Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2018-11-09

Ar lytiniai santykiai yra esminė porų skyrybų priežastis?

Publikuota: Kita

Kai pradedam diskutuoti, kodėl kai kurioms poroms santykiai nesusiklosto taip sėkmingai kaip kitoms, dažniausiai sužaidžiama seksualinio nesuderinamumo korta. Tačiau, ar visada skirtingas seksualinis apetitas ir kiti niuansai yra viena priežasčių skirtis? Specialistai teigia, kad reikėtų įvertinti visus faktorius, o ne tik tai, kiek sekso nori antroji pusė ir ar ji sugeba patenkinti kitus keliamus reikalavimus lovoje. Čia labai svarbu pabrėžti, kad poroje viskas turėtų būti daroma kartu ir svarbiausia - santykiuose yra mokomasi. Vienas partneris turi daugiau patirties vienoje, kitas - kitoje srityje. Tai yra sąžiningi mainai, kuriuos dažnai pamiršta ką tik gyventi kartu pradėjusios poros.

Specialistų teigimu, seksualinis nesuderinamumas yra ypač dažna skyrybų priežastis, bet jie taipogi teigia, kad to neturėtų būti kai kuriais atvejais. Tai turėtų būti išskirtinės situacijos. Paprastai kalbant, visada siūloma ieškoti kompromisų. Kad ir tas pats nepatyrimas - juk tai iš šalies žvelgiant yra visiška smulkmena, kuri gali būti ištaisoma per trumpą laiką. Tikrai yra galimybių kažką išmokti naujo ar tiesiog įsiklausyti į partnerio pageidavimus. Žinoma, jeigu kalba eina apie lytinių organų dydžius, tuomet tai ir būtų galima laikyti išskirtinumais.

Seksualinis gyvenimas daro didžiulę įtaką santykių kokybei. Blogiausia tai, kad esant problemoms, poros nenoriai apie tai kalba. Dažniau būna, kad patarimo klausiama iš šalies, nors būtų galima klausti būtent paties partnerio ar partnerės. Verta žinoti, kad skyrybos dėl seksualinio nesuderinamumo turėtų būti tik kraštutinė priemonė.

Jeigu tai yra didžiulė problema santykiuose, tikrai nerekomenduojama iš karto sukti skyrybų keliu. Geriausia būtų apsilankyti pas specialistus, kurie galėtų duoti naudingus patarimus. Patikėkite, yra daugybę specialistų, galinčių padėti išsisukti iš keblios padėties.

Kas liečia kitas problemas, taip pat verta atminti, kad šiais laikais yra gaminami įvairūs priedai, kurie galbūt pagerins jūsų seksualinį gyvenimą. Kaip jau minėta - poros turi išbandyti naujus dalykus, tad drąsiai siūloma apsilankyti erotinių prekių parduotuvėse ir panagrinėti ten esančius priedus. Galbūt kažkokia mažas smulkmena, kurią įsigysite ten, kardinaliai pakeis jūsų situaciją.

Patiko (0)


Atgal į: Ar lytiniai santykiai yra esminė porų skyrybų priežastis?