Norėtumėte įsirengti terasą? Bijote, kad medžiagoms teks atseikėti didžiulę pinigų sumą? Visos terasos lentos pigiau parduodamos elektroninėje erdvėje. Tad, jeigu ieškote galimybių sutaupyti, tuomet pamirškite statybinių medžiagų pirkimą iš įprastų prekybos centrų. Dabar visą medieną terasai galite užsakyti internetu. Dauguma medienos pardavėjų pateikia itin lanksčias įsigijimo sąlygas, o svarbiausia – internete dažniau galima aptikti įvairiausias nuolaidas, kurios leidžia sumažinti išlaidas net kelis kartus. Planuojantiems įsirengti terasą, dabar medžiagas įsigyti būtų pats geriausias laikas. Jos šiuo metu yra be galo pigios, nes vasaros statybų darbai jau senai pasibaigė, todėl dauguma pardavėjų išparduoda turimus likučius.

Norint įsirengti terasą, iš pradžių reikia gana tiksliai viską apskaičiuoti. Kiekvienas terasos projektas turi būti paruoštas atsižvelgiant į menkiausias smulkmenas. Kadangi terasos turi atlaikyti žiemos ir rudens sąlygas, vadinasi ne tik mediena privers jus šiek tiek išlaidauti. Visos terasos lentos prieš montavimą turi būti paruoštos pagal tam tikrus standartus. Tai liečia impregnantus, gruntus, dažus. Mediena turi būti paruošta ir apsaugota tiek nuo termitų, tiek nuo šalčio, tiek ir nuo vandens. Jeigu terasos lentos bus sumontuotos, ir paskui ar prieš darbus nebus dažomos ar impregnuojamos, tai tik laiko klausimas kuomet viskas ims pūti. Neparuošus medienos pagal standartus, lentos pūvą daug greičiau.

Užsakant terasos lentas, būtina atsižvelgti ir į medienos rūšį. Ne paslaptis, kad ąžuolinės lentos yra tvirčiausios, tačiau aišku – jos yra ir brangiausios. Jeigu galite leisti didesnį biudžetą, tuomet siūloma dairytis į kiek brangesnę medieną, nes ji garantuos terasos ilgaamžiškumą. Be abejo, ne visi pardavėjai gali pasiūlyti aukščiausios kokybės medieną mažomis kainomis. Tuo labiau – kai kurie pardavėjai tokios netgi neturi. Jeigu jums rūpi tik mažos kainos, tuomet žinokite, kad su pigia mediena įrengta terasa tikrai neatlaikys ilgų laikotarpių – teks pinigus leisti vėl ir vėl.

Internetu terasos lentas užsakantys pirkėjai turi itin nuodugniai išanalizuoti pardavėjo keliamas įsigijimo sąlygas. Kai kurie nurodo, kad jo užsakyta mediena gali būti pristatoma tik tam tikruose miestuose. Kiti gali taikyti dar kitokius reikalavimus. Tad, būtinai viskuo pasidomėkite prieš perkant.

Patiko (0)

Rodyk draugams