iš saugiausių variantų - straipsnių katalogas. Bet ar visur patalpintas straipsnis duos naudos? Ar pasirinktas straipsnių katalogas yra geras?

Pateiksime keletą patarimų, kaip pasirinkti tikrai gerą straipsnių katalogą.

Unikalus straipsnių katalogo turinys

Straipsnių katalogai, kuriuose talpinami vien tik kažkur seniau publikuoti straipsniai greičiausiai jau sulaukė nepageidaujamo Google dėmesio, todėl juose atsiradusių nuorodų vertė gali būti mažesnė, nei įprastai.

Ne paslaptis, kad kai kurie SEO entuziastai paruošia vieną straipsnį ir jį bando publikuoti dešimtyje nemokamų katalogų su ta pačia nuoroda, vedančia į kliento puslapį. Deja, tokia veikla gali sulaukti neigiamų pasekmių. Bet kaip žinoti, kad norimame kataloge nevyksta tokia veikla? Būdas yra gana paprastas - atverkite 5 skirtingus straipsnius ir pabandykite paieškoti tikslios frazės (tai galima padaryti įvedus sakinį iš straipsnio į Google paieška tarp kabučių”"). Jei bent 3 iš 5 straipsnių neturi savo kopijų internete, straipsnių katalogas yra pakankamai geras.

Publikavimo intensyvumas

Google mėgsta atnaujinamus puslapius. Tai žinoma jau beveik 20 metų nuo pat SEO pradžios. Niekas nepasikeitė, nes pagal Google logiką, atnaujinamas puslapis stengiasi įtikti savo skaitytojams, pateikti naujos informacijos.

Jei straipsnių katalogas atnaujinamas retai - kartą per 2-3 mėnesius, jis gali būti sulaukęs gana prastos reputacijos. Google robotai čia užsuka retai, tad laukti, kol nuoroda duos rezultatų gali tekti gana ilgai.

Koks publikavimo intensyvumas yra priimtinas - bent 2-5 straipsniai per mėnesį. Jei publikuojama 1-2 straipsniai per mėnesį, toks katalogas gali būti prie pat „mirties”.

Artinasi katalogo „mirtis”

Kad artinasi katalogo pabaiga liudija keletas dalykų:

1.       Neatnaujinamas turinys;

2.       Serverio klaidų kodai, neveikiantys tam tikri puslapiai;

3.       Negausus turinys;

4.       Straipsniai be iliustracijų (kartais jų tiesiog neina publikuoti dėl serverio konfigūracijos klaidų);

5.       Nėra Google Ads reklamos

Pastarąjį teiginį norėtume paaiškinti plačiau. Jei straipsnių kataloge nėra Google reklamos, gali būti, kad jis neuždirba nė kelių eurų per metus. Tokio katalogo savininkai, negaudami net elementaraus domeno pratęsimo mokesčio, gali palikti puslapį likimo valiai ir jo turinys dings per artimiausius mėnesius. To jums tikrai nereikia.

Vidinių puslapių nuorodos

Jei vidiniai puslapiai yra tarpusavyje susieti nuorodomis, Google tai laiko savotišku pliusu. Straipsnių kataloge tai įmanoma padaryti įdiegus vieną ar kitą įskiepį, kuris rodo susijusius straipsnius. Stebėkite, ar straipsnių apačioje yra nuorodos į kitus straipsnius, ar šoniniame stulpelyje (sidebar) yra ištraukiami tam tikros kategorijos straipsniai. Tokiu būdu nuorodos į vidinius puslapius galimos ir su trečio lygio nuorodomis (pirmas lygis - puslapio adresas, antras lygis - kategorijos, trečias lygis - straipsniai).

Nėra daug parduotų sitewide nuorodų

Ši praktika oficialiai Google yra pasmerkta baisioms pragaro kančioms, tačiau kai kurie SEO specialistai vis dar ją naudoja. Tiesa, su tam tikromis išlygomis. Pavyzdžiui, nuorodą talpindami ant URL adreso ar tik pradiniame puslapyje. Venkite katalogų, kuriuose yra 5 ir daugiau tokių nuorodų. Google greičiausiai imsis priemonių prieš tokį puslapį, tad jūsų nuoroda straipsnyje gali būti sumažintos vertės.

Kontaktinė informacija

Ar katalogas geras išduoda ir kontaktinė informacija. Turi būti paskelbtas el. paštas, jei kyla kokia problema ar veikianti kontaktinė forma. Kai kurie katalogai turi net savo Facebook puslapius, per kuriuos irgi galima susisiekti su jų valdytojais, jei kyla kokių klausimų ar problemų.

