Vonia - pirmoji vieta, kurioje kiekvienas apsilankome tik nubudęs ir paskutinė, į kurią užsukame prieš miegą. Juk rytas džiugina ne tik pasisveikinimo žodžiais, bet ir malonia, jaukia aplinka, ypač vonios kambaryje. O čia pagrindinis akcentas - baldai. Vonios baldų gamyba - tai ne tik spintelės, bet ir prausykla, dušo kabiną, vonia ir tualetas, jei jo nėra ne atskirame kambaryje. Meistrai, užsiimantys šio kambario baldų gamyba pasirūpina jų kokybe ir puikiu estetiniu vaizdu.

Norint sukurti puikų vonios dizainą, tam reikia skirti nemažai laiko ir investicijų, tačiau galutinis rezultatas to vertas. Ši erdvė skirta ne vien prausimuisi ar skalbimui, bet ir atsipalaidavimui, išsivadavimui nuo streso, patirto per visą dieną. Taigi pasidomėję vonios baldų gamyba, šį kambarį galima įrengti įvairiausiai, naudojant skirtingų, jums labiausiai priimtinų stilių baldus ir įrangą.

Vonioje esančios spintelės būna pačios įvairiausios: integruotos, iškilios, išskirtinai krintančios į akis ar kuklios - viskas daroma, kad klientas būtų patenkintas. Jos turėtų būti talpios ir praktiškos, kad sutalpintų visus vonios reikmenis. Galite tiesiog pastatyti naują tualetinį staliuką ar spintelę su stalčiais arba tiesiog papildyti esamus baldus elegantiškomis detalėmis ir jūsų vonia atnaujės, joje bus maloniau būti. Jei iš siūlomų baldų gausybės sunku išsirinkti ir suderinti vieną su kitų, vonios baldų gamyba užsiimančios įmonės mielai pasiūlys įsigyti standartinį vonios baldų komplektą, į kurį dažniausiai įeina spintelė kriauklei, kuri gali būti ir su lentynėlėmis ir su stalčiais, veidrodis ir papildoma spintelė, kitiems daiktams. Įsigiję tokį komplektą galėsite mėgautis harmonija dvelkiančiu vonios kambariu.

Visų pirma, įsirenginėjant vonią, reikia nuspręsti, kokios ji bus spalvos. Specialistai rekomenduoja šio kambario spalvas derinti prie visuose namuose dominuojančių atspalvių. Geriausiai tinka pastelinės spalvos: smėlinė, melsva, rožinė ir kt.

Vonios kambarys gali būti modernaus arba klasikinio stiliaus. Pastarasis interjeras visada madingas. Čia naudojamos švelnios spalvos, lengvos detalės, prabangiose voniose neretai galima pamatyti ir paauksuotų ar aukso spalvą imituojančių akcentų, kurie sukuria prabangos atmosferą. Modernaus stiliaus vonios baldai būna ryškus, sienos dažomos ar kitaip padengiamos taip pat akį rėžiančiomis spalvomis, čia derinami nesuderinami dalykai.

Turint idėją, kokie baldai reikalingi ir norint susikurti ne tik patogų, bet ir išskirtinį vonios interjerą, reikia nuspręsti, iš kokios medžiagos turėtų būti pagaminti baldai. Iš marmuro - asocijuojasi su romėnų pirtimis, mediniai baldai primena rusišką pirtį, plastikas yra labai patogus, atsparus drėgmei, ilgaamžis. Kita vertus, su baldų gamyba dirbantys meistrai naudodami šiuolaikines technologijas ir medžiagas, apdoroja medį taip, kad jis tampa atsparus tiek fiziniam poveikiui, tiek ir drėgmei.

Šio kambario baldų gamyba ir tokie meistrai darosi vis patrauklesni pirkėjams. Juk jie turi būti ne tik funkcionalūs, bet ir patenkinti išrankiausią skonį. Vis daugiau žmonių vertina išskirtinio meistriškumo, stilingus, patvarius net iššaukiančius vonios baldus.

Taigi vonios baldus reikėtų rinktis protingai ir apdairiai. Reikia pasirinkti tokį jų stilių, kad jie tiktų prie viso namų interjero. Jie gali būti įvairūs: rankų darbo ar dirbtinai sendinti, dekoratyviai išdrožinėti ar minimalių tiesių linijų.

Patiko (0)

Rodyk draugams