Ar lengva rasti patikimą ir Jūsų lūkesčius atitinkantį vestuvių fotografą? Paspausti fotoaparato mygtuką kiekvienas iš mūsų mokame, tačiau norisi, kad paslauga būtų atlikta profesionaliai ir netektų raudonuoti prieš pažįstamus dėl nevykusių kadrų ar juo labiau gailėtis patiems, kad nebuvo patenkinti jaunųjų lūkesčiai. Vestuviu fotografas - tai bene vienas sunkiausiai randamų ir išsprendžiamų klausimų planuojant savo didžiąją šventę. Tad ką reikia žinoti, kad rastumėt Tą vienintelį, kuris galės išpildyti Jūsų norus ir būtumėt patenkinti rezultatu?

Taigi svarbiausia, ką turite aptarti su savo vestuvių fotografu yra:

  • Išsiaiškinkite kuo daugiau apie fotografą. Tai yra atlikite išankstinius namų darbus. Peržiūrėkite jo portfolio esančias nuotraukas. Iškart gali kilti nemažai klausimų, tad juos užsirašykite ir juos galėsite pateikti pokalbio metu.
  • Fotografavimo stilius - tai vienas svarbiausių aspektų vestuvių metu. Papasakokite, kokias įsivaizduojate ir planuojate daryti vestuves. Norite tradicinių, meninių ar tiesiog reportažinių kadrų? Aišku, dažniausiai pasitaiko, kad visko norima po truputį. Tad Jūsų valia rinktis.
  • Vestuviu fotografo naudojama įranga. Ar galės jis įgyvendinti Jūsų idėjas ir norus. Galbūt norėsite kažko specialaus, tad gali tekti įrangą nuomotis.
  • Kur ir kokios individualios fotosesijos norėsite?
  • Aptarkite fotografo darbo laiką ir kokius momentus, žmones ar aplinkos objektus jis privalės įamžinti.
  • Nepamirškite pasiteirauti, kaip vestuviu fotografas pateiks Jums nuotraukas (nuotraukų originalai ar kopijos, kokiu formatu) ir iš karto sutarkite atsiskaitymo būdą.
  • Kartu nuspręskite, kokio skaičiaus nuotraukų pageidaujate, kiek jų norite koreguotų, retušuotų, nes tai - didžioji fotografo darbo dalis.
  • Pokalbio metu galite aptarti dėl papildomų paslaugų, jei esate numatę turėti interaktyvią nuotraukų galeriją, nuotraukų knygą, norėsite įsirėminti labiausiai patikusias nuotraukas. Ar pavyks tai įgyvendinti?
  • Galbūt galite užsisakyti išankstinę asmeninę fotosesiją, kuri ir parodys, jo darbų kokybę ir Jūs žinosite, kaip būsimas vestuviu fotografas dirba.
  • Būtinai pasirašykite paslaugų teikimo sutartį - tai bus rašytinis garantas dėl visų aptartų klausimų gilus ginčams.

Žinoma, nėra lengva išsirinkti Jūsų lūkesčius geriausiai atitinkantį vestuvių fotografą, tačiau pasiteiraukite draugų, skirkite laiko paieškai internete ar kituose šaltiniuose ir net neabejojame, kad rasite norimą fotografą, o mūsų pateikti klausimai jam padės „sudėti visus taškus”.

Patiko (0)

Rodyk draugams