Tikimės, kad šie patarimai padės išsirinkti tik gerus straipsnių katalogus.

Rodyk draugams

Anuomet atsakymų į mums iškylančius klausimus mes būdavome linkę ieškoti savo artimoje aplinkoje, t.y. kreipdamiesi į savo šeimos narius, draugus ar pažįstamus. Taip pat populiaria anuometine informacijos paieškos priemone buvo ir fizinė literatūra. Tačiau šiandien mes gyvename moderniųjų technologijų amžiuje ir tokie sprendimai, kurie anuomet buvo laikyti tradiciniais ir vieninteliais, šiandien atrodo visiškai atgyvenę ir nebeturintys prasmės. Kai šiomis dienomis kiekvienas vartotojas gali labai lengvai ir greitai atrasti atsakymus internete, nebelieka jokios priežasties taikyti neveiksmingas priemones. Trumpiau tariant, jums gali pagelbėti bet kuris klausimų ir atsakymų puslapis, kurį labai nesudėtinga surasti pasinaudojus internetu.

Tiesą sakant, didžioji dalis žmonių teigia, kad vos tik jiems iškyla vienoks ar kitoks klausimas, jie nė nedvejodami yra linkę pasinaudoti internetine paieškos sistema. Jos pagalba galima labai greitai surasti mums aktualią informaciją pateikiančius internetinius tinklalapius. Kadangi tokių informacinių portalų šiandien yra daugybė ir informacijos būtinybė yra didžiulė, akivaizdu, kad nei vienam vartotojui neiškyla jokių sunkumų ieškant vienokios ar kitokios jiems aktualios informacijos. Todėl jei jūs taip pat šią akimirką svarstote, kaip galėtumėte atrasti atsakymus į įvairius jums iškylančius klausimus, galite būti visiškai tikri, kad visą tai šiomis dienomis jūs galite akimirksniu padaryti interneto pagalba.

Taigi, pasinaudokite internetine paieškos sistema. Jos laukelyje suformuokite atitinkamą tikslinę užklausą. Kai tai padarysite, peržiūrėkite jums pateikiamus rezultatus. Tarp jų neabejotinai surasite įvairius informacinius specializuotus internetinius tinklalapius, kuriuose yra pateikiami vartotojų klausimai ir specialistų atsakymai. Tokie internetiniai portalai šiandien labai veiksmingai pasitarnauja daugybei vartotojų, kurie ieško atsakymų ir nori visą tai padaryti kaip įmanoma greičiau, sklandžiau ir paprasčiau.

Taip pat atminkite, kad tokie sprendimai vartotojams sutaupo ne tik labai daug jų brangaus laiko, tačiau taipogi padeda sutaupyti ir daugiau pinigų. Klausite, kaipgi? Atsakymas yra labai paprastas - internete atsakymai ir literatūra visiškai nieko nekainuoja. Tai reiškia, kad eliminuojama būtinybė pirkti fizinę literatūrą ir patirti nemenkas papildomas išlaidas.

Rodyk draugams

Jūs sukūrėte anketą pažinčių portale, pradžioje jūs turbūt pasimesite nuo galybės funkcijų ir pasiūlymų. Skubėti niekur neverta, nurimkite, Jūsų pažintys niekur nepradings ir tikrai spėsite susipažinti su tuo ko ieškote. Trumpai papasakosime ką reiktų žinoti ir kaip elgis pažinčių puslapyje, kuriame ką tik užsiregistravote.

Iš pradžių susipažinkime su portalo vidaus taisyklėmis. Jas kiekvienas narys privalo gerbti, už taisyklių nesilaikymą, Jūsų anketa gali būti ištrinta ir pinigų už narystę jūs tikrai nebe atgausite. Taip pat reikia žinoti apie ką yra puslapis, tarkime puslapyje Darnipora.lt nepriimtini vienos nakties nuotykių pasiūlymai, už tai nariai gali būti nubausti, o jums teks pasiieškoti tinkamesnės svetainės savo poreikiams. Tačiau erosx.lt tokios pažintys yra priimtinos, tad reikia pasirinkti tai, ko norite labiausiai.

