Pastovėjus keliasdešimt minučių rytiniame pike bei eilinį kartą apsukus keletą ratų aplink daugiabučio namo stovėjimo aikštelę (tikimės, jog per tą laiką atsirado vieta jūsų automobiliui), peršasi daugiau nei aiški išvada: Lietuva - mobilizuotas kraštas. Kviečiame pažvelgti į neseniai atlikto tyrimo, susijusio su lietuvių automobilių pirkimo ypatumais, rezultatus.

Pastorėjus piniginei, išaugo galimybės įsigyti brangesnį automobilį

Bene sparčiausiai per paskutiniuosius metus augantis darbo užmokestis neapleido ir mūsų garažų. Padidėjusį atlyginimą galima išleisti kito, (tiesa, nebūtinai naujo) automobilio įsigijimui. Paskaičiuota, jog dviejų dirbančių, vidutinį atlyginimą gaunančių šeimos narių ūkis šiam pirkiniui gali skirti maždaug 400 eurų daugiau nei anksčiau. Deja, padidėjo ir transporto priemonių kaina, tad, kalbant apie automobilio amžių, brangiausio varianto įperkamumas šiuo atžvilgiu nepasikeitė: net jei ir uždirbate daugiau, tikėtina, jog pageidaujamų metų automobilio įsigyti pajėgus nebūsite. Situaciją gali pakeisti automobilio paskola, atverianti platesnes pasirinkimo galimybes.

Geriau senesnis, tačiau prabangesnis bei galingesnis

Automobilis - nepamainomas įrankis, be kurio sunkiai įsivaizduojama eilinė diena, tačiau tyrimas atskleidė, jog lietuviams pastarasis siejasi ir su prestižu (jei išdrįstume būti atviri, tai paliudyti dažnas galėtume ir savo pavyzdžiu). Dėl šios priežasties lietuviai, net jei ir turi finansines galimybes įsigyti naują, ekonominės klasės automobilį, mieliau renkasi senesnius, tačiau prestižinių prekinių ženklų ar galingesnes transporto priemones. Šiuo noru pasipuikuoti esame panašūs į savo broliukus latvius, tuo tarpu estai yra kur kas praktiškesni ir, nejausdami poreikio puikuotis savo ratais prieš kitus, sprendimą, kokią transporto priemonę pirkti, grindžia racionalesniais argumentais.

Vis mažiau baimės kelia automobilio paskola

Ekspertai pastebi tendenciją, jog lietuviai, pirkdami brangesnius pirkinius, tame tarpe ir automobilius, vis labiau pasitiki bankais bei kitais kreditoriais, kurių siūloma automobilio paskola suteikia galimybę turėti daiktą čia ir dabar, o ne laukti, kol bus sutaupyta reikiama suma. Jei bankas dėl vienos ar kitos priežasties pateikė neigiamą atsakymą (dažnai tai būna tiesiog kažkada pamiršta apmokėti sąskaita už telekomunikacijų paslaugas, ilgam suteršianti asmens kredito istoriją), neskubėkite palaidoti vilčių atnaujinti savo autoparką. Aplankykite paskola23.lt - kreditorių, siūlantį lanksčias autolizingo paslaugas.

Rodyk draugams

Kas rytą į darbą važiuojate tuo pačiu maršrutu, pakelėje matydami tuos pačius veidus. Darbe atliekate monotoniškas užduotis ir bendraujate su tais pačiais, nors ir mielais, tačiau per darbo savaitę atsibosti spėjančiais kolegomis. Po darbo užsukate į parduotuvę, o du kartus per savaitę - į sporto klubą. Rutina - nuolatinė mūsų palydovė, dėl kurios dažnam gyvenimas tampa nebeįdomus. Šiuolaikinės technologijos, kurios neretai kritikuojamos dėl per didelės įtakos mūsų gyvenimams, šioje situacijoje gali tapti tikru išsigelbėjimu. Virtualios realybės akiniai - sprendimas, galintis akimirksniu suteikti gyvenimui naujų prieskonių. Gal it skamba kiek egzotiškai, tačiau ši inovacija prieinama kiekvienam iš mūsų!

Virtuali realybė - inovacija, leidžianti mėgautis naujais potyriais nepaisant laiko ar erdvės apribojimų. Vieną akimirką tu dar paprastame kambaryje, kitą, žiūrėk, su nuostaba žvelgi į milžinišką dinozaurą ar kovoji kartu su mėgstamiausiu kompiuterinio žaidimo herojumi prieš blogiečius. Virtuali realybė - dirbtinė, kompiuteriu sukurta aplinka, kuri, užsidėjus virtualios realybės akinius, suteikia itin realius pojūčius. Virtualios realybės akiniai leidžia ne tik akies krašteliu pažvelgti į vieną ar kitą objektą ar, apsisukus, pamatyti, kas yra tau už nugaros, bet ir tapti aktyviu vieno ar kito scenarijaus dalyviu - liesti, kovoti, šokinėti ar atlikti kitą veiksmą, kurio pobūdis priklauso nuo virtualios realybės turinio.

