Dirbtinė žolė ROYAL GRASS® yra pagaminta iš polietileno (PE) pluošto. Rinkdamiesi veją, atkreipkite dėmesį į jos matmenis - aukštį, pluošto dydį, storį, drenažo pajėgumą. Konsultuokitės su „Svajonių vejos” specialistais, kurie patars, kokia veja geriausia individualiu atveju.

Aukštis

ROYAL GRASS® vejos aukštis yra nuo 24 iki 65 mm. 30-35 mm yra dažniausiai pasirenkamas aukštis. Aukštesnė veja primena nenupjautą, tvarkingą žolę. Trumpesnė danga suteiks mažiau minkštumo pojūčio.

Storis

Reikėtų atkreipti ir į dangos plaukų storį. Mažesnio tankio ir plono plauko danga atrodys geriau mažesniame plote, o didesniame - geriau rinktis storesnio plauko žolę.

Vejos tankis

Tai taip pat svarbus parametras. Aprašyme žiūrėkite, koks dirbtinės žolės tankis viename kvadratiniame metre. Didesnio tankio danga yra minkštesnė ir tiesiau stovi jos plaukeliai.

Idealu, jei dirbtinė žolė klojama ant tvirto pagrindo

Prieš montuojant žolę, išsimatuokite plotą, kurį norite užkloti. Jeigu jums reikalingi išmatavimai 3,9 m /1,8 m, paimkite 4 m pločio ir 2 m ilgio veją. Nukirpkite 10 cm nuo pločio ir 20 cm nuo ilgio. Jeigu dirbtinė žolė yra 2 m pločio, galima sujungti du jos gabalus. Jungiant reikia atkreipti dėmesį, kad abiejuose gabaluose plaukeliai būtų pasvirę viena kryptimi.

Norint kloti dirbtinę žolę ant lygaus paviršiaus balkone, terasoje, tereikės nuvalyti pagrindą ir ant jo priklijuoti veją. Taip pat ją galima pritvirtinti varžtais ar tiesiog pakloti kaip kilimą.

Montuojant veją kieme, ant žemės, prieš tai reikės nuimti paprastą žolę. Idealus variantas, jei dirbtinė žolė klojama ant kietos, supresuotos žemės, kieto pagrindo.

Taigi, nuėmę velėną, paklokite agroplėvelę, kuri neleis atsirasti piktžolėms. Jos nereikia pritvirtinti, nes ant viršaus bus pilama skalda. Užpylę skaldą, ją išlyginkite grėbliu, o paskui sutankinkite. Tą geriausiai padarysite su vibroplokšte, ją galima išsinuomoti statybinės įrangos parduotuvėse. Taip bus užtikrintas tvirtas pagrindas, kuris laikui bėgant nepradės judėti. Paskui galite pilti smėlį, tačiau tai nėra būtina.

Dirbtinę žolę pjaukite aštriu peiliu ir klokite ant pagrindo, ją sutvirtinkite cinkuotomis vinimis. Kad dirbtinė žolė idealiai atitiktų jūsų poreikius, prieš renkantis ir klojant išsamiai konsultuokitės su www.svajoniu-vejos.lt specialistais.

Patiko (0)

Rodyk draugams