Kai kalbame apie vienkartinius indus, kai kuriems pirmiausia tai asocijuojasi su plastiku ir jo produktais. Ilgą laiką plastikiniai vienkartiniai indai, buvo itin populiarūs ir plačiai naudojami. Tačiau pastaruoju metu, plintant ekologinėms idėjoms, vis dažniau ieškoma alternatyvų. Popieriniai puodeliai - viena tokių.

Kada ieškoti puodelių?

Iš popieriaus gaminami puodeliai gali būti naudingi įvairiose skirtingose situacijose. Pirmiausia, žinoma, popieriniai puodeliai gali tapti puikia alternatyva plastikiniams. Skelbiama, kad Lietuvoje didieji prekybos tinklai ilgainiui ketina atsisakyti plastikinių stiklinių ir puodelių, tad šiame skyriuje atsiras vietos gaminiams iš popieriaus. Mėgstantiems iškylas, verta susimąstyti, ar plastikinius indus ne laikas pakeisti į popierines alternatyvas.

Ne ką dažniau popieriniais puodeliais domisi įvairios verslo kompanijos. Pirmiausia, į popierinių puodelių gamintojus danai kreipiasi įmonės, kurios savo patalpose naudoja įvairius gėrimų aparatus. Popieriniai puodeliai, kurie pritaikyti aparatams, geriausiomis kainomis parduodami tiesiai iš gamintojo. Taip pat iš popieriaus gaminami puodeliai gali būti puikia reklamine kampanija. Pavyzdžiui, įmonei dalyvaujant renginiuose organizuojant konferencijas ar svečius vaišinant kitomis progomis, visuomet naudinga užsisakyti puodelius su įmonės logotipu. Tai neliks nepastebėta ir prisidės prie solidaus įmonės įvaizdžio. Ne tik todėl, kad puodeliai bus su įmonės logotipu, o ir todėl, kad popieriniai gaminiai kalba apie įmonė politiką ir rūpestį gamta.

Kokius rinktis?

Jeigu Jums reikalingi popieriniai puodeliai buitiniam naudojimui, daug sukti galvos nebūtina. greičiausiai, Jums puikiai tiks paprasti vienasieniai puodeliai iš popieriaus. Jie nebrangiai kainuoja, jų įsigyti rasti nesunku, o ir suyra jie gana greitai. Tai puikus būdas prisidėti prie gamtos saugojimo.

Gana dažnai iš popieriaus gaminami puodeliai tampa dekoracijos elementais. Popieriniais puodeliais dažnai puošiamos vaikų šventės, taip pat jais gali būti dekoruojamos švietimo įstaigos ar biurai. Kai puodelių reikia taip daug, geriausia ieškoti jų gamintojo. Pirmiausia todėl, kad gamintojas gali pasiūlyti daug platesnį puodelių pasirinkimą nei prekybos centras. Suradus patikimą gamintoją, galima rinktis iš daug platesnio puodelių asortimento. Galima rinktis skirtingų dydžių, spalvų ir storių puodelius, pritaikytus skirtingiems gėrimams. Be to, perkant didesnį kiekį puodelių, gamintojas juos parduos su nuolaida. Ir nerizikuosite, kad pardavime nebus tiek puodelių, kiek Jums reikia. Kaip galėtų nutikti, ieškant puodelių parduotuvėje.

Patiko (0)

Rodyk draugams