Padirbti užsienyje priežasčių yra net keletas. Tai puiki galimybė užsidirbti, todėl nieko keisto, jog vis daugiau žmonių pasiryžta bent porai mėnesių išvykti svetur ir pasidžiaugti nauja aplinka bei visai kitomis uždarbio galimybėmis. Ilgalaikis darbas užsienyje dažniausiai nesusilaukia daug susidomėjimo, visgi žmonės nori savo ateitį sieti su gimtąją šalimi, tačiau norint kaip nors kitaip praleisti kelis atostogų mėnesius ar tiesiog esant reikalui užsidirbti tam tikrą sumą pinigų, trumpalaikis darbas tikrai nepamaišys. Žinoma, užsienyje dirbant tikrai gaunama kur kas daugiau gerų dalykų nei tik pinigai, tad jeigu vis dar dvejojate ar tikrai verta leistis tokiam nuotykiui, straipsnyje rasite kelias įžvalgas kodėl tai gali būti jums naudinga.

Taigi, pirma ir greičiausiai dažniausia priežastis kodėl išvykstama padirbėti svetur yra pinigai. Norint greičiau ir daugiau užsidirbti, užsienis yra vienas saugiausių ir paprasčiausių variantų, jei išsirenkama tokia šalis, kurioje mokamas minimalus atlyginimas yra kur kas didesnis nei gimtojoje šalyje. Taip vos per kelis mėnesius galima sutaupyti norimam daiktui. Galbūt tai telefonas, galbūt naujas automobilis, tačiau kad ir kaip bebūtų reikia pripažinti, jog darbas užsienyje tikrai suteikia daugiau finansinės laisvės, kuri šiais laikais labai svarbi.

Kita priežastis dėl kurios galima išvykti svetur gali būti nuotykis, patirtis. Ypač smagu pabūti kitoje šalyje su artimais draugais, todėl taip galima ne tik pasilinksminti, bet ir susirasti naujų pažinčių, geriau suprasti užsienio kalbą, praplėsti pasaulėžiūrą ir susipažinti ne tik su kitos šalies kultūra, bet ir pamatyti įvairiausius gamtos kampelius, kurių daugelyje šalių tikrai būna nemažai. Svarbiausia pasiimti viską ką tik įmanoma iš tos patirties ir aplankyti ten  viską, ką pavyks. Tuomet tie darbo mėnesiai atrodys kaip puiki investicija į save.

Tai taip pat gali būti vienintelė galimybė studentams nedirbti tol kol mokosi, nes galima paaukoti savo vasaros atostogų laiką, kad vėliau nereikėtų sunkiai stengtis suderinti mokslų su darbais gimtojoje šalyje. Taip galima daugiau laiko skirti mokymuisi ir nereikia bandyti perlipti prieš save. Taigi, darbas užsienyje naudingas daugelyje situacijų. Daugiau darbo pasiūlymų užsienyje galite rasti čia: https://balticworkforce.com/lt/.

Rodyk draugams

Atsirandant vis daugiau kalnų slidžių ir snieglenčių entuziastų, ir šioms sporto šakoms staigiai užkariaujant žmonių širdis, vis dažniau tenka pagalvoti apie saugumą. Svarbu tai, kad vis daugiau atostogautoju užsideda visas reikiamas priemones, tam kad apsaugotų savo sveikatą. Šalmas neabejotinai yra vienas iš aprangos elementų, kuris patinka ne visiems, tačiau gali išgelbėti gyvybę. Jis yra privalomas dėvėti vaikams ir tiems, kas slidinėja už specialių trasų ribų. Visgi daug geriau pratintis, kad šalmas saugotų jus kuo dažniau. Joks įvaizdis ir bandymas atrodyti kietai, nėra vertas sunkių traumų, mėlynių ir smegenų sutrenkimo.

Be to, slidinėjimo šalmai padeda apsaugoti slidinėjimo akinius nuo aprasojimo. Skamba keistai, tačiau taip ir yra, nes važinėjant su kepure ir trumpam pakeliant akinius ant kaktos, jie pradeda rasoti, nuo garuojančios, šlapio galvos apdangalo. Dėvint šalmą, to nenutinka, ir kelias minutes pailsėjus galima vėl tęsti nusileidimą, o ne ieškoti būdų, kai išdžiovinti akinius. Džiugu ir tai, kad vis daugiau kurortų reikalaują kad slidinėjant jų trasomis, šalmai būtų dėvimi pastoviai.

