Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2011-09-09

Lietuviškų TOP 10 sąrašų trūkumas

Publikuota: interneto puslapiai

Keistuoliai mes lietuviai esame. Vienų paslaugų internete prisiveisiame be proto daug, o kitų - per mažai. Štai pavyzdžiui grupinių nuolaidų puslapių turime apie 30, tuo tarpu vartotojų atsiliepimų puslapių - vos 2, o ir tuos labai specializuotus (kalba eina apie eVertink.lt ir Kritikai.lt). El. parduotuvių Lietuvoje - virš 1000, nors aktyviai (bent kartą per mėnesį) internetu naudojasi apie 1 milijoną lietuvių. Bet aš ne apie tai noriu “pasibėdavoti”.

Esu SEO tekstų rašytojas ir kartais labai daug laiko sugaištu (už jį man niekas nemoka) informacijos paieškai apie tam tikros srities įmones. Kartais labai sunku surasti, kas yra lyderis tam tikroje rinkoje. Pavyzdžiui, kur galiu rasti TOP 10 Lietuvos statybos įmonių? Žinau, kad dienraštis “Verslo Žinios” nuolatos daro tokius sąrašus, tačiau jie prieinami tik laikraščio prenumeratoriams, o priėjimas prie turinio yra mokamas. Be to VZ.lt pateikia labai daug duomenų, kurių dažniausiai nereikia - įmonės vadovą, kontaktus ir t.t. Kai yra išleidžiamas eilinis statistinis leidinys, jo duomenų viešai niekas neaptarinėja.

Pavyko rasti tik vieną TOP 10 tipo puslapį TopTen.lt, kuriame pilna iš užsienio šaltinių verstos informacijos. Tiesa, yra keletas lietuviškų aktualijų, tačiau nepakankamai.

Jei kam reikia verslo idėjos, kuri būtų sėkminga, pabandykite sukurti panašų puslapį ir orientuotis į Lietuvos aktualijas. Neabejoju, kad ir be “supermamų” paminėjimo forume toks projektas būtų itin sėkmingas ir gausiai lankomas tikslinės auditorijos - verslininkų, studentų, moksleivių, žurnalistų. Užsienyje kiekvienas save gerbiantis blogeris rašo savo TOP 10, TOP 20 ar net TOP 46 apie tam tikrą sritį, kuriame nurodo savo patarimus. Kodėl negali TOPai būti populiarūs ir Lietuvoje?

Gal būtų įdomu tokį projektą kam nors padaryti? Bendradarbiauti gali ir keli autoriai.

Patiko (0)


Atgal į: Lietuviškų TOP 10 sąrašų trūkumas