Aišku, virtualios realybės dalyvio veiksmų laisvė priklauso nuo naudojamos technikos kokybės, galingumo bei kitų ypatybių (nesunku suprasti, jog nuo to priklauso ir pastarųjų kaina). Virtualios realybės akiniai sulaukia vis didesnio susidomėjimo, tad technologija, reaguodama į klientų pageidavimus, yra nuolat tobulinama. Norint įsivaizduoti, kokie technologiškai nevienodi gali būti virtualios realybės akiniai, supažindinsime su keliomis pastarųjų rūšimis.

Paprasčiausi popieriniai virtualios realybės akiniai. Vilioja nedidele kaina, tačiau ir aukštos kokybės tikėtis neverta. Tai - kartoniniai akiniai su lęšiais, skirti žiūrėti 360 laipsnių kampu į video ar nuotraukas. Nepatogūs naudoti ilgą laiką.

Mobiliesiems telefonams skirti virtualios realybės akiniai. Galingesnis, modernesnis bei patogesnis variantas, skirtas naudoti kartu su mobiliuoju telefonu.

Aukščiausios kokybės virtualios realybės akiniai, veikiantys kartu su kompiuteriu. Patogūs ir galingi, kartu su papildomų priedų gausą leidžiantys atsiriboti nuo realybės ir leistis į nepertraukiamą neišdildomų potyrių paiešką.

Susipažinkite su virtualia realybe ir jūs, leisdami sau bent keliolikai minučių atitrūkti nuo kasdienybės. Tai geriausia padaryti VR matrica virtualiosios realybės žaidimų kambaryje Kaune.

Rodyk draugams

Kai imate paskolą pirmą kartą gyvenime, galvojate, kad viskas bus paprasta ir gerai. Tačiau kai po metų vis dar esate nieko negrąžinę, dėkojate dievams, kad yra tokia paslauga kaip paskolu refinansavimas. O taip pat tuo metu imate galvoti, ką daryti toliau, kad tik paskolą pavyktų grąžinti. Puiku, kad kai kurios klaidos dar nesugriauna jūsų gyvenimo visiškai, o jums suteikiamas antrasis šansas. Svarbu mokėti tinkamai juo pasinaudoti ir pasimokyti iš senų klaidų.

Kuo padengti paskolą, jeigu negalėjote grąžinti

Vienas iš paprasčiausių būdų norint išspręsti „akimirkos” problemą - tai paskolu refinansavimas. Kitaip tariant - tai antras šansas jums, nesugebėjusiems laiku grąžinti paskolos. Jeigu norite, kad jūsų senieji įsiskolinimai būtų dar kartą padengti ir nukeltas grąžinimo laikas už papildomą kainą - galite kreiptis arba į tą patį paskolos teikėją arba į kitą įmonę, kuri sutiktų refinansuoti paskolą.

Išanalizuokite, kur buvo jūsų klaidos

Kai refinansavimas su uzstatu bus gautas, turite imtis naujo ir šįkart veiksmingo plano. Pirmiausia - jums reikia protingos analizės, pasakančios, kurgi išties buvo tos jūsų klaidos. Kodėl gi taip nutiko, kad negalėjote grąžinti paskolų? Ar bėgote nuo problemos užsimerkę ir stengėtės išvis nieko negalvoti apie jos egzistavimą? O gal nutiko neplanuota nauja problema, staiga užgriuvusi visą šeimą? Gal atidėjote viską paskutinei akimirkai ir tuomet planavote viską spręsti? O gal nesiryžote kažko pakeisti gyvenime, paprašyti didesnės algos? Gal netaupėte? Gal nesiėmėte griežtesnių pokyčių, nes per daug mėgstate komfortą? Ieškokite atsakymų sąžiningai ir sau įsipareigokite kai kurių dalykų nebekartoti, kad pagaliau galėtumėte grąžinti paskolas.

Variantas - gyvenamosios vietos pakeitimas

Taigi, vienas iš variantų, kad greituju kreditu refinansavimas nepasikartotų, tai kritiškas savo gyvenamosios vietos įvertinimas. Kai kurie žmonės gyvena provincijoje, nes mano, kad ten gali būti turtingesni: turėti gerus, gražius namus, daug žemės. Tačiau galbūt ten jie neturi jokių sąlygų užsidirbti. Vadinasi, reikia mąstyti apie galimybę darbo ieškotis didmiestyje. Kiti atvirkščiai - galėtų dirbti bet kurioje vietoje, tačiau gyvena brangiausiame sostinės name ir moka didelę nuomą. Tuomet ieškokite paprastesnio būsto ir taupykite jo sąskaita. O gal jums apskritai nereikia tokios vilos, kurioje esate, gal užtektų ir kuklesnio būsto? Atsakykite sau sąžiningai, nes niekas kitas to už jus nepadarys.