Jei ankščiau šalmai buvo nemėgimai dėl per didelio svorio, tai šiomis dienomis, technologijos leidžia pagaminti gerokai lengvesnes apsaugos priemones, neprarandant tvirtumo. Be to juos galima rinktis ir iš plataus dizainų ir spalvų pasirinkimo. Šiuolaikiniai šalmai gerai praleidžia orą, ir apsaugo galvą nuo perkaitimo. Renkantis šį gaminį verta atkreipti dėmesį į tai, kad jis būtų patogus ir atitiktų tarptautinius saugumo reikalavimus. Jei esate įgudęs slidinėtojas tai renkantis šalmą atkreipsite dėmesį ir į jo tinkamumą jūsų pamėgtam slidinėjimo stiliui. Bet kuriuo atveju, svarbu, kad rūpintumėtės savo saugumu ir nepamirštumėt, kad gyvybė yra brangiausias turtas, kurio sąskaita taupyti nevalia.

Rodyk draugams

Vieni iššvaisto įspūdingas sumas drabužiams, kiti lepina savo skrandį egzotiškiausiais patiekalais ar…kemša grynuosius į kojines. Tačiau yra ir tokių žmonių, kurių pagrindinis prioritetas bei investicijų tikslas yra kelionės, suteikiančios neišdildomus įspūdžius. Kiekvienas esame skirtingi, tad, natūralu, nevienodi ir mūsų norai. Minėtos tiesos suvokimas ir atsisakymas nuostatos, jog „tai - bereikalingas pinigų mėtymas”, parodo žmogaus nuovokumą ir plačią pasaulėžiūrą.

Nesvarbu, jus domina pigios kelionės ar pažintinės kelionės: profesionali kelionių agentūra ras ką pasiūlyti kiekvienam klientui, priklausomai nuo pastarojo poreikių. Žvelgiant į statistiką, keliaujančiųjų srautai vis auga, tad ir kelionių agentūros Kaune ar kitame mieste esama ne vienos. Vienas iš jūsų uždavinių - nuspręsti, kurios įstaigos paslaugomis ketinate naudotis. Puikių pasiūlymų turi tiek  „Kelionių akademija”, tiek „Guliverio kelionės”. Priimti galutinį sprendimą, kuriuo paslaugos teikėjų pasitikėti, dažnai padeda teigiama sava patirtis, pažįstamų atsiliepimai ar tiesiog strategiškai patogi agentūros vieta (kam keliauti į kitą miesto galą, jei sudėlioti taškus ant „i” savo atostogų planuose galima tiesiog už kelių žingsnių nuo namų?).

Taip, kiekviena kelionių agentūra už jums suplanuotą kelionę paims tam tikrą papildomą mokestį: reikia suprasti, jog tai ir yra pagrindinis pastarųjų pajamų šaltinis. Tačiau net ir sumokėjus už paslaugą, pigios poilsinės kelionės tampa realybe. Kiekviena kelionių agentūra, sukaupusi patirtį savo srityje, turi aibę kontaktų, kurių dėka savo klientams gali pateikti pasiūlymus, patrauklius kainos ir kokybės santykiu. Tai reiškia, jog, pavyzdžiui, kelionės į Turkiją metu, jūs, neišleisdami milžiniškos pinigų sumos, džiaugsitės tvarkinga gyvenamąja vieta bei skaniu ir sočiu patiekalų meniu (būtent dėl minėtų klausimų sulaukiama daugiausia keliaujančiųjų nusiskundimų). Visus kelionės niuansus galima suplanuoti ir savarankiškai (kai ką ši veikla „veža” netgi labiau už pačią kelionę), tačiau tai - sudėtingas, atsakingas ir nemažai pastangų reikalaujantis darbas. Jei atostogų metu paaiškės, jog kelionių agentūra kažko nepadarė iš savo pusės, jūs žinosite, kam išreikšti skundus ar net galėsite tikėtis kompensacijos. Tuo tarpu savarankiškai planuojamos kelionės atveju kaltų nelabai ir yra…Nebent jūs pats, neturintis reikiamos patirties ir kontaktų.

Rodyk draugams

Anykščiai - nedidelis miestelis, tarp Šventosios ir Anykštos upių santakos, garsėjantis kalvotu ir ežeringu kraštovaizdžiu. Aplankyti šį miestelį, būtina kiekvienam lietuviui, nes tai tarsi mažasis Lietuvos kurortas.

