Prisimenu Palangą. Vos tik įvažiuoju už Liepojos plento viaduko, nukreipiančio automobilius į kurortą, iš karto pasirodo dešimtys pagyvenusių žmonių su plakatais -„liukso kambariai”, „kambariai su patogumais”, „pigi kambario nuoma” ar tiesiog „KAMBARIAI”. Nuostabus vaizdas, kad net juokingai graudu. Apie šį reiškinį kuriamos dainos (ŽAS „Palanga močiučių”), bet tai yra neatsiejama mūsų pajūrio verslo dalis.

Įvažiuodamas į druskininkus tokio masiškumo nepamatysi. Čia viskas vyksta kur kas subtiliau ir gražiau. Bobutės jau žino, kas yra Gūglė, ir kad ten žmonės randa jų telefoną ir skambina. Kambarių nuoma Druskininkuose keliasi į internetą.

Kartais kyla minčių, kodėl taip yra? Iš vienos pusės kaip ir aišku - į Druskininkus važiuoja jauni, emancipuoti žmonės arba ligoniai, kuriems gydytojai „išrašo” reabilitaciją ramioje sanatorijoje. Jaunimui, taupančiam savo laiką, vienas iš pagrindinių informacijos šaltinių apie kambarius ir gyvenamąją vietą kurortuose yra interneto puslapiai, pavyzdžiui Smilteles.lt (Kambariu-Nuoma.lt). Vietos verslininkai taip pat gerai žino, kad stovėjimas prie įvažiavimo su plakatu kepinant saulei nėra pats geriausias būdas gauti klientų. Žiemą tai bene vienintelis būdas gauti klientus, nes ne sezono metu pasirinkimas yra didžiulis, tad visada atsigręžiama į interneto privalumus.

Kambarių nuoma Druskininkuose žiemą nėra labai brangi, tad čia galima praleisti puikias mini atostogas (nuo ketvirtadienio vakaro iki sekmadienio vakaro). Miestelis ramus, tačiau pramogų čia labai daug. Nuotykių parkas (lipynės), dviračių ir pasivaikščiojimų takai, pirmasis Lietuvoje vandens parkas, kavinės, barai, daugybė SPA ir sveikatingumo paslaugų, net uždara slidinėjimo arena. Veikti yra ką tiek dieną, tiek jau sutemus vakare. Tereikia tik atostogas tinkamai susiplanuoti. Tada kambarys yra reikalingas tik nakvynei.

Aišku, kartais norisi tik sėdėti namuose prie židinio ir mėgautis ramybe ir tyla bei mylimo žmogaus ar draugų kompanija. Tokiu atveju kambarius reiktų rinktis atsakingiau, gal net pagalvoti apie kaimo turizmo sodybą, kurių aplink Druskininkus yra daugiau nei pakankamai. Kaimo sodybos nuoma kelioms dienoms labiau apsimoka vykstant kelių žmonių kompanijai, nebent sodybos turi į svečių namus panašius apartamentus, kur privatumas užtikrinamas visiškai.

Kambarių nuoma Druskininkuose žiemą kainuoja apie 50 litų. Tai reiškia, kad du žmonės per dieną išleis mažiau nei 10 eurų nakvynei. Tai labai nedidelė kaina, reikia tik išsirinkti tinkamą kambarį.

Patiko (0)

Rodyk draugams