Įmonę steigti pačiam - neapsimoka. Pateiksiu kelis nenuginčijamus faktus, kurie tai įrodys. Dar daug žmonių steigia savo verslus patys, o paskui pasakoja, kokius kančių kelius reikėjo praeiti, kol susirinko reikiamus dokumentus. Pati steigimo procedūra juk paprasta, tačiau daugiausiai vargo yra su įmonės steigimo dokumentais.

Faktas Nr. 1. Laikas, kurį sugaištame steigdami įmonę gali būti panaudotas kitiems darbams. UAB steigimas - greitas procesas. „Registrų centrui” pristačius reikalingus dokumentus, įmonė įsteigiama per 2-5 darbo dienas. Daugiausiai laiko užima dokumentų surinkimas. Įsivaizduokite, kad verslą kuriate darbo metu. Jūsų darbas - valandinis, todėl atlyginimą gaunate pagal valandas. Dokumentų rinkimui sugaišite 10-20 valandų. Jei jūsų valanda kainuoja 150 litų, prarasite nei daug, nei mažai 1500-3000 litų. Steigdami UAB su profesionalų pagalba užtruksite vos valandą - visa kita padarys finansiniai konsultantai už 900 Lt.

Faktas Nr. 2. Ar tikrai norite mokytis iš klaidų? Paprastai steigiant įmonę, jaunieji verslininkai dar nėra susipažinę su visa tvarka, dėl to praleidžiama nemažai laiko aiškinantis, ką ir kaip reikia daryti. Neišsiaiškinus iki galo, yra didelė tikimybė, kad pildant dokumentus įsivels kažkokia nelemta klaida. Tokiu atveju UAB steigimas gali tęstis gana ilgą laiką. Vėl bus sugaištamas laikas, kuris skirtas tiesioginiam darbui, o ne popierėlių pildymui. Profesionalūs steigėjai įmones kuria kas dieną, todėl jie klaidų nedaro. Dėl to ir įmonė įsteigiama greitai ir pagal visus reikalavimus.

Faktas Nr. 3. Stresas yra bet kurios įmonės steigimo palydovas. Steigiant įmonę pirmą kartą, žmogus labai daug jaudinasi, nerimauja, kuria įvairias ateities verslo projekcijas ir sąmokslo teorijas. Klaidos baimė kartais būna tokia stipri, kad tai atsiliepia net savijautai, geriami raminantys vaistai. UAB steigimas - nėra lemtingas gyvenimo posūkis, dėl kurios viskas gali apsiversti aukštyn kojomis. Jei jau nusprendėte užsiimti verslu, tai ir buvo lemtingassprendimas, o ne elementarus veiklos įforminimas. Profesionalūs steigėjai tegul patiria stresą, jūs dar turėsite pakankamai progų įsigyti žilų plaukų…

Trys nenuginčijami faktai įrodo, kad steigti įmonę reikia su profesionalų pagalba. Juk automobilio taisymą patikime profesionalams, nors galėtume ir patys susitvarkyti. Verslo kūrimą taip pat galime atiduoti į profesionalų rankas. Tada viskas klojasi kaip iš pypkės, o sutaupoma kur kas daugiau, nei išleidžiama. Steigiant UAB per finansiniuskonsultantus nereikia turėti 10 000 litų įstatiniam kapitalui. Tai jau yra didelė nauda.

Patiko (0)

Rodyk draugams