Variantas - trumpalaikis darbas užsienyje

Kartais tiems, kam paskolu refinansavimas isiskolinusiems kelia per daug streso ir neatveria kitų darbo galimybių, geriausia išeitis yra trumpam išvykti padirbėti į užsienį. Nedidinkite emigracijos skaičių, tačiau bent jau užsidirbti paskolos išsimokėjimui jūs galite. Ypač, jeigu turite ryšių ir galite rasti žmonių, kurie jums padėtų įsidarbinti Norvegijos lašišų fabrike ar Olandijos narcizų fermoje.

Variantas - paprasti taupymo žingsniai

Kai prasideda refinansavimas ikeiciant turta, dar nebūtinai reiškia, kad turite drastiškai keisti visą gyvenimą. Gali būti, kad  refinansavimas su nekilnojamojo turto ikeitimu užgriuvo jus ne dėl jūsų padarytų klaidų. Gal tikrai gyvenime tiesiog buvo dalykų, kada jums atsitiko nuo jūsų visiškai nepriklausę reiškiniai: ligos, gaisrai, stichinės nelaimės ir pan. Tuomet gyvenkite kaip anksčiau, tiesiog pasistenkite taupyti. Taupyti galima kiekvienai išlaidai, kuri nėra būtina. Žvelkite, kas brangu Lietuvoje ir ten taupykite. Pavyzdžiui, brangu jau pagamintas ar restoranuose suteikiamas maistas. Taigi, gal tai ta išlaidų grupė, kurią galite sumažinti ir, pavyzdžiui, maistą nuo šiol ruošti namuose. Viskas įmanoma, jeigu labai pasistengiate.

Rodyk draugams

Daug žmonių įvardina, kad kelionės juos traukia dėl to, kad jų metu gali atsipalaiduoti nuo įprastos aplinkos ir patirti nuotykių. Tačiau niekas nenorėtų patirti nemalonių nuotykių, dėl kurių būtų reikalingi kreditai, paskolos ir visų giminaičių pagalba, tiesa? Dėl kokių klaidų keliautojai kartais savo atostogas paverčia rimta problema? Štai trumpa apžvalga kelionių klaidų, kurios keliautojus priverčia gailėtis savo sprendimų ir gelbėtis iš bėdų skolinantis kreditus.

Sužinokite daugiau čia.

Neįvertina bagažo dydžio

Galbūt keliaujant į priekį kreditai dar nebus būtini, kai oro uoste jūsų lagaminai bus įvertinti per dideliais ar per sunkiais ir papildomai apmokestinti. Kur kas blogiau būna grįžtant atgal, kai visgi nutariate paspausti save ir paskutinį centą išleisti lauktuvėms sau bei artimiesiems. Net jeigu tos lauktuvės nebetelpa į lagaminus… Tuomet nereikia stebėtis, kad oro uostas paprašo atsisakyti dalies daiktų arba papildomai apmokestina bagažą. Jeigu visus pinigus išleidote iki paskutinio cento, kreditai visa para tampa išeitimi.

Neįvertina per trumpo persėdimams tarp skrydžių palikto laiko

Gali nutikti, kad kreditai skolininkams nebus suteikti, taigi, likę be reikiamos paskolos lemiamu būdu, turėsite krapštytis ir suktis iš situacijos kaip tik įmanydami. Dar viena tokia situacija, kai netikėtai gali prireikti suploti apvalią sumelę – tai poreikis pirkti kitą brangų lėktuvo bilietą, jeigu nespėjate persėsti į kitą savo lėktuvą. Toks dalykas nutinka dažniau tuomet, kai esate reti keliautojai ir sudėtingas keliones planuojate veltui. Ne be reikalo kartais geriau netaupyti ir rinktis kelionių agentūros paslaugas bei leisti jiems suplanuoti kelionę taip, kad tokių finansinių nuostolių neatsirastų vien dėl prasto plano.

Renkasi klaidinančias turizmo agentūras užsienyje

Kaip atpažinti agentūras, kurios gali išvilioti iš jūsų pinigus ir apgauti?

  • Nukeliavę į kitą šalį, niekada nepasitikėkite jokia turizmo agentūra, kurią rasite gatvėje pagal iškabą arba jeigu koks nors žmogus iš gatvės ar kitos įmonės ją rekomenduos.
  • Visada apie turizmo agentūras užsienyje skaitykite internete keliautojų patirtis.
  • Susipažinkite su pagrindinėmis turizmo agentūrų aferomis toje šalyje.
  • Net prieš pasirinkdami patikimą turizmo agentūrą toje šalyje, išsiaiškinkite, kokios tikrosios keltų, autobusų ir viešbučių rinkos kainos toje šalyje, kad agentūra nepasiūlytų kažko per brangaus.
  • Jeigu įmanoma, visada bandykite derėtis.