Norite ilsėtis bei pramogauti Anykščiuose ir galvojate, ką čia galima nuveikti? Puiku! Turime Jums paruošę net keletą patarimų ir pasiūlymų!

Pramogos gamtoje Anykščiuose

Jodinėjimas žirgais po Anykščių apylinkes yra kupona  ypatingų įspūdžių pramoga.  Ji ypač tiks tiems, kurie myli gyvūnus ir dievina gamtos grožį. Pramogautojas jodinės po gražiausias Niūronių apylinkes, miškais ir slėniais. Pramogos metu bus galima sustoti šalia upės, nusifotografuoti, pailsėti, netgi pasidaryti pikniką.

Jojimo klubo žirgai yra treniruoti ir paklusnūs, tad net jojantiems pirmą kartą neturėtų kilti jokių problemų. Todėl pramogos Anykščiuose metu galėsite jaustis saugiai ir drąsiai.

Anykščiai didžiuojasi galėdami pasiūlyti pramogas „Dainavos nuotykių slėnyje”. Jis įsikūręs Anykščių šilelio prieglobstyje, prie Šventosios upės, šalia Dainuvos slėnio. Tai puiki aktyvaus laisvalaikio praleidimo vieta tiek šeimoms, tiek draugų būriams ar poroms. Keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami trasas Jūs patirsite malonių įspūdžių ir aštrių pojūčių.

Parke yra 6 skirtingo sudėtingumo trasos, kurios įrengtos net iki 13 metrų aukštyje, tad kiekvienas lankytojas galės rinktis trasas pagal savo norus, fizines galimybes bei drąsos lygį. Skristi lyg paukščiui bus galima išbandant „Skrydį per Šventąją”, kurio bendras ilgis - virš 300 metrų! Mažieji lankytojai galės laipioti „Mažylių trasoje”, kurią galės išbandyti 6-11 m. vaikai.

Dar viena įdomi, rami, bet tuo pačiu ir aktyvi pramoga - plaukimas baidarėmis. Ar tai bus aktyvi, ar rami pramoga, priklauso tik nuo Jūsų ir šiek tiek, nuo upės greičio. Plaukdami lėtai galėsite ramiai apžiūrėti gamtą, kraštovaizdį, o greitai - treniruosite raumenis!

Baidarėse įrengtos reguliuojamos, minkštos, patogios sėdynės ir atramos kojoms. Yra hermetiškas bagažo skyrius, krovinio tvirtinimo gumos, patogios nešimo rankenos. Plaukimo priemonės erdvios - vietos pakaks ne tik dviem irkluotojams, bet ir vienam vaikui.

COSMOS Paukščių takas, kviečia miestos svečius apsilankyti veidrodžių pasaulyje, kuriame sukuriamas begalybės pojūtis pasitelkiant išmaniąsias technologijas, o viduje girdimi žemės virpesiai yra paversti garsu, kurie sukuria kosmoso erdvės jausmą. Paukščių takas įsikūręs Anykščių menų inkubatoriuje.

Aktyvios pramogos Anykščiuose

Vandenlenčių sportas - tai puikus sporto ir pramogų derinys. Čiuožti vandenlente daug lengviau nei galima pagalvoti. Šis sportas apjungia snieglenčių, banglenčių bei vandens slidžių sportų elementus. Tai  vienas aktyviausiai besivystančių vandens sportų, kurio esmė - čiuožimas vandenlente vandens paviršiumi, traukiant kateriu ar lynu. Pasilepinkite vandenlenčių malonumais bei pamiršę savo rūpesčius pasinerkite į įspūdingas vandens pramogas!

Dar viena ekstremali laisvalaikio veikla Anykščiuose - skrydis parašiutu virš Nevėžos ežero. Skrydis aplink ežerą parašiutu skirtas dievinantiems nepakartojamus pojūčius ir ieškantiems naujų potyrių! Ši unikali pramoga - tai skriejimas parašiutu šalia aukštų medžių viršūnių, apžvelgiant Nevėžos ežerą netradiciškai. Tokią pramogą tikrai norėsis pakartoti! Prieš skrydį suteikiami mokymai, po kurių dalyvaujančiam belieka įsibėgėti 5-10 m ir prie katerio pririštas parašiutas pamažu pakyla į orą.