Kai jau pradėsite naršyti po pažinčių svetainę, neskubėkite iš karto pirkti narysčių apsidairykite. Pabaikite pildyti savo anketą. Įveskite visus reikiamus kriterijus ir būtinai įsikelkite bent jau keletą nuotraukų. Patikėkite vyrams be fotografijos nerašys nė viena mergina ir jums teks nusivilti, kad veltui išleidote savo pinigus. Dažnai užpildžius anketą jūs galite gauti nemokamų paslaugų, tokių kaip narystė ar virtuali puslapio valiuta. Tuomet jūs galėsite išbandyti paslaugą ir nespręsti ar norėsite tęsti narystę ateityje ar ieškosite kito puslapio.

Tuomet kai išsiaiškinome apie ką yra puslapis, įsigijome narystę ir įsikėlėme nuotraukas, galima ieškoti pažinčių, bet prieš tai siūlome tapti TIKRU nariu, tai reiškia, kad Jūs portalo administracijai įrodėte, kad fotografijos Jūsų anketoje yra tikrai Jūsų, tą matys ir kiti portalo nariai ir daug noriau su jumis bendraus, nes jūs esate patikimas portalo vartotojas. Nebijokite nuotraukos, kurias siuntėte administracijai, bus matomos tik jiems ir niekam daugiau.

Jūsų anketą pilnai sukurta, galite drąsiai rašyti savo simpatijoms ir laukti atsako iš jų. Niekada neįžeidinėkite portalo narių, kad ir kas benutiktų, tai yra vieša erdvė ir už tam tikrus savo poelgius gali tekti atsakyti. Vis ti, jei naudojatės pažinčių skelbimais, pvz.: kaip elenta.lt ne visi punktai gali būti privalomi.

Jei kada iškyla kokių klausimų ar neaiškumų iš karto kreipkitės į administraciją, ji tikrai jums padės visais įmanomais klausimais. Nepergyvenkite jei iš karto negausite iš jų atsakymo, gali būti, kad tuo metu yra ne darbo valandos, jie Jūsų laiškus mato ir atsakys kaip galima greičiau.

Rodyk draugams

Seo paslaugų teikimas šiandien tapo kaip niekad populiarus, tad tuomet, jei svarstoma apie tokią galimybę, tikrai dažnais atvejais kyla klausimų, kaip atrasti pačius geriausius specialistus. Jei jus domina seo paslaugos Vilniuje, pasirinkimo galimybės bus kiek siauresnės, tačiau rinktis tikrai bus iš ko. Taigi,  prieš apsispręsdami dėl tinkamiausio pasirinkimo atsižvelkite į keletą svarbiausių kriterijų, ir tai jums galės padėti pasirinkti palankiausias galimybes.

Svarbiausia - paslaugų kokybė

Nesvarbu, dėl kokių paslaugų kreipiamasi, visada yra siekiama, kad jų kokybė būtų tiesiog nepriekaištinga, taigi, nereikėtų rinktis pirmos pasitaikiusios kompanijos. Pirmiausia įvertinkite, kaip apie jus dominančias bendroves atsiliepia klientai, pasidomėkite, kokia yra specialistų darbo patirtis, kokie darbai buvo atlikti anksčiau, ir t.t. Tam tikrais atvejais tinkamiausias seo bendroves gali rekomenduoti ir jūsų pažįstami asmenys, taigi, galite prašyti jų patarimų.

Seo paslaugų kaina

Seo paslaugos Vilniuje gali kainuoti labai įvairiai, tačiau prie šio kriterijaus vertinimo pereikite tik tada, kai būsite įsitikinę, kad teikiamų paslaugų kokybe tikrai neteks nusivilti. Deja, itin pigios seo paslaugos kartais ne tik neduoda naudos, bet taip pat gali pakenkti internetinės svetainės reitingams, todėl svarbu pasirūpinti, kad taip nenutiktų. Seo paslaugų kaina dažniausiai yra skaičiuojama individualiai: tam visuomet turi įtakos pasirinktų raktinių žodžių skaičius bei jų konkurencingumas, ir, žinoma, kliento lūkesčiai - kuo aukštesnių pozicijų norima pasiekti, tuo didesnė bus ir paslaugų kaina.

Susisiekite dėl konsultacijos

Kartais seo paslaugas teikianti kompanija yra pasirenkama jau pabendravus su joje dirbančiais specialistais. Jei siūlomos seo paslaugos Vilniuje ar kitame konkrečiame mieste, tikėtina, kad specialistai jums galės pasiūlyti ne vien tik nuotolinę konsultaciją, bet ir konsultavimą susitikimo metu. Bet kuriuo atveju jums bus suteikta visa svarbiausia informacija apie paslaugų teikimą, bus nurodoma, kokių rezultatų galima tikėtis, ir t.t.

