Įsivaizduokite paprastą situaciją. Kiekvieną trečiadienį su draugais renkatės sužaisti Monopolio pas kažką namuose. Paprastai šeimininkas nėra labai patenkintas tokiu vizitu, nes paskui jam vienam reikia viską tvarkyti. Jei gyvena ne vienas, tai kyla dar daugiau problemų. Išeitis – eiti į barą ir ten žaisti. Bet bare niekas nelaiko didžiulio stalo be užsakymų. Žaisdami turėsite užsisakyti gėrimų ir maisto, kad jūsų kompanijos neišvytų. Irgi problematiška. Tad kur dar galima pažaisti mėgstamą stalo žaidimą?

Anti-cafe žaidžiamas žaidimas suaugusiems - Twisteris

Anti-cafe žaidžiamas žaidimas suaugusiems - Twisteris

Neseniai Vilniuje, Gedimino prospekte 46 duris atvėrė neįprasta įstaiga – Anti-kavinė. Anti-cafe idėja yra paprasta. Čia niekas negamina maisto, nepilsto gėrimų ir nenešioja. Lankytojai patys atsineša maistą, o arbatos ir kavos gali gerti nemokamai kiek tik nori. Mokama yra už praleistą laiką. Tokiu būdu sutaupoma gana nemažai pinigų. Anti-cafe pritaikyta nedidelėms žmonių grupėms, norintiems praleisti savo laisvalaikį – pažaisti savo mėgstamus stalo žaidimus, „proto mūšį“, taip pat pasižiūrėti filmą, pristatyti savo idėjas ir kūrybą.

Verslas gali čia rengti mini pristatymus taip pat, nes patalpos pritaikytos sutalpinti 30-40 žmonių. Aišku, tik reikia rezervuoti vietas iš anksto.

Tai nėra pokylių salė, nors savo virtuvę (profesionalią) ir turi. Tai nėra šokių salė triukšmingiems vakarėliams su Djais ir lazerių šou. Čia nėra vienodų stalų, kuriuos sustūmus į vieną eilę galima girtuokliauti ir traukti lietuvių liaudies dainas… Tai turiningo laisvalaikio praleidimo vieta, kurioje galima atsinešti savo maistą, stumdyti baldus, nemokamai naudotis Wi-Fi internetu ir gerti kavą bei arbatą, kiek tik telpa.

Anti-cafe idėja atėjo iš Rusijos, Sankt-Peterburgo, kuriame labai daug įvairių meno žmonių, neturinčių, kur pristatyti savo kūrybą ir norinčių tai padaryti už simbolinį mokestį. Ši idėja tapo populiari, nes patiko rusams ir kitų šalių piliečiams. Dabar tokia antikavinė atvėre duris ir pačiame sostinės centre.

Jei neturite, kur praleisti savo laisvalaikį ar suorganizuoti nedidelį asmeninį renginį su kukliomis vaišėmis, Anti-cafe gali pasiūlyti savo paslaugas. Tai itin jauki vieta, kuri net neprimena kavinės. Čia galima net dirbti, jei namuose nusibodo, ar nėra ramybės…

Patiko (0)

Rodyk draugams