„Kalitos kalnas” veikia visais metų laikais, todėl šeimai, tai puiki pramogų vieta. Čia galima slidinėti žiemą, o vasarą leistis nuo kalniuko su rogučių atrakcionu! Tai - vienintelis toks atrakcionas Lietuvoje, veikiantis ištisus metus ir viliojantis nusileisti linksmaisiais kalneliais bei patirti naujas, netikėtas emocijas!

Daugiau apie pramogas Anykčiuose skaitykite -  „Kai norisi bent trumpam atitrūkti nuo darbų: pramogos ir poilsis Anykščiuose”

Rodyk draugams

Kur vyksite atostogauti? Į Turkiją. Toks pokalbis nėra retas. Kodėl? Todėl, kad kelionės į Turkiją lietuvių labai mėgstamos. Tam priežasčių tikrai yra.

Ką aplankyti Turkijoje?

Kai kurios vietos daugeliui girdėtos (pavyzdžiui, Antalija), kitos galbūt nepažįstamos nei realybėje, nei iš straipsnių ar kelionių lankstinukų. Tai, ką toliau aprašysime, kai kam girdėta, kai kas gal ir lankėsi, o kai kuriems skaitytojams bus naujiena. Beje, tai nėra bandymas surikiuoti vietoves pagal populiarumą ar pagal smagumą.

Patara, Pataras, Pataros paplūdimys - štai kaip įvairiai lietuviai vadiną vieną iš Turkijos paplūdimių. Jis yra keliolikos kilometrų ilgio. Švarus? Įspūdingas? Paliekantis įspūdį? Užburiantis? Ko gero, tiktų visi šie apibūdinimai

Vykti į griuvėsius - ne pati maloniausia kryptis? O kaip jums Perge? Tai vieta, kur daug griuvėsių, vieta, kur rekomenduojama lankytis su gidu.

O ar girdėjote apie Adriano vartus? Įspūdinga atmosfera, praeities dvelksmas - patiks ir besidomintiems istorija, ir visiems, mėgstantiems prikaustančią architektūrą.

Būtų keista neužsiminti apie Šv. Sofijos soborą ir įmantrų kupolą. Dailu, masyvu, prikausto.

Iš vietų, kurias pristatėme, aiškėja įdomus dalykas: kelionės į Turkiją intriguoja istoriniu ir architektūriniu požiūriu. Tačiau ir tai dar ne viskas. Kuo žavi Turkija - klausimas, į kurį atsakoma ten nuvykus.

Kai kelionės prieinamos…

Jeigu kainos būtų užkeltos, Turkija liktų svajonėse. Iš tiesų nesvarbu, ar tai Turkija, ar Egiptas, ar kita šalis, visuomet daug ką reiškia skaičiai. Aišku, kartais sprendimą lemia pusšimtis eurų, o kartais lemiamu veiksniu tampa pusė tūkstančio - tai labai priklauso nuo pasirenkamo maršruto. Jei vykstate į Estiją, pasirinkimui įtakos turės ir kelių dešimčių eurų skirtumai. Bet tada, kai planuose Kinija ar Japonija, net ir papildomas šimtas eurų veikiausiai nesudarys nepatogumų.

Ar pasiūlymai kaskart prieinami? Gal ir ne visada, tačiau tendencijos - palyginti maloniai nuteikiančios.

Priežasčių įvairovė

Turbūt akivaizdu, kodėl kelionės į Turkiją kelia tokį susidomėjimą. Lankytinų objektų gausu, sugrįžę bičiuliai dalijasi įspūdžiais, o kelionių organizatoriai nešykšti naudingos informacijos. Visi šie dalykai lemia didelį nuperkamų lėktuvų bilietų į Turkiją skaičių.

Rodyk draugams

Sutikite - 400 eurų už veiksmo kamerą ir dar 200 už jos būtiniausius priedus sumokėti gali tikrai ne visi. Ką daryti jaunimui, kuris nori įamžinti savo ekstremalią veiklą, keliones ar tiesiog aktyvią aplinką veiksmo kamera? Išeitis - GoPro nuoma. Taip, supratote visiškai teisingai - pirkti Go Pro kameros nereikia, pakaks išsinuomoti.

Kiek kainuoja GoPro nuoma?