Renkasi nepatikimus viešbučius

Jūsų kelionei privalo būti palankios sąlygos, tačiau nereikia susivilioti sukčių pasiūlymų. Visada verta įsidėmėti taisyklę „per daug gerai, kad būtų tiesa“. Nes taip gali nutikti tuomet, kai rinksitės nepatikimus, per daug gerus viešbučius. Turite visada pagalvoti ar vieta, į kurią einate, atitinka rinkos kainas.

Nesidraudžia sveikatos ar kitu draudimu

Draustis pirmiausia reikia dėl pirmos pagalbos ir nelaimingų atsitikimų. Kitu atveju, susirgę, patekę į nelaimingą atsitikimą, gal dar turėsite ir susimokėti už pirmąją pagalbą. O vykstant į tolimesnes šalis geriau draustis ir visomis kitomis draudimo rūšimis.

Nebūna budrūs – lieka apvogti

Miestus ir šalis, kur siaučia daugiausiai kišenvagių, nuolatiniai keliautojai jau galėtų ant rankų pirštų išvardinti. Europoje tuo pasižymi Viduržemio jūros pakrančių gyventojai, o toliau ir leidžiantis link pusiaujo ekonominė padėtis tik silpnėja, tad ir pavojus būti apvogtam didėja. Pavojinga dėl vagysčių ir apiplėšimų ir Pietų Amerikoje, taip pat Azijoje. Tad nieko labai netikėto nebus, jeigu būsite apiplėšti atostogų metu vienur ar kitur. Gal jums kreditai internetu bus suteikti iškart. Jei nepavyks jų gauti, gal tada galės pasiskolinti jūsų artimieji ir atsiųsti jums šią finansinę paramą.

Rodyk draugams

Sparčiai tobulėjančiame pasaulyje, kuomet vis daugiau bendraujame su užsienio šalių gyventojais, vykdome tarptautinius projektus ir domimės už Lietuvos ribų vykstančiomis naujienomis, vertimo paslaugos tampa viena svarbiausių veiklų, reikalaujanti greito ir kokybiško vertimo iš vienos kalbos į kitą. Tiesa, reikėtų prisiminti, kad nepaisant vertimo įmonių gausos, vertėjų paslaugos gali gerokai skirtis, t. y. vertimo kokybė priklauso ir nuo vertėjo turimų žinių, ir nuo vertimo patirties, ir nuo asmeninių savybių.

Kodėl jums reikalingas geras vertėjas?

Pradėkime nuo to, kad kalbant apie vertimus, visų pirma reikia žinoti, iš kokios kalbos į kokią tekstas bus verčiamas. Populiariausios kalbos – anglų ir rusų. Tai dažniausiai užsakomi vertimai Lietuvoje. Be to, anglų ir rusų kalbos vertimus gali pasiūlyti ne tik visos vertimo įmonės, bet ir individualiai dirbantys asmenys. Nors minėtosios kalbos iš tiesų populiarios ir daugelis vertėjų jomis kalba visiškai laisvai, vis dėlto, vertimui svarbu ne tik pažodinis teksto vertimas, bet ir stiliaus, minties, vientisumo išlaikymas. Dėl šios priežasties reikėtų bendradarbiauti su profesionaliomis ir ilgametę patirtį turinčiomis vertimo bendrovėmis, kurios ne tik išverčia tekstus, bet ir juos atitinkamai suredaguoja, t. y. jūsų tekstas patenka ne tik į vertėjo, bet ir į redaktoriaus – kokybės užtikrintojo – rankas. Kokybiškai išverstas tekstas ypatingai svarbus tuomet, jei kalbame apie teisinius, medicininius tekstus, kuriuose net ir menkiausia klaida gali iš esmės pakeisti patį turinį.

Dar daugiau dėmesio vertėjui reikėtų skirti tuomet, jei ketinate versti rečiau vartojamos kalbos tekstą. Tokiu atveju reikėtų įsitikinti, kad vertėjas ne tik turi bazines kalbos žinias, bet iš tiesų gali laisvai bendrauti jums aktualia kalba ir užtikrinti verčiamo teksto kokybę, nepriklausomai nuo to, ar verčiate į užsienio kalbą ar iš jos.