Seo optimizavimui visuomet reikia laiko

Kartais klientai tikisi, kad seo optimizavimas bus atliekamas kiek įmanoma greičiau, tačiau visada svarbu nusiteikti, kad reikės šiek tiek palaukti. Jei seo specialistai pageidaujamus rezultatus žada pasiekti vos per kelias dienas, tai jums turėtų kelti įtarimą: jei optimizavimas yra labai spartus, didelė tikimybė, kad seo specialistai taiko netinkamus metiodus, kurie ilgalaikėje perspektyvoje gali rimtai pakenkti jūsų svetainės reitingams. Žinoma, jei norite, kad netektų pernelyg ilgai laukti, visada galite pasidomėti, kaip greitai bus imamasi darbų atlikimo, - kuo greičiau jie bus pradedami, tuo greičiau pastebėsite pirmuosius rezultatus.

Ieškantiems SEO paslaugų, specialus pasiūlymas - vieno mėnesio nemokamos SEO paslaugos digitalstar.lt

Rodyk draugams

Verslininkams skirtų interneto svetainių kūrimo įmonė yra tarsi papildoma paskata padidinti pelną ir pagerinti verslą. Verslininkai, kurie kalba apie geresnio verslo statuso įgijimą, ir tie, kurie kalba apie savo statuso gerinimą, tikrai turėtų pasamdyti internetinių svetainių kūrimo kompanijas, kad reklamuotų savo įmones ir pasiektų tai, kas, jų manymu, buvo neįmanoma.
Interneto svetainių kūrimo paslaugos Indijoje
Svetainių kūrimo paslaugos Indijoje yra naudingos, nes:

  • Jie verčia vartotojus sėsti ir įsidėmėti.

• Indijos interneto svetainių kūrimo paslaugos apima daugiau ar mažiau tuos pačius metodus, kaip ir užsienyje, todėl suteikia jums prieinamą atnaujinimą.

Interneto svetainių kūrimo įmonė Indijoje gali pasiekti šiuos dalykus:

1. Padidinkite naudą - Šios įmonės išsprendžia visas su žiniatinkliu susijusias problemas ir jos taip pat padeda atnaujinti jūsų svetainę arba padeda sukurti naują.

2. Panaudokite išteklius - šios įmonės taip pat naudoja turimus išteklius ir neprašo daugiau nei jūs turite.

Interneto svetainių kūrimo įmonės nuomos privalumai yra šie:

1. Individualus interneto projektavimas - šios įmonės kuria specialiai savo klientų poreikius.

2. Dinaminis internetinis dizainas - bandant pasiekti geresnių rezultatų taip pat atsižvelgiama į vartotojų reikalavimus. Šiuos procesus automatiškai vykdo šios įmonės.

3. Paieškos sistemos optimizavimas - matomumo problemos išnyksta, nes šios įmonės stengiasi padidinti jūsų reitingą be skelbimų pagalbos.

4. Socialinės žiniasklaidos optimizavimas - socialinė žiniasklaida yra tokia pat svarbi verslui, kaip ir gerinant socialinį gyvenimą.

5. Internetinės elektroninės komercijos dizainas - elektroninės komercijos svetainės taip pat padeda kuriant šias svetaines, o tai padeda sutaupyti pinigų ir laiko.

Žiniatinklio dizaino pranašumai taip pat apima kitas įvairias kategorijas ir skyrius bei padeda įvairiais būdais, tačiau šie dizainai ne tik padeda pagerinti jūsų svetainę, bet ir pagerinti jūsų įvaizdį. Išmanioji ir aiški svetainė padeda šiais būdais:

  • Jie pritraukia klientus ir suteikia lengvą prieigą.

• Jie padeda panaikinti bet kokias nesąžiningos drausmės formas ir palaiko šviežią bei tvarkingą interneto turinį.

  • Jie palaiko verslą sklandesnį ir suderintą su laiku.

Išvada - interneto svetainių kūrimo kompanijos ne tik padeda išspręsti visas jūsų svetainės ir interneto problemas bei poreikius, bet ir padidina reputaciją jūsų svetainėje. Šiame technologijų ir interneto amžiuje jūsų verslo svetainė yra esminis reikalavimas.

Rodyk draugams

Kaip kuriamos interneto svetainės? Atskleisiu paslaptį, daugiausiai darbo turi ir laiko praleidžia projektų vadovas, o ne dizaineris ar programuotojas. Nors komandoje šie abu veikėjai yra…

Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas - be programavimo

Na, ne visiškai tikslu. Programavimo šiek tiek yra. Tiksliau sakant ne paties programavimo, o tam tikro kodo redagavimo. Bet apie viską iš pradžių.

