O taip, Jūs galite savo verslą reklamuoti už dyką. Sąlyginai už dyką, nes reiktų įvertinti laiką, kurį sugaišite bandydami tai padaryti. Pabandykime nustatyti, kiek ir ko reikia, kad Jūsų interneto puslapis sulauktų daugiau lankytojų.

Forumai

Reklama internete yra socialinis dalykas. Vienas internautas pasako kitam, kokia jo patirtis naudojant tam tikrą produktą ar paslaugą ir pateikia rekomendaciją - naudotis ar ne. Elementaru? Visa tai galima nesunkiai padaryti forume, kuriame kartas nuo karto parašote savo nuomonę, persimetate keliais žodžiais su savo virtualiais bičiuliais.

Esminis momentas yra kaip tai padaryti, kad moderatorius Jūsų neištrintų. Vieni tiesiog pateikia aktyvią nuorodą į puslapį ir parašo „Ką manot apie tai?”. Kiti pateikia kažkokią problemą, kurios vienas iš sprendimų aprašytas pateiktoje nuorodoje. Treti pasako, kad daugiau informacijos yra jusupuslapis.lt puslapyje - eikite ir ieškokite, jei įdomu. Yra dar vienas būdas - pasitikrinama, kokiu raktiniu žodžiu geriausiai Jūsų puslapis randamas (kalba eina apie 1 vietą), tada rekomenduojama daugiau informacijos ieškoti Google naudojant tam tikrą raktinį žodį. Tai netiesioginė reklama, bet padeda nebūti išmoderuotam.

Socialiniai tinklai

Visi sako - eikite į socialinius tinklus ir ten reklamuokite. Puiku, kai įmonės Facebook paskyra turi 5000 fanų, o direktorius - dar 1500 draugų. Tada kažką galima padaryti. Jei Direktorius Facebooke turi tik savo šeimą ir kelis draugus, o įmonės puslapis - 100 fanų, jokios reklamos čia nepadarysite. Tada beliks prašyti tam tikrų populiarių interneto žmonių paprašyti, kad jie užsimintų apie jūsų įmonę, paminėtų Jūsų interneto puslapį. Tai savotiška išmalda, bet jei vienas iš 10 paprašytųjų tai padarys, rezultatai gali būti stulbinami…

Stenkitės komentuoti. Ieškokite, kur žmonės kalba panašiomis temomis į jūsų veiklą ir ten komentuokite pateikdami nuorodą. Taip, gali ištrinti, bet gali ir ne. Svarbu, kad diskusija būtų „į temą”, priešingu atveju būsite apšauktas „spameriu” ir „užbanintas”. Reklama internete gali turėti daug formų, tad būkite išradingi ir savo brangų laiką išnaudokite tinkamai informacijai skleisti.

Naujienų komentarai

Skaitote naujienas Delfi.lt ar 15Min.lt? Komentuokite. Čia galioja tokios pačios gudrybės, kaip ir forumuose, nes už nuorodos palikimą būsite pašalintas, ir jokios naudos nebus. Visi komentarai turi būti tik „į temą”, nes taip galite savo įmonės vardą tik susigadinti, nors lankytojų ir padaugės. Reklama internete balansuoja ant brukalų ribos, o šie gali patraukti ir teisėsaugos dėmesį, tad nieko neįžeidinėkite, aršią nuomonę apie žydus, gėjus ir Prezidentę pasilikite sau…

Komentarai tinklaraščiuose

Ar pastebėjote, kad kokiame Užkalnio bloge reikia įvesti savo vardą, el. paštą ir interneto puslapį. Pasinaudokite šiuo privalumu ir būtinai viską pildykite. Aišku, komentarai turėtų būti aršūs, bet ne reklaminiai ir įžeidūs. Žmonės norės sužinoti daugiau apie tai, kas Jūs esate ir kur dirbate. Dėl to paspaus ant Jūsų vardo ir nueis į Jūsų puslapį. Tokiu būdu gausite papildomų lankytojų.

Visi šie būdai yra skirti tik lankytojų srautui didinti. Paliktos nuorodos Jūsų puslapio SEO įtakos neturi labai daug, tad neturėkite iliuzijų, kad kuo daugiau komentuosite forumuose, tuo aukščiau Jūsų puslapis pakils paieškose. Interneto reklama eina koja kojon su SEO, tačiau šiuo atveju tos nuorodos bus naudingos tik atvestais lankytojais. Kaip juos puslapyje sudominsite ir paversite savo klientais - kita tema.

Patiko (0)

Rodyk draugams