Vertimai žodžiu ir raštu reikalauja skirtingų įgūdžių

Nepamirškite, kad vertimai tekstams ir vertimai žodžiu reikalauja kitokių įgūdžių. Puikiai tekstinius vertimus atliekantis vertėjas nebūtinai yra geras vertėjas žodinėje komunikacijoje, kadangi bendravimas reikalauja ne tik gražios tarties, bet ir greitos reakcijos, dėmesio koncentracijos, galiausiai – pasitikėjimo savimi ir gebėjimo visiškai laisvai bendrauti mažiausiai keliomis kalbomis. Jei norite, kad bendravimas su svečiu iš užsienio (arba jums lankantis svetimoje šalyje) būtų sklandus ir kokybiškas, bendradarbiaukite tik su patirtį turinčiu, kompetentingu, atestuotu vertėju, kuriuo galėsite visapusiškai pasitikėti.

Rodyk draugams

Paprastai automobilį išsinuomoti galima pačiam, tačiau Vilniuje pastebima nauja paslauga - tam tikro automobilio nuoma su vairuotoju. Nuomojantis mikroautobusą tai nieko nestebina, tačiau lengviesiems automobiliams tai paprastai taikoma itin retai. Kodėl?

Lengvųjų automobilių nuoma tik su vairuotoju yra paslauga, kai lengvasis automobilis išsinuomojamas su profesionaliu vairuotoju. Nuomojantysis gali tik sėdėti jame kaip keleivis, bet ne kaip vairuotojas.

Prabangūs automobiliai nuomai

Peržiūrėjęs kai kurių automobilių nuomotojų interneto svetaines pastebėjau, kad tik su vairuotoju nuomojami prabangūs automobiliai. Pavyzdžiui, BMW 735, Mercedes-Benz S550, Bentley GTC Cabrio, Rolls-Royce Ghost, Mercedes-Benz G AMG63 ir t.t. Tai labai brangūs ir Lietuvoje gana reti automobiliai, todėl automobilių nuomos kompanijos tokius modelius saugo ir bet kam nedalina. Juk tokį automobilį dažnai nuomosis žmonės, norintys tiesiog pasipuikuoti prieš draugus, todėl jiems prabangaus automobilio vairo patikėti nelabai galima.

Draudimas neleidžia?

Dar viena priežastis, dėl ko tokie prabangūs automobiliai neduodami bet kam gali būti draudimo sąlygos. Tiesiog nurodant vieną vairuotoją draudimas kainuoja pigiau, nei leidžiant visiems. Didelė draudimo kaina gali labai padidinti nuomos kainą, o tada automobilis tiesiog neatsipirks. Prabangių automobilių nuoma - viso labo tik verslas ir pirmiausia žiūrima naudos savininkams. Jei jos sunkiau gauti, geriau tegul ją vairuoja vienas žmogus.

Specifinis vairavimas

Jei BMW ar Mercedes-Benz yra gana įprasti automobiliai ir jų vairavimas beveik niekuo nesiskiria nuo ekonominės klasės „kolegų”, tai Bentley ar Rolls-Royce yra kur kas sudėtingesni automobiliai. Jų valdymas gana nesudėtingas, tačiau pasodintas už vairo 20-metis vargu, ar sugebės efektyviai tai padaryti. Juo labiau, kad daugeliui vairuotojų kyla noras tokiais automobiliais palenktyniauti gatvėse. Tai nesuderinama nei su KET, nei su nuomos paslaugos sąlygomis, nei su mandagaus elgesio kelyje normomis. Egzotiška mašina prikausto aplinkinių dėmesį, tačiau rizika per didelė, kad tuo dėmesiu bus piktnaudžiaujama. Dėl to jau geriau pasodinti už vairo profesionalų vairuotoją, galintį automobilį valdyti ekstremaliomis situacijomis.

Alkoholis už vairo

Išskirtinis automobilis dažniausiai yra išsinuomojamas šventėms. Tai vestuvės, bernvakaris, mergvakaris, gimtadienis, išleistuvės mokykloje ir t.t. Niekam ne paslaptis, kad lietuviams vis dar trūksta kultūringo pasilinksminimo manierų, todėl alkoholis automobilyje vartojamas gana dažnai, nors tai draudžia Lietuvos įstatymai. Dėl šios priežasties vairuotojas - būtina sąlyga tokių automobilių nuomai. Jis visada blaivus ir diskretiškas, sugeba bendrauti su įkaušusiais svečiais ir keleiviais, atsisakyti pageidavimo „pralėkti” ir išvengti tiek automobilio apgadinimo, tiek eismo įvykių.

Prabangių automobilių nuoma nėra nauja paslauga. Automobilį galima išsinuomoti, o tada pasamdyti vairuotoja nepriklausomai nuo jo markės, tačiau kai kurių nuoma yra tokia. Ir teisingai!..

