Ieškant vežėjo savo kroviniams, pirmiausia, reikėtų tinkamai įvertinti rinkoje esančius pasiūlymus. Krovinių vežėjų tiek Lietuvoje, tiek aplinkinėse šalyse netrūksta, todėl rinktis nereikėtų skubėti. Pirmiausia, verta pagalvoti apie tai, koks krovinių pervežimo būdas Jūsų kroviniams yra geriausias ir patikimiausias variantas, o tik tuomet rinktis paslaugų tiekėją. Pavyzdžiui, Lietuvoje vis dažniau kalbama apie tai, kiek privalumų turi krovinių pervežimas geležinkeliais. Kokie yra tokio krovinių gabenimo privalumai?

Ilgametė patirtis

Logistikos rinka skaičiuoja daugybę metų istorijos, todėl ne retai čia veikiančios įmonės ir savo veiklą vykdo jau dešimtmetį, kai kurios - net ne vieną. Todėl ateinant į rinką ir ieškant, kas galėtų patikimai pasirūpinti krovinių pervežimu, daugelis senų logistikos vilkų pirmiausia galvoja apie tai, kad geriausias sprendimas - krovinių pervežimas geležinkeliu. Tai yra todėl, kad ši tradicija krovinių gabenimo srityje yra ilgametė, todėl gerai išvystyta. Čia dirbantys specialistai yra kvalifikuoti ir puikiai išmanantys savo darbą. Visame pasaulyje geležinkelių srityje reikalingi aukščiausios kvalifikacijos specialistai, kurie užtikrina paslaugų kokybę ir aukščiausius standartus. Tai padeda klientams apsispręsti, kai ieškoma geriausio pasirinkimo kroviniui.

Platus tinklas

Stipriausioji geležinkelių pusė - platus geležinkelių tinklas, kuris leidžia klientams pasiūlyti itin platų krovinių pristatymo žemėlapį. Tai vienas svarbiausių kriterijų, kai renkamasi, koks vežėjas galėtų pristatyti įvairių išmatavimų krovinius. Geležinkeliais greitai nugabenami ne tik standartiniai tačiau ir itin sunkūs bei pavojingi kroviniai, kurie negali būti gabenami kitais būdais.

Taip pat krovinių pervežimas geležinkeliais yra gerai vertinamas, kai reikalinga krovinius pervežti sausumoje ir nereikia įveikti jūrų bei vandenynų. Tuomet tai vienas patikimiausių ir pigiausių krovinių pervežimo pasirinkimų. Tačiau reikia žinoti, jog tai nėra toks greitas pervežimas, kurį gali pasiūlyti oru krovinius gabenančios kompanijos.

Kombinuotas pervežimas

Nors yra manančių, kad krovinių pervežimas geležinkeliu įmanomas tik sausumoje, šiandien tai jau nėra visiška tiesa. Žinoma, jog tai patogiausias sprendimas, kai reikia krovinius pervežti nuo vieno taško iki kito, neveikiant labai tolimų sprendimų. Tačiau jeigu reikalinga, šiandien krovinių vežėjai gali jau siūlo ir kombinuotus pervežimus, kuriuose svarbiausias vaidmuo tenka geležinkeliams. Toks užsakymas gali būti vežamas gelžinkeliais ir pagal poreikį kombinuojamas derinant kitus gabenimo būdus. Pavyzdžiui, pervežimą oru arba vandeniu.

Patiko (0)

Rodyk draugams