Mada – kasdien besikeičiantis procesas: vieni atranda ekstravagantiškus apdarus, kuriais gali pasipuošti išskirtinėmis progomis, kiti leidžia sau mėgautis laisvo stiliaus drabužiais net ir eilinę darbo dieną, treti, atradę oficialų stilių, juo mėgaujasi net ir už biuro sienų… Būtų galima tęsti ir tęsti, norint parodyti, kad mada – nepastovi ir greit besikeičianti it rudens lapai. Tačiau šiandien mes ne apie tai. Šiandien mes aptarsime tai, kad ir interjeras mūsų namuose keičiasi, o tai diktuoja ne tik mados tendencijos, bet ir nuolat kintantis mūsų gyvenimo būdas.

Miegamasis ir virtuvė – tai vis dar lankomiausi mūsų namų kambariai, kuriuose praleidžiame didžiąją savo laiko dalį. Pasak atliktų apklausų rezultatų, virtuvės baldai gaminimo erdvėje – viena iš svarbiausių detalių. Ko gero nesuklysiu teigdama, kad svarbiausi virtuvės baldai būtų: valgomojo stalas, kėdės, pakabinamos arba prie sienos pastatomos spintelės indams, biriems maisto produktams susidėti bei lentynėlė įvairiems rakandams. Šie virtuvės baldai patalpoje turi būti pastatyti patogiai, kad gaminant maistą viskas būtų „po ranka“. Būtent todėl patogu, kai virtuvė yra kompaktiška, nedidelė, kai joje nepaliekama nereikalingos erdvės. Taip pat svarbu paminėti, kad virtuvės baldai turi būti neerzinantys (ypač kalbant apie spalvą), nes tai gali išbalansuoti ne tik Jus, bet ir sugriauti Jūsų bio laukus, kurie, patikėkite manimi, yra labai svarbūs Jūsų harmoningame ir pusiausvyra alsuojančiame gyvenime (tai tinka kalbant apie visus namuose esančius kambarius).

Šiandien, kai daug dirbantys žmonės namie praleidžia nedidelę savo laiko dalį, savo ruožtu ir miegamojo kambarys, ir virtuvė, gali būti ne itin erdvios patalpos, kuriose viskas įkomponuota kompaktiškai bei talpiai. Šiuolaikiniai žmonės mėgsta minimalistinį stilių, kuriame estetiškai ir dailiai telpa viskas, ko reikia: virtuvėje – virtuvės baldai, buitinė technika ir maisto gaminimui reikalingos priemonės, o miegamajame kambaryje – lova, drabužių spinta bei spintelė. Kartais atrodo, kad žmogui reikia labai daug, tačiau tai ne tiesa - jam užtenka, kad būtų vietos pavalgyti ir pamiegoti, o visa kita tik detalės.

Patiko (0)

Rodyk draugams