Klientas užsako interneto puslapį. Kas toliau? Projektų vadovas smarkiai dirba. Jam reikia suderinti su klientu galutinę struktūrą. Kokie punktai bus meniu? Paslaugos, Kaip tai veikia, Straipsniai, Naujienos, Kontaktai, Kaip mus rasti? O gal Straipsnius ir Naujienas sudėti į vieną ir tai pavadinti Tinklaraštis? O skyrelį Kaip mus rasti tiesiog įdėti pirmame puslapyje ir kontaktuose? Va čia ir yra tas rimtasis darbas - suderinti visą struktūrą.

Kai struktūra suderinta ir visi meniu punktai tampa aiškūs, projektų vadovas pradeda derinti dizainą.

Dizaineris kol kas rūko ir gurkšnoja arbatą. Jam darbas prasidės kiek vėliau. Projektų vadovas klientui parenka keletą geresnių dizainų, kuriuos sukūrė kažkokie dizaineriai kažkur pasaulyje. Visi jie kainuoja 50-80 eurų, tad pasirinkimas nuo kainos nepriklauso. Na nebent norite originalaus dizaino ir pasiruošę už tai sumokėti 1000 eurų. Tada dizaineris trina rankomis ir eina rimtai dirbti…

Dizainas išrinktas. Kas gi toliau. Projektų vadovas ateina pas programuotoją ir sako: - štai, brolau, ką mūsų klientai išsirinko. Jie nori tokio dizaino ir štai persiunčiu struktūrą. Sumesk, o po pietų pasižiūrim, kaip viskas gavosi…

Ir iš tikrųjų, po poros valandų jau atsiranda dizainas su kliento patvirtinta struktūra ir kažkokiais angliškais tekstais. Projektų vadovas pakopijuoja tekstų iš esamo puslapio arba „Lorem Ipsum” ir jau rodomas toks ruošinys klientui. Tada prasideda sunkioji dalis - tekstai ir smulkmenos. Čia prireikia ir dizainerio pagalbos, kuriam duodamas gana nuobodokas darbas su nuotraukomis, keliomis reklaminėmis antraštėmis ir elementais.

Po kelių dienų, kai tekstai įdedami, klientas mato jau beveik realų vaizdą. Reikia viską dar kartą pertikrinti ir tada suteikiamas leidimas leisti.

Tada programuotojas pasiraitoja rankoves ir lenda į kliento FTP serverį ir viską sukelia. Po valandėlės puslapis veikia! Atrodo, kad tai viskas paprasta. Taip, tiems profesionalams, kurie su svetainių kūrimu dirba 10 metų. Ir jei tai nedidelė ir nesudėtinga informacinė svetainė viena kalba. Jei reikia vertimų, prasideda daugiau darbų. O jei tai elektroninė parduotuvė, tai darbų milijonas. Bet susidarėte įspūdį, kaip kuriamos šiuolaikiškos svetainės?

Rodyk draugams

Dar prieš pora metų naudotų automobilių detalių prekeiviai daugelį savo prekių laikė sandėliuose ir apie jas žinojo iš storų savo sąsiuvinių. Dabar situacija pasikeitė, nes suvokta akivaizdi tiesa - internete bet kuo prekiauti daug paprasčiau. Dėl to automobilių dalys dabar masiškai keliauja į internetą ir ne bet kur, o į specializuotus autodalių pardavimo puslapius.

Kaip visa tai veikia?

Superkate nevažiuojančius automobilius, juos ardote ir detales parduodate? Tada jums reikia nufotografuoti kiekvieną detalę, išsiaiškinti tikslų jos pavadinimą, būtinai sutikrinti, ar ji priklauso būtent tai automobilio markei, nes niekada nežinai, kada ji yra buvusi „auksarankių” rankose ir galėjo prisirinkti neoriginalių detalių… Tada lieka tik užsiregistruoti Dalys.lt portale ir sukelti visas turimas detales. Čia automobilių dalys yra parduodamos autoservisams ir visiems, kam reikia naudotos, bet dar kokybiškos detalės.

Naudotos automobilių dalys Lietuvoje vis dar turi milžinišką paklausą, nes čia važinėja nemažai senų automobilių. Kalba eina ne apie antikvarines mašinas. Vis dar galima pamatyti Audi 100 ar Audi 80, kurios išsilaikė gana neblogai. Joms 20 metų, bet šie automobiliai vis dar džiugina jų vairuotojus. Ir visa tai tik naudotų detalių dėka, nes originalios Audi detalės yra labai brangios.

