Nuo senų laikų Rytų medicina žinoma ir vertinama. Ji susiformavo Azijoje, o tiksliau - senovės Korėjoje, Kinijoje bei Tibete. Šis terminas daugeliui girdėtas, tačiau galbūt ne visi žino, ką reiškia toks medicinos būdas ir dėl ko taip visi žavisi Rytų medicina.

Taigi svarbiausi šios medicinos principai - visų žmogaus organizmo resursų mobilizacija ir harmonizacija. To stengiamasi pasiekti kūno ir dvasios pusiausvyra. Štai dėl ko didžioji dalis azijiečių pamišę dėl jogos: mankštinasi ryte, per pietus ir vakare, sveikai maitinasi. Žinoma, jiems svarbu, ką deda į burną. Stengiasi valgyti daug maistingų medžiagų turinčius maisto produktus.

Taip pat didžioji dalis Kinijos gyventojų Jums greitai įvardins jų energijos ir žvalios savijautos priežastį. Tai – Fohow. Po šiuo vardu slepiasi kompanija, kurianti ypatingus preparatus, kuriuos vartodama žmonija gali išvengti ligų arba jas išgydyti. Žinoma, iš pirmo žvilgsnio tai skamba tarsi utopija, tačiau galime nuraminti ir patvirtinti savo teiginius, nes jų produkciją, kurios sudėtyje randamas ir gydantis parazitinis grybas kordicepsas, ir kitas, nemažiau veiksmingesnis grybas linčži. Tačiau šįkart ne apie tai.

Grįžkime prie Rytų medicinos. Tikriausiai teko skaityti ne vieną straipsnį, ar įžymybės interviu, kuriuose jos kalba atradę šį Azijos šalių „gėrį“ bei pagaliau pajutę harmoniją. Šiais laikais, kai visi tik ir skuba, lekia, nėra laiko pasirūpinti savimi. Darbas veja darbą, planų ir užmojų sąrašas niekada nesibaigia. Dėl to patiriame stresą, vis sunkiau atsipalaiduoti, pamiršti kasdienybę ir pagaliau pajusti gyvenimo pilnatvę, kaip kur taip seniai jaustas paprasčiausias džiaugsmas?

Yra ne viena istorija, kaip Rytų medicina padėjo įveikti ligą, pasveikti ar tiesiog sustiprinti organizmą. Tai pasiekti įmanoma. Visų pirma atsigręžkite į gamtą. Ten vyrauja vieninga harmoniją. Viskas tarsi sustyguota ir jai tvarkytis nereikia niekieno pagalbos. Žmogus yra viso to dalis, tad turi paklusti gamtos dėsniams ir gyventi kartu su ja, jai padėti, ją stiprinti, bendrauti. Šiuo atveju labai padeda meditacija bei jogos pratimai. Kuomet pasineriame patys į save ir galime pajusti mus supančią aplinką. Linkime ir Jums atrasti Rytų mediciną.

Kordicepsas susijęs su onkologija? Taip, vėžys yra labai aktuali sveikatos tema, kuria domisi visi. Kaip kordicepsas kovoja su vėžiu? Gerindamas visa imuninę sistemą ir kraujotaką. Bet tai jau kita tema…

Patiko (0)

Rodyk draugams