Interneto puslapyje gopronuoma.eu skelbiamos dvi kainos: 4 eurai dienai už GoPro Hero 6 arba 3 eurai dienai už GoPro Hero 5 veiksmo kamerą su visais priedais. Minimalus nuomos laikas - 3 dienos. Kaip tik savaitgaliui. Aišku, bus reikalingas ir užstatas. Vis dėlto, tai gana brangi technika, tad užstatas irgi nemažas. Jei viskas gerai - pinigai grąžinami atiduodant kamerą.

Taigi, kiek išleisite už GoPro Hero 6 kamerą, jei važiuojate atostogauti 2 savaitėms? 4×15=60 eurų. Tai nėra daug, jei norite turėti kokybiškų vaizdų iš kelionių ar ekstremalių nuotykių.

Kurį modelį nuomotis Hero 5 ar Hero 6?

Pasirinkimas yra aiškus - Hero 5 arba Hero 6 kamera. Senesnių versijų nuomotis neverta. Jos geros, tačiau jau atgyvenusios. Koks gi skirtumas tarp šių dviejų modelių? Nuomos kaina skiriasi vos 1 euru, o išvaizda beveik visiškai nesiskiria. Kaip žinoti, kuris modelis geresnis?

Jei mėgstate filmuoti sulėtintai, tada rinkitės Hero 6 modelį. Jei reikia ne tik filmuoti, bet ir daug nuotraukų, tai irgi rinkitės Hero 6 modelį. Kitais atvejais tinka ir Hero 5. Viskas yra dėl to, kad Hero 6 modelis filmuoja 4K raiška 60 kadrų per sekundę dažniu. Full HD kokybės video filmuoja 240 kadrų per sekundę greičiu. Tokį video sulėtinus 10 kartų, jo kokybė nė kiek nenukentės. Dėl to iš tokios raiškos video patogu padaryti ir kokybišką fotografiją.

Priedai - nemokamai

Pati GoPro kamera yra gana nepatogi naudoti rankoje. Kur kas patogiau, kai ji uždėta ant stabilizatoriaus (gimbal) arba asmenukių lazdos. Priedų GoPro kameros turi labai įvairių. Populiariausi yra įvairūs tvirtinimo sprendimai - spaustukai ant automobilio stogo arba priekinio kapoto, dėklas ant dviračio vairo, tvirtinimas ant krūtinės (ant šalmo - klasika). Taip pat reikalingas priedas nardytojams - speciali lazda, kuri neskęsta. Yra įvairių trikojų, kurie tvirtinami ant bet kokio paviršiaus. Dėklai gilesniam nardymui naudojami rečiau (be dėklo kamera yra atspari vandeniui iki 10 metrų gylio), tačiau jie labai reikalingi povandeninio pasaulio mėgėjams.

Go Pro nuoma apima ne tik kameros, bet ir priedų nuomą. Dėl to išsirinkus kamerą galima pasirinkti, kokių priedų reikės, ką ketinate daryti.

Jaunimui GoPro nuoma yra labai priimtinas variantas. Juk ne kiekvienas gali sau leisti įsigyti šią kamerą, kuri, tenka pripažinti ir ekspertams, yra geriausia pasaulyje. Kol kas…

Rodyk draugams

Jei planuojate keliauti į Angliją, svarbu ne tik susiruošti, tačiau ir pasidomėti kita informacija, kuri kelionę gali praturtinti ir palengvinti. O tuo pačiu ir išgelbėti jus nuo kai kurių nesklandumų. Negalime garantuoti, kad perskaičius šį straipsnį ir suplanavus kelionę į Angliją visi nesklandumai tiesiog išnyks. Kaip visada kelyje gali pasitaikyti nenumatytų atsitikimų. Mūsų įmonė jau ne vienerius metus veža į Angliją. Tad pastebime dažniausiai pasitaikančias nepatyrusių keliautojų problemas, apie kurias trumpai ir pakalbėsime.

Ką turite žinoti jei keliaujate savo automobiliu

Dažnai lietuviai pasirenka vykti į Angliją savo automobiliu. Vienas iš tokios kelionės pliusų, kad galite sustoti kur panorėję, aplankyti ką esate numatę ir greičiausiai sutaupyti. Tad ką svarbu žinoti, prieš pajudant link savo kelionės tikslo.

Pasirinkite nakvynės vietą

Tie keliautojai, kurie pasirenka keliauti vežami mikroautobusu, gali nuvykti į Angliją per pusantros paros. Lietuvoje šiuo metu gausus vežėjų būrys, kuris gali pasiūlyti kelionę į Angliją. Tačiau, jei keliaujate savo automobiliu ir reiks vairuoti pačiam, būtinai pasirūpinkite nakvynės vieta. Rekomenduojama sustoti nakvynei nuvykus apie pusė kelio. Gana nebrangius nakvynės pasiūlymus galite rasti Varšuvoje.