Rodyk draugams

Jei planuojate keliauti į Angliją, svarbu ne tik susiruošti, tačiau ir pasidomėti kita informacija, kuri kelionę gali praturtinti ir palengvinti. O tuo pačiu ir išgelbėti jus nuo kai kurių nesklandumų. Negalime garantuoti, kad perskaičius šį straipsnį ir suplanavus kelionę į Angliją visi nesklandumai tiesiog išnyks. Kaip visada kelyje gali pasitaikyti nenumatytų atsitikimų. Mūsų įmonė jau ne vienerius metus veža į Angliją. Tad pastebime dažniausiai pasitaikančias nepatyrusių keliautojų problemas, apie kurias trumpai ir pakalbėsime.

Ką turite žinoti jei keliaujate savo automobiliu

Dažnai lietuviai pasirenka vykti į Angliją savo automobiliu. Vienas iš tokios kelionės pliusų, kad galite sustoti kur panorėję, aplankyti ką esate numatę ir greičiausiai sutaupyti. Tad ką svarbu žinoti, prieš pajudant link savo kelionės tikslo.

Pasirinkite nakvynės vietą

Tie keliautojai, kurie pasirenka keliauti vežami mikroautobusu, gali nuvykti į Angliją per pusantros paros. Lietuvoje šiuo metu gausus vežėjų būrys, kuris gali pasiūlyti kelionę į Angliją. Tačiau, jei keliaujate savo automobiliu ir reiks vairuoti pačiam, būtinai pasirūpinkite nakvynės vieta. Rekomenduojama sustoti nakvynei nuvykus apie pusė kelio. Gana nebrangius nakvynės pasiūlymus galite rasti Varšuvoje.

Pasidomėkite kokie leistini alkoholio ir cigarečių kiekiai

Kai kurie lietuviai norėdami nudžiuginti savo draugus ar giminaičius gyvenančius svečioje šalyje lauktuvių įsideda daugiau nei galima. Prieš išvykdami pasidomėkite kokie alkoholio ir cigarečių kiekiai. Nes muitinėje gali laukti nemalonūs netikėtumai.

Kur keisti valiutą

Turbūt visi keliautojai žino, kad pats nepalankiausias keliautojo piniginei valiutos kursas būna oro uostuose. Tad šį variantą rekomenduoja iš karto atmesti. Tad rekomenduojame nuvykus Angliją pasidomėti koks bankas gali pasiūlyti jums geriausią kursą. Taip pat galima ir internetu apmokėti, o grynus pinigus jums pristatys tiesiai į namus.

Kokie kelionės savo mašina minusai

  • Gana daug laiko sugaištama kelionės planavimui. Juk jei keliaujate pirmą kartą greičiausiai nežinote nei kokiais keliais važiuoti. Visa tai reikalinga sužinoti ir susiplanuoti.
  • Taip pat svarbu patikrinti ar mašina techniškai tvarkinga. O čia vėl nenumatytos išlaidos.
  • Užtrunkama daugiau laiko. Kelionė savo mašina gali ir šiek tiek prailgti. Ypatingai, jei važiuojate be sustojimo ir norite pasiekti Angliją kuo greičiau. Tad jei nusprendėte keliauti automobiliu, pasinaudokite proga aplankyti ir kitas šalis, žymias vietoves. Taip vienu šūviu nušausite daugiau zuikių. Kelionė ne tik neprailgs, bet ir bus turininga ir kupina įspūdžių.

Rodyk draugams

Jeigu namuose turite nereikalingo metalo arba vario – neverta jo laikyti ir gadinti savo kiemą, kai gana paprastai galima juos parduoti ir gauti bent šiek tiek pinigų. Papildyti savo piniginę be jokių didelių pastangų tikrai verta. Štai vario kaina šiuo metu yra gana aukšta, tad priduoti supirkimui tikrai verta ir naudinga. O susirasti supirkimo punktą, kuris priima varį, metalą ir kitus turimus gaminius - nėra sunku. Šiuo metu internete yra apstu informacijos, kuri leidžia patogiai, paprastai ir sistemingai susipažinti su pasiūlymais bei palyginus rasti tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka.

Norėdami kiek supaprastinti paieškas nurodome kriterijus, kurie garantuoja, kad surastas supirkimo punktas bus ilgalaikis ir kad jame priimamos medžiagos bus įvertinamos atitinkamai.

Kaina. Vario kaina, metalo kaina ir kitų gaminių, kurie gali būti priduodami, kaina skiriasi priklausomai nuo supirkimo punkto. Šiuo metu punktų pasirinkimas labai platus. Nors konkurencija skatina siūlyti supirkimo kainas gana panašias, tačiau kai kurie verslininkai išties bando pasiūlyti mažiau. Naudojantis internetu labai patogu palyginti skirtingus pasiūlymus ir rasti tai, kad Jums labiausiai tinka.