Kai kurias detales apsimoka restauruoti. Nusiperkama naudota detalė, ji nuvaloma iki blizgesio, šiek tiek pašlifuojama ir pafrezuojama. Tokiu būdu pagerinamos kai kurios savybės, kad tokią detalę būtų galima naudoti dar kartą. Tuo užsiima specialios įmonės. Ne visas detales pavyksta restauruoti, nes kai kurios taip sunaudotos, kad nelabai galima prie jų net liestis. Kai kurių detalių negalima restauruoti dėl saugumo. Pavyzdžiui, stabdžių diskų (neleidžia ir Tuvlita techninės apžiūros inspektoriai).

Naudotos automobilių dalys galėtų būti parduodamos ir autolaužynų puslapiuose ar per skelbimus, tačiau kas sužiūrės tokią galybę prekių? Dėl to pardavėjai ir renkasi specializuotus dalių portalus, kad galėtų greitai ir efektyviai parduoti turimas detales. Pirkėjui taip pat patogu, nes vienoje vietoje gali rasti kelių pardavėjų dalis tam pačiam automobilio modeliui. Kartais galima net ir kainas palyginti. Aišku, tai galioja tik populiariems modeliams.

Rodyk draugams

Sauskelnės internetu domina tėvus, kurie augina mažus vaikus. Kaip manote, kodėl pirkti internetinėje parduotuvėje apsimoka? Hm, o gal neapsimoka? Pasirodo, kad yra ne viena priežastis, kodėl verta suvesti naršyklės langelyje keletą žodžių ir ieškoti prekių būtent šitaip.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas aktualiausias tada, kai perkamas vienas ar keli nedideli, nebrangūs daiktai. Jeigu įsigyjant knygą už 12 eurų reikia pakloti dar 10 eurų už pristatymą, tai knyga tampa brangi. O jeigu įsigyjate išmanųjį telefoną už 250 eurų, papildoma dešimtinė tesudaro nedidelė sumos dalį.

Pampersų kaina priklauso ir nuo gamintojo, ir nuo konkretaus tipo, ir, žinoma, nuo to, kiek vienetų perkate. Nemokamo pristatymo nauda tėvai tikrai įsitikina.

Personalo mandagumas

Nemokamas pristatymas – gera sąlyga. Tačiau ne mažiau svarbu, kad personalas su pirkėjais bendrautų taip, kaip dera. Pasiteiravę dėl kokio nors produkto tikitės gauti mandagų ir profesionalų atsakymą. Jei jis skambėtų „ką aš žinau“ ar „pirk greičiau ir nekvaršink man galvos“, nustebtumėte, turbūt pasipiktintumėte ir jokiais būdais nieko nepirktumėte iš tokių „mandaguolių“.

Džiugioji žinia yra ta, kad įkūrus elektroninę parduotuvę paprastai stengiamasi maloniai bendrauti ir suteikti reikiamą konsultaciją. Todėl minėti „ką aš žinau“ ar „pirk greičiau ir nekvaršink man galvos“ – veikiau išimtys, o ne tendencija.

Galima pagalvoti ir iš kitos prizmės. Kai vykdote ekonominę veiklą, užduotis „pasiųsti klientą kuo toliau“ neįeina į vadinamąjį „to do“ sąrašą. Vadinasi, didesnė tikimybė, kad aptarnavimas bus malonus.

Informatyvumas

Sauskelnės internetu yra geras sprendimas dėl informatyvumo. Nors įprasta informatyvumą sieti su fizinėmis parduotuvėmis, internetinis variantas kaip tik dažnai būna naudingesnis. Prieš akis – svarbios ypatybės. Ir ne tuo miniatiūriniu šriftu, kuris pateikiamas ant prekių pakuočių.

O jei pritrūksta kokių nors žinių, galite susisiekti ir pasiteirauti. Kaip minėta, personalas paprastai nelinkęs pasiųsti kliento į visas keturias puses.

Akcijos

Sauskelnės internetu laikas nuo laiko siūlomos pigiau. Akcijos yra stiprus paskatinimas. Ar tai būtų vienas kitas procentas, ar koks nors „2 perki, trečias nemokamai“, pirkėjai suskumba papildyti reikiamų daiktų atsargas. Kadangi sauskelnių reikšmė didžiulė, o kūdikiais tėvai rūpinasi atsakingai, stengiamasi visada turėti atliekamų pampersų.