Pasidomėkite kokie leistini alkoholio ir cigarečių kiekiai

Kai kurie lietuviai norėdami nudžiuginti savo draugus ar giminaičius gyvenančius svečioje šalyje lauktuvių įsideda daugiau nei galima. Prieš išvykdami pasidomėkite kokie alkoholio ir cigarečių kiekiai. Nes muitinėje gali laukti nemalonūs netikėtumai.

Kur keisti valiutą

Turbūt visi keliautojai žino, kad pats nepalankiausias keliautojo piniginei valiutos kursas būna oro uostuose. Tad šį variantą rekomenduoja iš karto atmesti. Tad rekomenduojame nuvykus Angliją pasidomėti koks bankas gali pasiūlyti jums geriausią kursą. Taip pat galima ir internetu apmokėti, o grynus pinigus jums pristatys tiesiai į namus.

Kokie kelionės savo mašina minusai

  • Gana daug laiko sugaištama kelionės planavimui. Juk jei keliaujate pirmą kartą greičiausiai nežinote nei kokiais keliais važiuoti. Visa tai reikalinga sužinoti ir susiplanuoti.
  • Taip pat svarbu patikrinti ar mašina techniškai tvarkinga. O čia vėl nenumatytos išlaidos.
  • Užtrunkama daugiau laiko. Kelionė savo mašina gali ir šiek tiek prailgti. Ypatingai, jei važiuojate be sustojimo ir norite pasiekti Angliją kuo greičiau. Tad jei nusprendėte keliauti automobiliu, pasinaudokite proga aplankyti ir kitas šalis, žymias vietoves. Taip vienu šūviu nušausite daugiau zuikių. Kelionė ne tik neprailgs, bet ir bus turininga ir kupina įspūdžių.

Rodyk draugams

Pasaulis labai mažas, tad nieko keisto, kad ir nedidelių finansų gavėjai gali sau leisti į pačius tolimiausius pasaulio kampelius. Juolab, Lietuvos infrastruktūra yra taip išvystyta, kad šalyje galima keliauti greitai ir patogiai. Net ir lėktuvai skraido, tad pasiekti Kauną iš Palangos galima per nepilną valandą.

Visgi, kelionės neapsieina ir be nakvynės, kurią dažniausiai pasirenkame dar būdami namuose. Tai garantas, kad atvykus į nepažįstamą vietą turėsite kur maloniai praleisti naktį.

Kadangi Kauno oro uostas vis labiau populiarėja - daugelis žmonių ieško vietos, kur galėtų pernakvoti nusileidę greta Kauno. AIR hoter viešbutis Kauno oro uostas yra visai greta, tad tai patogiausias būdas jaukiai praleisti naktį ir tik paskui tęsti savo kelionę į kitus Lietuvos miestus arba iš Lietuvos į kitas šalis.

Ieškodami nakvynės tiek Lietuvoje, tiek kituose pasaulio kampeliuose, palyginkite kelis kriterijus, kurie padės greitai atrasti tinkamiausią vietą miegui ir maloniam poilsiui.

  • Tiksliai išsiaiškinkite, kokios paslaugos yra įskaičiuotos į kainą. Kai kuriems labai svarbu, kad būtų patiekiami pusryčiai, kai tuo tarpu kiti net nenori apie tai kalbėti. Puiku, kai nakvynės namai teikia pasirinkimą. Kaip kad AIR hotel viešbutis KUN. Kiekvienas atras tai, kas jam tinka.
  • Natūralu, kad ieškoti nakvynės reikia kuo arčiau oro uosto. Ypač tokiu atveju, kai nusileidžiate vakare. Tuomet sutaupysite labai daug pinigų taksi, o dienos metu pasiekti reikiamas vietas galima bus ir su visuomeniniu transportu.
  • Internete visada galima atrasti kitų žmonių komentarus apie gautas paslaugas. Tai padeda susidaryti nuomonę, ar tos paslaugos buvo tokios geros kokybės kaip kad tikimasi ir ko laukti užsisakant tam tikras pramogas.
  • Detaliai perskaitykite sutarties sąlygas. Ne visi viešbučiai grąžina depozitą, kiti taip pat sumoka, jeigu iškilus nesklandumui kambario Jums duoti nepavyksta. Kuo daugiau detalių sužinosite - tuo ramesnis galėsite būti dėl savo sprendimo.

