Turbūt būtų sunku surasti žmogų, kuriam nepatinka keliauti. Daugelis džiaugiasi galimybe pamatyti naujus kraštus ir susipažinti su dar neregėtomis kultūromis. Tačiau dažniausiai didžiausias rūpestis kelionėse - skambučių tarifai užsienyje. Po poilsinių ar darbo kelionių svečiose šalyse atėjusi telefono sąskaita tikrai nedžiugina. Kad daugiau taip nebūtų, naudokitės TravelSIM paslaugomis.

Kas tai yra?

TravelSIM veikla yra roamingas - ryšio paslaugos užsienyje. Tai galimybė pigiau ir patogiau bendrauti keliaujant. Jums suteikiama SIM kortelė užsienyje. Su ja Jūs galėsite laisvai bendrauti negalvodami, kad tai Jums kainuos krūvą pinigų. Ši kortelė veiks daugiau kaip 170 šalių. Skambučiai užsienyje su šia kortele Jums kainuos net kelis kartus mažiau nei siūlo kiti Lietuvos operatoriai. Be to, su šia kortele daugelyje Europos šalių galėsite naudotis nemokama skambučio priėmimo paslauga ar siųsti nemokamas SMS žinutes.

Kaip naudoti?

TravelSIM suteikiama kortelė yra ne tik pigių skambučių galimybė, bet ir patogi naudoti. Vieną kortelę galėsite naudoti visose šalyse. Ją papildyti galite bet kada arba pasirinkti kasmėnesinį mokėjimą už paslaugas. Be jokių papildomų sutarčių įsigiję kortelę, ją galėsite naudoti iškart vos įdėję į telefono aparatą. Jūs taip pat galėsite ne tik papildyti sąskaitą bet kuriuo metu, bet ir lengvai patikrinti savo sąskaitos likutį.

Ar tikrai pigu?

Su šia SIM kortele užsienio tarifai Jums bus itin patrauklūs. Jei naudojantis kitų operatorių paslaugomis skambučio kainą į Egiptą siekia net kelis litus, tai su TravelSIM tokie skambučiai užsienyje Jums kainuos vos 1,65 Lt. su PVM. Tai puiki galimybė ne tik laisvai bendrauti keliaujant, bet ir mokėti už tai itin patrauklią kainą. Skambučių tarifai užsienyje Jums gali būti dar pigesni užsisakant papildomų paslaugų ar naudojantis galiojančiomis akcijomis. Taip pat galite naudotis nemokamomis Jums skirtomis SMS žinutėmis internete. Taigi galite sutaupyti net iki 90 poc. išlaidų.

Šia kortele naudotis itin paprasta ir naudinga. Su ja skambučių tarifai užsienyje Jums nebekels jokių nemalonių emocijų, galėsite priimti skambučius visiškai nemokamai, taip pat nemokamai siųsti SMS žinutes. Ši kortelė leis Jums laisvai bendrauti keliaujant ar susisiekti su užsienyje gyvenančiais draugais ir giminaičiais.

Patiko (0)

Rodyk draugams