Daugelis iš mūsų jau nuo mažų dienų žino, kad dantis būtina prižiūrėti ir tinkamai valytis bent du kartus per dieną, o jei yra galimybė ir po kiekvieno valgymo ar užkandžio. Tačiau ne visada lieka laiko net ir rytiniam ir vakariniam dantų valymui, tai ką daryti, kad dantys būtų bent su minimalia priežiūra sveiki ir balti?

Visų pirma reiktų pasirūpinti tinkamomis priemonėmis, pavyzdžiui, dantų šepetėlis turi būti minkštas, o dantų pasta savo sudėtyje turėtų fluoro. Jokiu būdu nepasikliaukite reklamomis ir nesinaudokite dantų pastos, kuri turi balinantį efektą. Jos savo sudėtyje turi ambrazyvinių detalių, kurios ilguoju periodu gali pažeisti dantų emalį ir taip jūsų dantys gali tapti jautriais. Taip pat reiktų bent kartą per pusę metų nueiti pas burnos higienistą ir atlikti profesionalią burnos higieną, kur patyręs specialistas ne tik pašalins kietas ir minkštas dantų apnašas, bet ir akmenis, bet ir nupoliruos jūsų dantis ir taip jie gali tapti net keliais tonais baltesni, be jokios balinimo procedūros.

Sbklinika.lt - siūlo pačias įvairiausias dantų priežiūros paslaugas: ne tik profesionali burnos higiena, bet ir endodontinis dantų gydymas, dantenų ligų gydymas, dantų plombavimas bei įvairių rūšių protezavimas ir dantų restauravimas.

Dantų būklė labai priklauso nuo jūsų gyvenimo būdo ir įpročių. Didelę įtaką dantims turi mityba, rūkymas, kavos ir alkoholio vartojimas. Pomėgis valgyti saldumynus, dažnai sukelia kariesą, kuris ilgainiui gali sukelti žymiai rimtesnes dantų problemas. Tad labai svarbu būti disciplinuotiems, turėti savo dienos režimą, kad galėtumėte skirti pakankamai laiko dantų priežiūrai, stengtis vartoti daugiau šviežių vaisių ir daržovių, nepiktnaudžiauti kava ar raudonu vynu ir reguliariai lankytis pas odontologą ir dantų higienos specialistą.

Patiko (0)

Rodyk draugams