Įvertintos parduotuvės

Kad sauskelnių internetu pirkimas neapkarstų, patarimas paprastas: ne kiekvienas tariamai geras pasiūlymas iš tiesų yra vertas dėmesio. Labiausiai tikėtina, kad pirmame „Google“ puslapyje esančios svetainės yra ir patikimiausios. Taip pat vadovaujamasi kitų vartotojų atsiliepimais, nors tai kiek „slidu“, mat kai kurie atsiliepimai gali būti fiktyvūs.

Taigi, sauskelnės internetu yra patrauklus pasiūlymas, tik visuomet naudinga išlaikyti kritiškumo trupinėlį. Nes ne visi „geri variantai“ tikrai tokie yra. O pati tema labai atsakinga, nes vaikai – ir džiaugsmas, ir meilė, ir brangiausias turtas. Pritars turbūt visi tėvai.

Rodyk draugams

Labai daug kas klausia - ar galima atlikti vidinį SEO optimizavimą patiems? Kaip nepriklausomas ekspertas atsakau - pagrindinius vidinio SEO optimizavimo darbus tikrai galima atlikti patiems. Jei puslapis susiduria su gilesnėmis problemomis - be profesionalų pagalbos čia tikrai neapsieisite. Vidinio SEO paslaugos kainuoja gana nemažai, tačiau profesionalai tiksliai gali pasakyti, ko puslapiui trūksta iki aukščiausių pozicijų. Tuo tarpus pačių darytas vidinis SEO yra greičiau „namų darbai”, kuriuos turi pasiruošti kiekvienas tinklalapio savininkas.

1 namų darbas: tvarkingos vidinių puslapių nuorodos.

Jei jūsų puslapis padarytas su Wordpress turinio valdymo sistema (arba Drupal, Joomla, Magento, Opencart ir t.t.), paprašykite puslapių kūrėjų rekomenduoti reikalingus įskiepius, kurie padėtų tinkamai pakeisti puslapių URI - adresus, po .lt/. Google patinka trumpesni adresai, todėl

Jusupuslapis.lt/paslaugos/paslaugu-grupe/paslaugele.htm adresą galima būtų pakeistį į Jusupuslapis.lt/paslaugele.htm

Ir atminkite, venkite neaiškių pavadinimų, pavyzdžiui jusupuslapis.lt/node/2525. Geriau jau URI bus ilgesnis, bet su normaliais žodžiais.

2 namų darbas: nemokami analizės įrankiai.

Kad galėtumėte stebėti savo puslapio statistiką, siūlome įsidiegti du nemokamus ir labai reikalingus įrankius - Google Analytics ir Google Webmaster Tools. Google Analytics skirta stebėti lankomumui, o Google Webmaster Tools - kaip jūsų puslapis vertinamas paieškoje. Ten matysite, su kokiais raktiniais žodžiais jus randa, kokie puslapiai į jūsų puslapį turi nuorodas ir t.t. Abu įrankiai nieko nekainuoja, o nauda - labai didelė.

3 namų darbas: MetaTitle ir Metadescription

MetaTitle yra tas puslapio pavadinimas, kuris yra rodomas Google paieškos rezultatuose ir naršyklės lango viršuje. Jei jis yra tik jūsų puslapio adresas - labai negerai. Meta Pavadinimas turi būti aiškus ir tikslus, nusakanti, apie ką yra jūsų puslapis. Kiekvienam vidiniam jūsų tinklalapio puslapiui šis aprašymas gali būti skirtingas, todėl nepatingėkite pereiti per juos visus ir atitinkamai pakoreguoti.

MetaDescription yra specialus aprašymas, kuris rodomas tik Google paieškos rezultatuose. Tai reklaminis tekstas, skirtas sudominti žmogų ir paspausti būtent jūsų nuorodą paieškos rezultatų puslapyje, todėl būkite išradingi - viliokite akcijomis ir užuominomis. Dabar Meta Aprašymas gali būti 320 simbolių su tarpais ilgio (jei ilgesnis, tekstas nukertamas), tad 1-2sakinukai tikrai telpa.

4 namų darbas: tekstai puslapyje

Ar jūsų tekstai pakankamai geri? Ar juose yra bent vienas raktinis žodis? Ar Google supras, apie ką eina kalba. Gali tekti šiek tiek pakoreguoti tekstus, kad būtumėte geriau randami. Tai galite padaryti ir patys pridėdami po 2-3 sakinius visuose puslapiuose. Po pusmečio pridėkite dar tiek pat. Per keletą metų jūsų tekstai augs ir Google tai įvertins.

