Aukštųjų mokyklų padėtis labai ženkliai pasikeitė. Šiuo metu studijas baigti gali beveik visi, kurie tik turi pinigų. Keliai atviri tiems, kurie gali sau leisti „nusipirkti“ pažymį. Nieko keisto, kad tai sumažino pačios aukštosios mokyklos galią ir šiuo metu studijų baigimas nebeatrodo kažkas ypatingo ir išskirtinio. Labai dažnai vietoje universitetų ir kolegijų pasirenkamos profesinės mokyklos ir net kursai. Štai buhalterių kursai Vilniuje paskutiniu metu gana dažnai įvardijami kaip geresnis pasirinkimas nei kad studijos aukštojoje mokykloje.

Buhalterių kursai Vilniuje puikiai tinka tiek su buhalterija anksčiau jau dirbusiems asmenims, kurie nori kiek daugiau patobulėti, tiek naujokams, kurie svajoja dirbti šioje srityje.

Kodėl kursai geriau nei aukštosios mokyklos?

Kaip jau minėjome – kursai paskutiniu metu pasirenkami kur kas dažniau nei kad aukštosios mokyklos. Jos prarado savo vertę, tad kursų pasirinkimas vis labiau populiarėja.

  • Žinoma, kursai kainuoja kur kas pigiau. Net ir įstojus studijuoti į valstybės finansuojamą vietą neturėsite laiko dirbti, tad teks iš kažkur gauti pinigų, kurie bus skirti pragyvenimui.
  • Kursai trunka nuo pusės metų iki metų. Per trumpą laiką tikslingai sužinosite Jums aktualią informaciją.
  • Kursų metu labiau susikoncentruojama ties praktika, o ne teorija. Baigus mokytis iškart gebėsite naudotis apskaitos programomis ir priimti svarbius sprendimus.
  • Kursų metu galima susirasti potencialų darbdavį, kadangi daugelis kompanijų būtent tokiose vietose ir ieško kompetentingų ir mokytis norinčių buhalterių.

Kaip pasirinkti kursus organizuojančią įmonę?

Žinoma, kažką mokėti baigus kursus pavyks ne tik tokiu atveju, jeigu pats nuoširdžiai stengsitės, tačiau ir atradus tokią mokyklą, kurioje dirbantys mokytojai būtų pasiruošę suteikti viską ką tik žino patys. Buhalterių kursai Vilniuje siūlomi ne vienoje vietoje. Pasirinkimą tikrai turėsite, tad naudinga palyginti kuo daugiau variantų, kad pavyktų atrasti tą, kuris labiausiai tinka Jums.

  1. Kaina. Tai vienas pagrindinių kriterijų derinant bet kokio tipo paslaugas. Labai pigūs kursai gali reikšti prastą mokytojų kompetenciją. Tuo pačiu negausite užtektinai žinių, kurios Jums padėtų jaustis drąsiai buhalterijos srityje.
  2. Pamokos. Šiuo metu populiaru siūlyti ne tik realias, tačiau ir virtualias pamokas. Tiesa, toli gražu ne kiekvienas sugeba mokytis savarankiškai, tad jau geriau sumokėkite kiek daugiau ir atraskite laiko realiems susitikimams su mokytoju.
  3. Atsiliepimai. Internete naudinga perskaityti kitų žmonių atsiliepimus, kurie jau naudojosi konkrečios kompanijos paslaugomis. Tai padės susidaryti preliminarią nuomonę bei nuspręsti, ar suteikiamų paslaugų kokybė patenkins.
  4. Mokytojai. Visada naudinga susirinkti detalesnę informaciją apie mokytojus. Dažniausiai ji būna paskelbiama internetiniame puslapyje. Pasižiūrėkite, ką jie yra baigę ir apskritai – kas jiems yra buhalterija.
  5. Vieta. Natūralu, kad mokomasi toje mokykloje, kuri Jums yra strategiškai patogioje vietoje. Kalbame ne tik apie Lietuvos miestą, tačiau ir konkretaus miestelio mikrorajoną. Daugelis dirbančių asmenų ir taip sunkiai atranda laiko kursams, tad norisi sutaupyti laiko iki kelionės vietos.
  6. Programa. Retas žino, tačiau dažniausiai internetiniuose puslapiuose galima atrasti labai detalią kursų programą. Ji reikalinga tokiu atveju, jeigu norite tiksliai žinoti ko mokysitės. Susipažinkite. Jeigu turite bent kiek patirties buhalterijoje – įvertinti ar programa yra naudinga nebus sunku.

Buhalterija yra specifinė sritis, kuri tikrai domina ne visus. Jeigu turite pašaukimą – išnaudokite tai. Mokykitės, ieškokite ir dirbkite. Daugiau visą kitą pats ateis į Jūsų rankas.

Patiko (0)

Rodyk draugams