Lokalizacija. Visiškai natūralu, kad supirkimo punkto vieta yra antrasis kriterijus, kuris dažniausiai įvertinamas ieškant geriausios vietos. Nesirnkite vietos, kurį yra laba toli nuo ten, kur laikote metalą gaminius. Juk atvežimas taip pat kainuoja. Ne visada verta keliauti toliau dėl kelių centų, kurie yra mokami už kg. Visgi, jeigu vežate labai didelį kiekį metalo – galbūt verta?

Atsiliepimai. Galiausiai, metalo kaina neturi būti vienintelis kriterijus, kuris nusprendžia, kokios įmonės paslaugomis planuojate pasinaudoti. Rekomenduojame skaityti daugiau ir išsamiau. Kitų žmonių palikti komentarai yra labai naudinga ir informatyvi medžiaga, kuri leidžia patogiai palyginti galimybes ir nuspręsti, ar tam tikro supirkimo punkto teikiamos paslaugos Jums tinka.

Nelaikykite namuose daiktų, kurie Jums yra nereikalingi ir kurie be jokių pastangų gali virsti pinigais. Priduokite metalo gaminius, kurie nebeturi jokios paskirties.

Rodyk draugams

2017-10-18Greitasis kreditas

Daugeliui žmonių, kurie bent kartą savo gyvenime yra pasinaudoję bendrovių, kurių viena iš darbo sričių yra greitasis kreditas, paslaugomis, tikriausiai šis etapas asocijuojasi su galimybėmis. Juk būtent greitasis kreditas padeda siekti savo tikslų, dirbtinai ir be jokios prasmės jų neverčiant kuklesniais. Kas gi galėtų stebėtis, jei sužinotų, jog šiems savo norams pasiekti dažnai nepakanka asmeninių lėšų, o būtent tas greitasis patvirtinimas, jog paraiška pasiskolinti yra patenkinta, daugeliui nušviečia asmeninį pasaulį visai kitomis spalvomis. Kreditas gali daug duoti, aišku, prieš planuojant teikti paraišką negalima pamiršti įvertinti ir savo finansinių galimybių grąžinti, tačiau jei pastarosios yra pakankamos, niekada neverta abejoti, nes vėliau gali tekti pasigailėti dėl tokios niekuo nepagrįstos abejonės praradus išskirtinę galimybę. Visgi net ir žmonės, tiesiogiai susidūrę savo gyvenime su galimybėmis, kurias yra pajėgios teikti gaunamos paskolos, dažnai nežino, kokias ypatybėmis pasižymi įvairių formų greitasis kreditas.

Viena iš pačių naudingiausių paslaugų visiems asmenims, kurie brangina savo laiką bei draugauja su moderniosiomis technologijomis yra greitieji kreditai internetu. Juk pasinaudojus tokiu būdu teikiama paslauga, nesunku iš esamos buvimo vietos atlikti visas reikalingas procedūras, svarbiausia – turėti su savimi kompiuterį bei interneto ryšį. Greitasis kreditas SMS žinute taip pat yra labai patogus būdas per patį trumpiausią įmanomą laiką džiaugtis bendrovės, kuriai yra teikiama paraiška, skolinamų pinigų pavedimu į asmeninę sąskaitą. Juk mobiliaisiais telefonais naudojasi nesuskaičiuojamas skaičius žmonių ir jais išsiųsti trumpąją SMS žinutę mažai kuriam asmeniui sukelia problemų. Be to, patogu, jog tuo pačiu dažnai gaunamos ir įvairios instrukcijos dėl dabartinės situacijos ar tolimesnių veiksmų, kai greitasis, mobiliojo telefono pagalba paimtas kreditas jau būna sąskaitoje. Dažnai labai užimti žmonės niekaip neranda laiko sutvarkyti savo reikalų. Turbūt būtent dėl jų šiuo metu labai mėgstamas rinkoje tapo greitasis kreditas visa para. Jau pats pavadinimas teigia, jog juo naudojantis pasiskolinti reikalingą sumą nesunku pačiu patogiausiu metu – nors ir vėlyvą vakarą, kai daugelis kaimynų jau saldžiai miega. Tokia galimybė ypač pradžiugina asmenis, kurie patys žvaliausi jaučiasi būtent tamsiuoju paros metu – vadinamuosius pelėdas. Paprastai tokios tipo asmenims negalioja ir teiginys, jog rimtai dirbant naktį dėl nuovargio bei susikaupimo trūkumo atsiranda didelė grėsmė užkibti ant sukčių aferos – greitasis kreditas šių žmonių tamsiuoju paros metu dažniausiai paimamas iš patikimų įmonių, nes jie tada jaučiasi netgi daug geriau nei ankstų rytą bei nesunkiai atskiria ypatumus, kuriais turi pasižymėti geras juridinis finansų partneris.