Tik nepersistenkite. Daug kas bando parašyti SEO tekstus, prigrūsdami kuo daugiau raktinių žodžių. Lankytojai tai mato ir tada nusivilia įmonės požiūriu. Juk tokie tekstai parašyti tik Google robotams, o ne žmonėms, kurie nori su jumis bendradarbiauti ar pirkti iš jūsų puslapio.

5 namų darbas: vidinės nuorodos

Kai tinklalapyje yra daugiau, nei 10 vidinių puslapių, reiktų gerai pagalvoti, kaip juos tarpusavyje susieti nuorodomis. Tinklaraščiuose tai daroma paprastai - kiekvieno straipsnio gale pridedama nuoroda į susijusius straipsnius. Gal panašiai galima padaryti ir su jūsų paslaugomis ar prekėmis? Taip atsiras daugiau vidinių nuorodų ir vartotojai peržiūrės daugiau puslapių. Google tai vertina kaip didelį pliusą. Jei nežinote, ką ir kaip nukreipti, čia turėtų padėti SEO specialistai.

Rodyk draugams

Dabar kone kiekvienas paslaugų ar prekių pardavėjas siekia pritraukti kuo didesnį lankytojų ratą, todėl Lietuvoje vargu rastumėte tokius specialistus, kurie nesireklamuotų elektroninėje erdvėje. Jiems pasiekti platesnę klientų auditoriją padeda turimos interneto svetainės. Žinoma, vienos yra paprastesnė, o kitos – įmantresnės. Pabrėžtina, kad svetainių kūrimas dažniausiai užsakomas kartu su visomis kitomis paslaugomis. Pavyzdžiui, norintys išvaizdaus tinklapio dažniausiai kreipiasi ir į kitos srities specialistus. Aiškiau kalbant, dauguma tinklapių kūrėjų siūlo svetainių kūrimo paslaugas, įskaitant ir turinį bei optimizaciją paieškos sistemoms. Šis paslaugų komplektas dažniausiai ir padeda pritraukti naujus klientus be didesnio vargo. Tiesa, jeigu kreipsitės į tokius specialistus, kurie atliks visus darbus, tai būkite pasiruošę ir atitinkamą biudžetą.

Svetainių kūrimas dabar siūlomas ne tik stambiam verslui, bet ir privatiems paslaugų teikėjams ar prekybininkams.

Jeigu esate fizinis asmuo, kuris teikia kažkokias paslaugas ar pardavinėja kažką, tai dar nereiškia, kad jums kreiptis į tinklapių kūrėjus neverta. Dabar netgi ir privatūs paslaugų bei prekių pardavėjai reklamuojasi elektroninėje erdvėje. Aišku, jeigu jūs teikiate kažkokias paslaugas tik viename mieste, tai galbūt daug naudos iš tinklapio nebus, tačiau jeigu jas teikiate nuotoliniu būdu, tai be tinklapio ko gero neapsieisite. Kiekvienam paslaugų teikėjui siūloma atidžiau dairytis į elektroninę erdvę, ir jeigu yra galimybė – veiklą reikėtų perkelti būtent į ją.

Elektroninėje erdvėje galima rasti gerokai daugiau potencialių klientų. Svarbiausia yra turėti tinklapį ir jį pritaikyti paieškos sistemoms. Žinoma, galima naudotis ir kitais reklamavimosi metodais, tačiau tinklapių kūrėjai pabrėžia, kad optimizacija yra ko gero vienintelis būdas ateityje išvengti išlaidų reklamai.

Jeigu svetainių kūrimas užsakomas iš neaiškių specialistų – laukite bėdos.

Dabar profesionalūs tinklapių kūrėjai bei įmonės pabrėžia, kad daugiausiai nesklandumų pasitaiko tuomet, kai kreipiamasi į mėgėjus ar neaiškius specialistus. Patartina dairytis į tas paslaugas, kurios siūlomos profesionalų. Jeigu kreipsitės į žinomus specialistus, kurie jau yra atlikę panašius darbus, tai didesnė tikimybė, kad išvengsite nesklandumų. Tokie specialistai dažniausiai yra punktualūs ir viską atlieka pagal sutartas sąlygas, o štai neaiškūs asmenys gali jus ir apgauti.

Rodyk draugams


© 2020 Apie bele ką (kaip įprasta Lietuvoje) | Dizainas Windows Vista Administration | Susikurk savo blogą BLOGas.lt