Internetu įsigyti galima kone viską. Tai pirkimo būdas, vertinamas dėl mažesnių laiko sąnaudų ir dažniausiai patrauklių kainų. Šios tendencijos galioja ir vaikiškų prekių srityje – žaislai internetu įsigyjami patogiai ir greitai. Ką galima rasti užsukus į virtualią erdvę?

Vaiko amžius – svarbus veiksnys norint nupirkti žaislą. Vienokie daiktai reikalingi ir patinka kūdikiams, kitokie aktualūs, jei turite vyresnių vaikų. Tad viena iš elektroninių parduotuvių kategorijų – prekės kūdikiams. Ne paslaptis, kad barškučiais ir kitais reikmenimis pradedama domėtis dar tik laukiant kol naujas žmogus ateis į pasaulį. O internetas yra puiki erdvė apsižvalgyti, ką siūlo pardavėjai – atradus keletą laisvų minučių galima pasidairyti po virtualias lentynas. Ir pasvajoti ar netgi šį tą įsigyti.

Kad žaislai internetu gali būti nuperkami palyginti nebrangiai, įsitikino nemažai tėvų. Tačiau prieš perkant reikia gerai pamąstyti. Tikriausiai mašinėles mėgstančiam berniukui nesiūlysite lėlės? Tačiau šie žaislai itin patinka mergaitėms, todėl internetinėse parduotuvėse rasite įvairaus dydžio ir išvaizdos lėlių, prie kurių bus nurodytos nevienodos kainos. Parduodama ir priedų, pavyzdžiui, vežimėlių ar namų. Taigi, galima turėti visą komplektą.

Internete taip pat randama žaislinių transporto priemonių – šios patinka berniukams. Tai įvairūs automobiliukai ir net traktoriai ar lėktuvai. Vieni paprasti, nebrangūs, o kiti valdomi radijo bangomis ir keliantys nemažą entuziazmą. Mažasis gali persikūnyti į lenktynininką ar autovežio vairuotoją. Kaip ir lėlių atveju, siūlomi įvairūs priedai, pavyzdžiui, trasos. Turbūt nesunku nuspėti, kad radijo bangomis valdoma mašinėlė gali sudominti ne tik vaiką, bet ir tėtį…

O norint rimtesnės transporto priemonės galima rinktis automobilį-paspirtuką, minamą keturratį ar elektromobilį.

Pliušiniai žaislai – dar viena kategorija. Juos mėgsta tiek berniukai, tiek mergaitės. Tai gali būti mažas meškiukas ir didelis meškinas, šuo, katė ar bet koks kitas gyvūnas. Jie tampa žaidimo dalyviais ir netgi puošia interjerą – juk ant sofos pasodintas meškinas atrodo gražiai.

Ir berniukams, ir mergaitėms patinka kaladėlės. Spalvingos, įvairių dydžių, skatinančios ką nors kurti. Tai įdomu ir lavina. Beje, užsiminus apie lavinimą verta įtraukti ir dėliones – tai kūrybingas laisvalaikio praleidimo būdas, suburiantis visą šeimą.

Vaikai žaidžia namus, parduotuvę ir t. t. Internete galima rasti visokių įdomybių, net ir vaikiškų kasos aparatų. Turbūt jau supratote, kad žaislai internetu orientuoti į įvairias amžiaus grupes ir pomėgius. Spalvinga parduotuvės lentynų imitacija, vaikiškos virtuvės – tai, kas leidžia geriau įsijausti į vaidmenis. Vaikiški dulkių siurbliai ar vejapjovės – dar ne viskas, ką gali pasiūlyti specializuotos parduotuvės.

Tiesą sakant, panorėjus apžvelgti, kokie žaislai internetu šiais laikais parduodami, buvo tikėtasi rasti kai ką įdomaus. Bet apžvalga pranoko lūkesčius. Visko tiek daug, kad rinkimasis tampa savotiška kelione. Tai tarsi tūkstančiai lentynų, kuriose karaliauja vaizduotė. Žvelgiant į praktinius niuansus, paminėjimo vertos ir kainos – kuo platesnis asortimentas, tuo patrauklesnių pasiūlymų jame yra. Tėvai nuperka tai, kuo vaikai džiaugiasi.

Patiko (0)

Rodyk draugams