Kadangi turiu šiek tiek laisvo laiko (kol kas), teikiu kelias su interneto puslapiais ir jų marketingus susijusias paslaugas:

  1. Konsultavimas
  2. Tekstų rašymas
  3. Vadovavimas interneto projektams

Turiu 10 metų patirtį interneto projektų kūrime ir valdyme, taip pat pagal išsilavinimą esu žurnalistas (VU Žurnalistika 1997-2001). Turiu pasidaręs ir savo CV, bet kažin ar šiais laikais jie dar svarbūs…

Konsultavimo paslaugos

Interneto rinkos analizės parengimas - konkurentų apžvalga, galimų informacijos sklaidos kanalų analizė, galimos auditorijos dydžio nustatymas

Esamo puslapio analizė ir esminių interneto rinkodaros aspektų nustatymas - išanalizuojamas esamas puslapis, pateikiami pasiūlymai, kaip puslapį galima pakoreguoti, kokias rinkodaros priemones panaudoti.

Socialinių tinklų strategijos parengimas - išanalizuojama kokiuose socialiniuose tinkluose būtų tikslinga dirbti, kokią informaciją patreikti.

- Facebook marketingas - kaip reklamuotis facebooke, kokią informaciją publikuoti, ką pateikti Facebooko vartotojams apie produktą/įmonę

- YouTube marketingas - kokią informaciją pateikti YouTube, kaip pateiktą informaciją populiarinti

- Twitter marketingas - kokią informaciją transliuoti Twitter socialiniame tinkle, kokiais Twitter įrankiais naudotis.

Tinklaraščių marketingas - išanalizuojama kokiuose tinklaraščiuose galima reklamuotis, kaip rašyti savą tinklaraštį ir jį populiarinti, kaip tinklaraštis gali padėti bendravime su klientais ir potencialiais klientais.

E-mail marketingas - analizė ir pasiūlymai, kaip susirinkti prenumeruotojų el. pašto adresų duomenų bazę, kaip juos informuoti naujienlaiškių formatu arba tiesioginiais pasiūlymais.

Pagrindinės SEO konsultacijos - pateikiami pasiūlymai, kokių esminių SEO veiksmų imtis siekiant gerinti pozicijas paieškos sistemose.

Rinkodaros internetu strategijos parengimas - parengiama prekės ženklo ar paslaugos populiarinimo internete strategija, apimanti tiek socialinius tinklus, tiek mokamos reklamos priemones.

Tekstų rengimo paslaugos

Tinklaraščio rašymas - rašomi tinklaraščiai tam tikra tema, ieškoma bendradarbiavimo galimybių kituose tinklaraščiuose (tinklaraštis “į svečius”).

SEO straipsnių rašymas - rašomi rišlūs tekstai su pasirinktais raktažodžiais (negeneruojami automatiškai).

Tekstų interneto puslapiui rašymas (bendrinių, ne techninių) - rašomi tekstai apie įmonę, paslaugas, istoriją ir t.t. - visa pagrindinė interneto puslapio informacija.

Straipsnių į interneto portalus parengimas
- rašomi straipsniai į interneto portalus ir jie pasiūlomi publikacijai (15min, Diena.lt, Delfi Pilietis ir t.t.)

Interneto projektų vadovo paslaugos

Resursų planavimas ir paieška - pagal darbo užduotį nustatoma, kiek ir kokių resursų prireiks, norint įgyvendinti projektą. Taip pat vykdoma reikalingų darbuotojų paieška, sutariama darbų atlikimo kaina ir terminai.

Projekto aprašymo parengimas - projektas aprašomas paprastai nustatant pagrindines funkcijas, nupiešiami preliminarūs informacijos išdėstymo eskizai (wireframe) kad dizaineriams ir programuotojams būtų paprasčiau įsivaizduoti, ką ir kaip daryti.

Projekto vykdymo priežiūra - prižiūrima, kaip atliekami dizaino ir programavimo darbai.

Informacijos sukėlimas į interneto puslapį - parengta informacija sukeliama į interneto puslapį, formatuojamas tekstas, įdedamos iliustracijos.

Rodyk draugams