AIR hotel viešbutis Kauno oro uostas yra puikus pasirinkimas ieškantiems komfortabilios nakvynės už priimtiną kainą.

Rodyk draugams

Išsirinkti transporto priemonę, kurią naudosite kone kasdien – nemažas iššūkis. Svarbu, jog automobilis būtų patikimas ir saugus tiek jums, tiek jūsų šeimai. Vienas iš tokių automobilių – daugybės teigiamų atsiliepimų sulaukęs vokiškasis škoda oktavia. Kodėl jums tiktų būtent šis automobilis?

Patikimas vokiškas pasirinkimas

Nuo ko dažniausiai pradedama automobilio paieška? Veikiausiai daugelio atsakymas būtų panašus – ieškome tam tikros markės automobilių. Paprastai įtakos mūsų pasirinkimams turi artimųjų atsiliepimai bei tam tikros automobilių savybės ar gamintojai. Oktavia automobiliai gaminami bene patikimiausių vokiečių „Volkswagen“ firmos meistrų. Tam tikri techniniai vokiečių sprendimai nulėmė, jog šie vokiški automobiliai – dažnas pasirinkimas Lietuvoje. Šios markės transporto priemonės – bene geriausi automobiliai, kuriuos galima pasiūlyti šeimai. Jį galima įsigyti už prieinamą kainą, o ir eksploatavimo išlaidos taip pat nebus itin didelės. „Škoda“ servisuose už automobilio detales bei jo remontą neteks pakloti visų santaupų: dauguma „Škoda“ detalių kainos yra kur kas pigesnės nei kitų „Volkswagen“ automobilių. Iš abiejų pusių cinkuotas ir įvairioms druskoms atsparus automobilio kėbulas sukurtas taip, kad nerūdytų bėgant metams. Dažnai keliaujančias šeimas turėtų pradžiuginti erdvi bagažinė – į ją tilps visi būtiniausi daiktai. Naujausiuose „Škoda“ rasite klimato kontrolės pasirinkimus, lietus ratlankius bei patikimas saugos pagalves, apsaugosiančias avarijų atveju. Taigi, „Škoda Oktavia“ – puikus pasirinkimas, ieškantiems šeimos automobilio.

Variklis bei važiuoklė

Škoda parduodamas tiek su benzininiu, tiek su dyzeliniu varikliu, tad abiejų variklių gerbėjai turi iš ko rinktis. Naujausių „Škoda“ automobilių variklių galingumas – nuo 63kW iki 132kW. Džiugina ir šių automobilių teikiama galimybė sumažinti degalų sąnaudas – tai ypač aktualu norintiems ekonomiškos ir aplinkai draugiškos mašinos. Norintiems galingesnio variklio, siūloma rinktis „Škoda“ su 1,8 l 125 AG varikliu – tai patikimas ir dinamiškas pasirinkimas. Kalbant apie automobilio važiuoklę – ji tokia pat patikima bei lengvai valdoma, kaip ir daugeliui pažįstamo kito to paties gamintojo automobilio „Volkswagen Golf“. Paprastai važiuoklės dalys tarnauja ilgai ir yra patikimos. „Škoda“ automobilių važiuoklė – itin ilgaamžė ir praktiška. Amortizatoriai, jei mašina rūpestingai tausojama, paprastai tarnauja iki 150 tūkstančių kilometrų. Kodėl šis automobilis yra itin tinkamas šeimai? Dėl stabilių ir puikiai valdomų stabdžių, kurie leis išvengti daugybės kelyje pasitaikančių avarinių situacijų. Stabdžių diskai genda ypač retai, tad problemų dėl stabdymo tikrai išvengsite.

Naujas ar naudotas?

