Laiptai nuosavame name dažnai būna labai svarbi ir akcentuojama interjero detalė. Norima, kad jie užimtų kuo mažiau vietos, būtų praktiški, tačiau kartu ir stilingi, ilgaamžiški ir saugūs. Visas šias savybės puikiai įgyvendina metaliniai laiptai. Vargu ar pavyks nepastebėti ryškiai raudona ar mėlyna spalva namuose įrengtų laiptų. Juk metalinių laiptų viena iš svarbiausių savybių – jie atrodo labai elegantiškai bei estetiškai, taip pat juos galima dažyti kokia tik norima spalva. Todėl jie neabejotinai gali tapti pačiu svarbiausiu namų akcentu.

Metaliniai laiptai taip pat puikiai atlieka ir kitas išvardytas bei klientų pageidaujamas savybės. Jie yra saugūs ir ilgaamžiški. Žinoma, gali būti pritaikomi visų stilių namams – tiek moderniems, tiek klasikiniams. Šiuo metu labai mėgstama namuose turėti vieną kitą metalinę detalę, paveikslą, skulptūrą, todėl puikiai prie visų šių dekoro elementų tiks metaliniai laiptai. Žmonės vis labiau vertina metalo patvarumo ir ilgaamžiškumo savybes. Iš šios medžiagos pagaminti objektai gali būti puiki iš kartos į kartą perduodama tradicija.

Dar vienu aspektu tokio tipo laiptai lenkia kitus – tai kaina. Metaliniai laiptai kaina dažnai nusileidžia vis labiau brangstantiems gero medžio laiptams. Betoniniai laiptai dėl savo konstrukcijos sudėtingumo ir ilgo montavimo laiko taip pat dažnai būna itin brangus variantas. Taigi metaliniai laiptai šiuo atžvilgiu - ekonomiškas ir praktiškas sprendimas.

Dar viena teigiama, labai vertinama metalinių laiptų savybė – kompaktiškumas. Svarbu, kad tinkamai suprojektuoti tokio tipo laiptai namuose užima labai mažai vietos ir iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad jie tiesiog kabo ore. Visa tai pasiekiama dėl metalo patvarumo ir vos dviejų atraminių taškų iš abiejų šonų, kad jie galėtų Jums ilgai tarnauti.

Metaliniai laiptai kaina konkuruoja su kitų tipų laiptais. Jei norite tikros prabangos savo apartamentuose, tuomet vienareikšmiškai galite rinktis žalvarį. Jis yra ir brangus ir atrodo efektingai. Iš žalvario gali būti gaminami statramsčiai, paramsčiai bei pačios sudėtingiausios konfigūracijos. Jie reikalauja atitinkamas priežiūros, todėl prieš rinkdamiesi šio tipo metalą, pagalvokite ir apie tai.

Patiko (0)

Rodyk draugams