Greitasis vartojimo kreditas šiuo metu Lietuvoje yra teikiamas daugelio įmonių, jos, brangindamos savo klientus, dažnai pasiūlo jiems įvairių paslaugų, padedančių norintiems pasiskolinti asmenims tai padaryti jiems pačiu tinkamiausiu būdu. Juk visi žmonės, toli gražu, nėra vienodi, turi itin skirtingų poreikių, savaip supranta gerą aptarnavimą, taigi būtų keista, jei vienintelis kredito paėmimo būdas tiktų visiems be išimties. Be to, net jei taip ir būtų, skirtingas gyvenimo būdas, įvairios darbo bei poilsio valandos netrukus jau pradėtų diktuoti savo taisykles, taigi net ir labai norėdami, kai kurie asmenys niekaip nepajėgtų prisitaikyti prie vienintelių, standartinių taisyklių. Taigi, daugelio žmonių džiaugsmui bendrovės, dirbančios kreditų teikimo srityje, nuolat aktyviai plečia galimybes, kuriomis gali pasinaudoti jų klientai, nusprendę, kad jų sąskaitoje trūksta tam tikros sumos pinigų. Svarbu, nuolat pasidomėti šiomis naujomis galimybėmis ir įvertinti, kurios iš jų tam tikriems asmenims yra naudingos, o kurios iš jų gali būti reikalingos tik kitokiu gyvenimo būdu pasižymintiems pastarųjų kaimynams. Tuomet greitasis kreditas visada bus patogus ir prieinamas kiekvienam norinčiam.

Rodyk draugams

Renginių vedėjų pasiūla Lietuvoje yra ypač didelė, tačiau tai nereiškia, kad dėl to renginių vedėjų paslaugų kainos visada yra žemos. Profesionalių ir patikimų renginių vedėjų paslaugos yra gerokai brangesnės nei mėgėjų. Tačiau į pastaruosius kreiptis nevalia tiems, kurie nori išvengti nesklandumų renginių metu. Norintiems rasti patikimą ir kokybiškai savo darbą atliekantį renginių vedėją, patariama dairytis puslapyje https://visivedejai.lt/renginiu-vedejai, nes čia yra milžiniškas pasirinkimas. Kaip bebūtų, profesionalių renginių vedėjų paslaugų įkainiai yra žymiai didesni ne be reikalo. Kreipdamiesi į mėgėjus, jūs rizikuojate viskuo, o rinkdamiesi profesionalias paslaugas – nerizikuojate niekuo, nes viskas atliekama nepriekaištingai.

Susidomėję renginių vedėjų paslaugomis, pradžioje turėtų skirti ypatingą dėmesį jų apžvalgai. Toli gražu ne visi vedėjai siūlo kokybiškas paslaugas. Taip pat reikia pabrėžti, kad ne visi gali dirbti bet kokiose srityse. Trumpai tariant, kiekvienas renginių vedėjas turi savo sritį, kurioje jam sekasi dirbti geriausiai. Pavyzdžiui, žinomi humoro atstovai be jokios abejonės gali pravesti linksmą vakarą tiek mažam, tiek ir dideliam žmonių būriui. Kiti specialistai dirba tik su verslo ar technologijų renginiais. Dar kiti dirba dar kitose srityse. Dėl to labai svarbu kruopščiai pasidomėti stipriausiomis renginių vedėjų savybėmis. Aišku, tai liečia profesionalus. Kalbant apie mėgėjus – jų paslaugų siūloma vengti, jeigu pats renginys yra kažkokia jūsų darbo dalis.

Mėgėjiškas paslaugas teikiantys renginių vedėjai nėra tokie patikimi ir profesionalūs, tačiau jų paslaugomis dažnai susigundoma dėl labai mažų kainų. Jeigu jūsų planuojamas renginys yra tik atsitiktinis, tuomet galbūt ir nebus baisu surizikuoti. Tačiau, jeigu jūs esate renginių organizatorius, kuris šia veikla užsiima nuolatos, tuomet apie mėgėjų samdymą nėra prasmės galvoti. Matote, mėgėjai gali pakenti ne tik savo, bet ir renginių organizatorių reputacijai. Samdydami tokius mėgėjus, jūs labai rizikuojate gauti neigiamų atsiliepimų. Būtent jie gali kaip reikiant sugadinti jūsų verslą, nes vargu ar kas norės samdyti tokį organizatorių, kuris nesugeba tinkamai parinkti žmonių ir atlikti savo darbo. Tad, jeigu norite apsieiti be nesklandumų, tuomet renginių vedėjus reikėtų rinktis atsižvelgiant į jų profesionalumą.

Rodyk draugams


© 2018 Apie bele ką (kaip įprasta Lietuvoje) | Dizainas Windows Vista Administration | Susikurk savo blogą BLOGas.lt