Sutikite, ketindami pirkti automobilį, dažniausiai ketinate įsigyti naudotą. Nors pastaraisiais metais pastebimas naujų automobilių pirkimo augimas, tačiau Lietuvos vairuotojai dar tiki stereotipais, jog naudotą automobilį gali įsigyti pigiau. Jei ketinate pirkti naudotą automobilį, jums reiktų atkreipti dėmesį į automobilio amžių – paprastai nepatariama pirkti daugiau nei prieš 12 metų pagamintus automobilius. Tiesa, automobilių specialistai taip pat pažymi, jog naudoti vokiški automobiliai – tinkamas pasirinkimas, jei nuspręsite pirkti ne pačią naujausią transporto priemonę. Pavyzdžiui, naudoti škoda oktavia automobiliai – bene patys populiariausi iš naudotų automobilių Lietuvos rinkoje. Veikiausiai tokius pasirinkimus lemia faktas, jog vokiškos detalės nesunkiai randamos daugelyje automobilių salonų. Vokiška kokybė užtikrina ir tai, jog remontui bei detalėms net ir po kelių metų nuo automobilio pagaminimo rūpintis neteks. Tačiau atkreipkite dėmesį, jog automobilis paprastai yra nemenka investicija, tad verta atsakingai apsvarstyti, naujas ar naudotas automobilis teiks daugiau naudos. Skoda oktavia – puikus pasirinkimas tiek norintiems naujo, tiek ir naudoto automobilio. Šios markės transporto priemonė nereikalaus didelių išlaidų ir tarnaus ilgus metus.

Rodyk draugams

Poilsis prie Baltijos jūros yra išskirtinis malonumas, kai atostogauti ruošiatės Neringoje. Nebūtina visiems susigrūsti Nidoje. Pakanka pavažiuoti vos per 30 kilometrų nuo Smiltynės perkėlos ir atsidursite kerinčio grožio gamtos apsuptyje. Pušynas, pripildytas gaivaus jūros oro ir nuostabaus kvapo - ideali vieta atostogoms. Čia grybų rinkti tikrai neapsimoka, tam yra kur kas geresni Dzūkijos ar Žemaitijos miškai. Daugybė dviračių takų automobilius nustumia į šoną. Taigi vos už 30 kilometrų nuo perkėlos yra mažiausias Neringos kaimelis Pervalka. Čia atostogos bus itin ramios ir įspūdingos.


Kambarių nuoma Neringoje - gana brangus malonumas. Žiniasklaidoje dažnai linksniuojamos aukštos kainos, tačiau tai ne visiškai tiksli informacija. Aukštomis kainomis pasižymi vokiečių turistų pamėgta Nida, o iki jos esantys kaimeliai siūlo kur kas pigesnį apgyvendinimą. Kambarių nuoma Neringoje, t.y. toje pačioje Pervalkoje kainuoja 35-65 eurai parai. Tai tikrai ne šimtai, kuriuos tektų pakloti normaliuose viešbučiuose Nidoje. Tokia kaina yra poilsinėje „Dainava”. Tai ne sovietiniai nameliai kopose. Tiesiog normalus namas su nedideliais puikiai įrengtais kambariais su visais patogumais.
Pervalka yra prie Kuršių marių. Iki Baltijos jūros tenka paeiti apie 2 kilometrus, tačiau tai gali būti puikus piknikas. 2 kilometrus pravaikštome tarp didžiųjų prekybos centrų parduotuvių, tad pavargi nėra kur. Nebent vaikščiojate su mažais vaikais. Bet vaizdas, kurį pamatysite priėję jūrą tikrai to vertas. Čia švaresnis vanduo ir gaivesnis oras, mažiau paliesta gamta, nei Palangoje ar Šventojoje. Čia laukinis kampelis, kurį saugo UNESCO ir kuriuo taip didžiuojasi Lietuva. Daugelis žmonių niekada taip ir neaplanko Kuršių Nerijos, o jums tikrai pasisekė, kad atvykote čia paatostogauti.
Geriausia transporto priemonė Pervalkoje ir visoje Neringoje yra dviratis. Juo įveiksite ir nedideles kopas, ir miško takelius, jau nekalbant apie važiavimą dviračių taku ar kaime esančiu šaligatviu. Mašinos čia važiuoja lėčiau, tad yra pakankamai saugu. Poilsiautojų su dviračiais daug, jei kils problemų, visada galite tikėtis pagalbos. Kadangi tai Nacionalinio parko teritorija, automobiliai ne visur leidžiami, tad su dviračiu galite pamatyti kur kas daugiau. Tai gal jau ruošiatės atostogauti būtent ten? Atminkite, kad kambarių nuoma Neringoje ir Pervalkoje - idealus būdas pradėti atostogas prie Baltijos jūros.

Rodyk draugams


© 2020 Apie bele ką (kaip įprasta Lietuvoje) | Dizainas Windows Vista Administration | Susikurk savo blogą BLOGas.lt