Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2012-11-24

Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu

Publikuota: Grožis ir sveikata

Pigmentinės dėmės yra vidutinio amžiaus moterų prakeiksmas, kai siela vis dar jauna ir pašėlusi, o kūnas į paviršių jau iškelia pirmuosius senėjimo požymius - pigmentines dėmes. Taip pat nuo saulės poveikio atsiradusias dėmes. Tai sudaro klaidingą aplinkinių įspūdį apie amžių, taip pat gana neestetiškai atrodo.

Pigmentinės dėmės atsikratymo būdų yra ne vienas pradedant nuo kosmetikos ir baigiant plastine chirurgija. Vienas iš efektyviausių būdų - pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu. Tai tarpinis variantas tarp cheminių injekcijų ir plastinės chirurgijos, kurios metu praktiškai yra atliekamos odos tempimo ir persodinimo procedūros. Chemija - nepakankamai efektyvu ir gali turėti įvairių šalutinių poveikių. Plastinė chirurgija - brangu ir reikalauja gana ilgo periodo atsistatymui. Tarpinis variantas yra kokybiškos lazerinės procedūros, kurių metu lazerio spindulys paveikia odą tiksliai ten, kur reikia, kad melanino dėmė būtų sunaikinta.

Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu Fraxel DUAL yra neskausmingas, tačiau tai irgi nėra maloni procedūra, nes oda patiria stresą ir kaitinimą. Skirtingai nuo kitų lazerių, Fraxel DUAL pasižymi itin dideliu efektyvumu, kuris be techninių savybių gali būti išreiškiamas dienų, reikalingų odos atstatymui, skaičiumi. Po procedūrų oda atsistato per 3-4 dienas. Tai reiškia, kad šioms lazerinėms procedūroms atlikti nereikia trikdyti nusistovėjusio gyvenimo ritmo, imti papildomas atostogas ir keisti planus. Ketvirtadienį atliekate procedūras, penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį praleidžiate namie, kaip įmanoma sterilesnėmis sąlygomis, o pirmadienį jau drąsiai galite eiti į darbą ir rodytis viešumoje.

Tokia nedidelė izoliacija yra reikalinga ne dėl to, kad paveiktos odos vaizdas yra neestetiškas ar gąsdina aplinkinius, o todėl, kad reikia saugotis tiesioginių saulės spindulių ir įvairių infekcijų, kurie gali sutrukdyti odai greitai atsistatyti.

Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu Fraxel DUAL atliekamas tik vienoje grožio klinikoje Lietuvoje. Grožio ir estetikos centras OKEANIJA kol kas vieninteliai turi tokį Fraxel lazerį, kurio efektyvumas yra toks didelis. Frakciniai lazeriai nėra naujiena Lietuvoje, tačiau jie skirti arba kitoms procedūroms, arba jų efektyvumas yra mažesnis.

Kaip ir bet kuri kita grožio procedūra, taip ir pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu, reikalauja specialisto konsultacijos. Tik dermatologas gali įvertinti, kokios procedūros iš tikrųjų reikia, nes pigmentinių dėmių kilmė ir struktūra yra labai įvairi. Visos smulkmenos turi būti labai kruopščiai įvertintos ir apsvarstytos. OKEANIJOS specialistai čia turi labai daug patirties, tad galima tikėtis profesionalios konsultacijos ir efektyvios paslaugos, po kurios didžiosios daugumos pigmentinių dėmių tam tikrame odos plote greičiausiai nebeliks.

Patiko (0)


Atgal į: Pigmentinių dėmių šalinimas lazeriu